Düğünüme tam 3 ay var ama nişan atacağım….

Valla sizin gibilerin yuzunden dolayi cok intiharlar cinayetler oluyor cok yazık acıyorum sizin gibi dusunenlere
Al işte gel de bu fikre saygı duy , hadi gelsin bi babayiğit empati yapsın, neredesiniz hadi gelin. Biz kötüyüz siz iyi olun iyi yapın bu fikrin sahibini. Biz yıkar geçeriz siz iyileştirin. Hadi gelin bu fikre saygı duyun , hadi güzel güzel laf anlatın. Biz kötüyüz ya , siz iyisiniz gelin gösterin iyiliğinizi.

Valla sizin gibilerin yuzunden dolayi cok intiharlar cinayetler oluyor cok yazık acıyorum sizin gibi dusunenlere
Neden ki benim gibi düşünen intihar etsin, cinayet işlesin?
Tam tersi o intiharlar, cinayetler, 'bir b.k yedik' diye düşünüp beş kuruş etmeyecek insanlarla ilişkiyi evliliğe götürüp mutsuz olmak, dul kalmayayim diye boşanmamak falaaaan filan. İşte bunlara acinir.
Benim gibilerin hayatında acinacak bir şey yok ki, genciz, güzeliz , kendi paramızı kazanıp kendi paramizla ülke ülke geziyoruz, aşık oldugumuz adamlarla yakınlaşıyoruz, tatillere gidip yıldızlari izleyip uyuyoruz, adamlarla mutlu birlikteligimiz sarsildiysa bir zamanlar mutluyduk diye sürdürmek yerine ayrılıp yolumuza bakıyoruz,bir süre sonra sevdiğimiz, bizi seven, doya doya flört ettiğimiz adamlarla evleniyoruz. Ha,bizi üzdü mu? Bir ayıp mı etti? Çekmektense bosayip hayatımıza bakmaya çalışıyoruz.
Bu hayatın acınası nesi var ki?

Ya arkadaşlar 2022 yılında lütfen hala bekaret kavramlarını tartışmayalım yaa. Bekarete gelene kadar ohooooo böyle bir kavram bile olması aşırı çirkinken kadın kadının düsmanı olmayalım.
Konu sahibinin derdine odaklanalım. S.ktir edin artık bu bakireymiş değilmiş zırvalıkları

Eklentiler

• 3BA7BE6E-6F41-4078-8006-96C920E0F42F.jpeg
    3BA7BE6E-6F41-4078-8006-96C920E0F42F.jpeg
    81,4 KB · Görüntüleme: 59
Cinsel ilişki yaşadınız kanıt falan mı var elinde?yaşamadım iftira deyin geçin açıklama yapmak zorunda değilsiniz gidip bekaret kontrolüne götürecek değiller ya rızanız dışında.ayrılma niyetindeyseniz iletişimi tamamen kesin bu sebepten evlenmek zorunda hissetmeyin kendinizi tehdit şantaj olursa savcılığa verirsiniz.o noktaya gelmez büyük ihtimal.eşya takı vs meselesine gelince iki tarafı zorlamayacak şekilde olması en iyisi şuan kötü bir dönem evlenmek için eski zamanlarla kıyaslamayın.

Bence intihar cinayet sizin gibiler yüzünden oluyor.takmışsınız kafayı bekaret namus bla bla salın şu insaları bir ister sevişsin ister evlenip sevişsin kız şimdi seviştiler diye gidip bile bile o adamla evlenecek sonrada boşanacak dul kadın damgası yiyecek size göre yine hayatı karardı yani hertürlü😂kafayı başka şeylere yorsanız dünya daha güzel olacak sonra türkiyede cinsel açlık tavan abazalık tavan bastırılmış cinsellik gerçekten çok kötü sapıklıkların çoğu bundan çıkıyor.

Bence intihar cinayet sizin gibiler yüzünden oluyor.takmışsınız kafayı bekaret namus bla bla salın şu insaları bir ister sevişsin ister evlenip sevişsin kız şimdi seviştiler diye gidip bile bile o adamla evlenecek sonrada boşanacak dul kadın damgası yiyecek size göre yine hayatı karardı yani hertürlü😂kafayı başka şeylere yorsanız dünya daha güzel olacak sonra türkiyede cinsel açlık tavan abazalık tavan bastırılmış cinsellik gerçekten çok kötü sapıklıkların çoğu bundan çıkıyor.
Anlatamazsın, kendi zaten ununu elemiş elegini asmış, şimdi derdi başka, paşa oğluna "temiz kız " bulamayacak.

Dunyayi sizin gibi olanlarmi guzellestirecek yani,evlilik dısı cocuklar olsun ziyan olsun,dunya guzellesin bu mu,illa gidip evlensin diye bisey yok ,kendi tercihi,herkes yanlis anladi beni burda.

Dunyayi sizin gibi olanlarmi guzellestirecek yani,evlilik dısı cocuklar olsun ziyan olsun,dunya guzellesin bu mu,illa gidip evlensin diye bisey yok ,kendi tercihi,herkes yanlis anladi beni burda.
Evlilik dışı çocuk olsun demedim ben korunma yöntemleri var değil mi?çocuk ayrı birşey cinsellik ayrı birşey cinsellik sonucu çocuk olmak zorunda değil dünyaya çocuk getirmek tamamen kişinin kendisine kalmış bir olay benim şahsi fikrim 0 çocuk özellikle ortadoğunun mülteci istilasına uğramış bu ülkede.sürekli insanlara namus muhabbeti yaparsanız insanlarda zayıf karakterliyse bundan etkilenir bunalıma girer intihar cinayet vsde bundan çıkar mahalle baskısı yapmayın insanlara cinsel ilişki yaşamış olmak dünyanın sonu değil.bu ülkede insanlar kızlarını kardeşlerini öldürdü sırf bu muhabbetten yazık ya bir zar parçası gayet doğal bir olay yüzünden insanlar katil oluyor veya intihara sürükleniyor cidden hiç vicdan yok sizin gibilerde bu tür saçma şeyleri savunuyorsunuz.

Sadece çocuk yapmak için mi sevişildigini sanıyorsunuz?

Nisanlin cinsel iliskinizi anlatirsa ayrildiginizda

o anne baba ANNE BABA olarak o nişanlının ağzını yırtacak ne olacak başka

Valla şimdi linç yiyeceğim ama öyle saça böyle tarak diyerek yazıyorum.
Ben olsam sonuna kadar inkar eder, çamur atıyor bana diye ortalığı yıkarım. Şimdi bu utanılacak bir şey değil, neyin inkarı denebilir. Ama bu durumu silah olarak kullanan biriyle böyle başa çıkamazsınız. Böylesini akılla yenemezsiniz, delirmeniz lazım. Namus meselesi bizim memlekette hassastır ya hani, namusu da çoğu kişi bekaretle özdeşleştirir. İşte bunu lehine nasıl kullanırsın? Aşırı tepki verip manipülasyonu kendin yaparak... Yüzde yüz etik mi? Değil. Ama en az hasarla kurtulmak için kendini düşüneceksin.

vallahi ben dürüstlükten yanayım açıklarım
ama standart türk kızlarımız bence de sonuna kadar inkar etsinler
bu yurdum erkeğine müstehak çünkü

X