Düğünüme tam 3 ay var ama nişan atacağım….

Anlatamazsın, kendi zaten ununu elemiş elegini asmış, şimdi derdi başka, paşa oğluna "temiz kız " bulamayacak.

o zaman kendini kızlık zarı diktirme postlarına davet ediyoruz
tertemiz operasyonlu kızlarımızla karşılaşabilir
çünkü kan geldi no problem
kan önemli

vazcaydım la
en çok da bu kaynanalara müstehak

Böyle hareketler yapan yurdum erkeğinin hak ettiği de ancak budur zaten. E sevişirken iyiydi, ayrılınca mı kötü oldu?

Konu cinsellikse kusura bakma o devir bitti bu konuyla ilgili alinanlar yok erkeklerde zaten tanisirken farkina varirsin önem verip verilmedigi karakter konusunda. Ve kafa yapi uyumu cok önemli inan bana. Bununla iliskin hic olmaz sonun bosanma olur evlenirsen bende ayni sebeple yaptim ve bosandim da :)

Aile ve çevre faktörü çok önemli. Ama ben olsam ne kendimi ne kızımı böyle tehlikeye atmazdim. Evlenince cinsel ilişki ysayip ayrılmayacak misiniz. Bide herkes bilecek daha farklı yaklasacaklar malesef toplumun geri kafaliligi. İmza atmadan beraber oldunuz diye mi bu kararsızlık. Bosverin gönderin yüzükleri gitsin defolsun.

Sana sadece su kadar söyliyorum: Mesele bakire olmadigin ise eger. Böyle para pul dar zihniyetli olan bir adam senin yarin bir iki istegin olsa "Sanki bakiremisin de tüm bunlari istiyorsun?!" Der. Demez deme hic. Ben tecavüz magduru bir kadina sonradan "sen bu eve gelirken bakire bile degildin" denildigine sahit oldum. O yüzden: Mesele sizin bakire olup olmamanizdan cok karsidaki insanin kafa yapisi. Bence kendinizi kurtarin

Birakin bitsin.
Cinsel iliski yasandi diye evleneceksiniz diye bi şart yok.
Sıkıntınız buysa, evlenmeden kimseyle iliski yasamaz kendinizi tutarsiniz.
Bu adamdan olmaz.
Sakın.

Evlenmeden gerçek yüzünü görmeniz , hatalarını farketmeniz cok güzel . Çoğu kadın değişir deyip , seviyorum deyip evleniyor. Asla değişmiyorlar

Hayatim, sen ben malesef cinsel iliski ysadim diye dusunursen bu cocuk seni gozden tabii cikarir, herkes neticede kendi degerini kendi belirliyor, sen kendini sirf bunun için ona mecbur hissedersen o da istediği dudugu calar nasilsa bu kiz bana mecbur der, artik devir degisti, buna onem veren dunyada bir avuc insan kaldi zaten, buna deger veren insanlarla zaten birlikte olmayın, hayatinizi da karartmayin cinsel bisiler yasamasaniz bile.
Isabetli olmus yazmamasi, bunu koca olarak degil bostan korkulugu olarak almam.

Ozaman siz diyosunuz ki konu sahibini o haliyle kabul edecek biri cikar elbet
İşte böyle zihniyetin yetiştirdiği oğlanı bi güzel kandırmak haktır bu ülkede kimse bana bu ülkede vicdandan bahsetmesin şu saatten sonra. kadının bacak arasına yoğunlaşana kadar saygınlığı başarısı üzerinde durulsa her şey çok daha farklı olurdu.erkeği o haliyle kabul eden kadın varsa kadını da kabul eden çıkar bacı sen kafanı yorma neyse ki senin gibi bağnazlar azalıyor ülkede

Eğer bu bir kız için dünyasını kararacak bir durumsa dünyanın en güvenilir adamı olsa bile yasamamali bence çünkü ölüm var

emin olun evlenmeden bu kadar çok sıkıntı yasadiysaniz evlenince daha kötülerini yaşayacaksınız evlenip boşanmak size gereksiz yük olur diye düşünüyorum bence bu size bir işaret yol yakınken bırakın emin olun evlendiğiniz çocuk yaptığınız zaman size ve evladınıza da çektirecek lütfen sevginizi bir kenara bırakın ve kendiniz, cocugunuz için doğru kararı verin onunla iletişiminizi kesin

Yarısını okudum..
Evlilik dediğimiz kurum gerçekten çok zor ve siz şimdiden nişan atma seviyesine geldiyseniz gerçekten hiç düşünmeyin derim ben..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…