Aile Planlaması Düğün öncesi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

beyazzambak1601

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2016
6
0
38
11 temmuzda düğunüm var ve ben hala korunma konusunda kararsızım. Nişanlım hap kullanmami istemiyor kendisi korunmaya razı ben de hap kullanmak pek istemiyorum ama hap kondomdan daha mı kullanışli acaba diye düşünmüyor değilim. Kondomda hamilelik risk var mı ve ilişkide hissi azaltıyor mu?yardımcı olursanız sevinirim

Hap kesinlikle kullanıp vücudunun düzenini hormon dengesini bozma Canım sonra istesende düzeltemezsin kondom en iyisi iyi marka Alın bişey olmaz zaten bi kadın istesede hergün hamile kalamaz yumurtlama gününe denk gelicende o hücre o yumurta canlı kalacakta birbirine denk gelip tutunacakta ayın belli günlerinde oluyo zaten oda bi 3 günlük süre bosuna ilaç alma dikkat et yeter

[QUOTE="beyazzambak1601, post: 46642644, member:
Benim adet düzensizliğim de var. Kaç kere doktora gittim ilaç veriyor bir süre düzeliyor sonra yine aynı. Bünyeden mi oluyor anlamadım. Duzensizlik olunca da yumurtlama günlerimi bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…