Düğün Düğün mü, nikah mı???

Evet canım o şekilde yapan çok insan var. Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. opuyorumnanaktan
Eğer istersen nikah sonrası müzikli bir yere gidip yakınlarınla eğlenceli bir şeyler de yapabilirsin hem yemek hem kurtları dökme şeklinde :teytey:
Ben nikahtan 1 hafta önce kına yapmayı düşünüyorum ama sadece arkadaşlarımla. Evde kına yakıp biraz muhabbet edip sonra da dışarıda bir mekana gidip kız kıza eğlenmek şeklinde bir planım var. Ne de olsa evlendikten sonra kıza kıza çıkalım eğlenelim devri kapanıyor :içelim:

arkadaşlar lütfen bana fikir verin 12 haziranda evlenmeyi düşünüyoruz ama normal düğün salonu olsun istemiyoruz.. nikahtan sonra arkadaşlarımızla eğlence yapmaya karar verdik ama yer konusunda bi türlü sonuca varamıyoruz.. bana önerebileceğiniz çok pahalı olmayan mekanlar varmıdır? şimdiden çok teşekkürler herkese..

arkadaşlar lütfen bana fikir verin 12 haziranda evlenmeyi düşünüyoruz ama normal düğün salonu olsun istemiyoruz.. nikahtan sonra arkadaşlarımızla eğlence yapmaya karar verdik ama yer konusunda bi türlü sonuca varamıyoruz.. bana önerebileceğiniz çok pahalı olmayan mekanlar varmıdır? şimdiden çok teşekkürler herkese..

sadece eğlence düşünüyorum nikah sonrası kurtlar dökülsün yakınlarla.. düğün istemiyorum:teytey:

arkadaşlar bu tür konularda bütçe tabiki çok önemli ve de tabi ki farklı bakış açıları da olabilir bir arkadaşımız milleti eğlendirmek için 8 milyar veremem demiş.tabi bir bakıma doğru ancak siz bunu kendi özel gününüzün bir anısı olarak yapıyorsunuz maksat milleti eğlendirmek değil kendi özel gününüze 4 saatlik bir anı katmak. biz de harıl harıl nişanlımla bütçemize uygun bir yerler bakınıp duruyoruz. tam da umutsuzluğa kapıldığım bir sırada vazgeçmek üzereyken bir müşterim düğün yapmadan evlendiğini 13 senelik evli olduğunu ve düğün yapmamanın içinde kaldığını söyledi ve beni çok etkileyen bir cümle kurdu '' herşeyin geri dönüşü var balayında çok lüks bir yere gitmeyebilirsiniz- ömrünüz boyunca çokça tatilleriniz var ---- evinizin ihtiyaçlarının tamamlayamayabilirsiniz zamanla olur - tamamlanır ancak bunun telafisi yok iyi düşün''dedi düğün yapılır veya yapılmaz ama bu kararı verirken hem bütçeyi hemde duyguları önümüze alıp düşünmemiz gerekir diye düşünüyorum. 50 kişiyle gittiğiniz bir yemek sizi tatmin etmeyebilir çünkü o mekanda sadece siz olmuyorsunuz ve o mekan size ait olmuş olmuyor. sadece ömrünüzde bir kere bunu yaşamak da güzel bir duygudur diye düşünüyorum ancak elbette herkesin kendi tercihi sevgiyle kalın.....

Kısmetse benim de eylül ayında nikahım olacak ankara da.Nikahtan sonra ise gençler arasında küçük bür grupla bir yerde eğlenmeyi planlıyoruz.Düğün çok masraflı ve bana gereksiz geliyor.Düğüne harcayacak paraya evinin eksik eşyalarını tamamlarsın.Ya da balayına gidersin...a.s

kızlar bence düğünde olmalı yeri şekli mühim değil ama olmalı.neeniyse sonuçta 1 kere evleniyoruz.nikah düşünenler içinize uhte kalabilir.benden söylemesi.zaten gelinliği 1 gün için giyiyoruz bari doya doya giyelim demizemuszemus

benimki nikah olucak çünkü ailem oyunlu düğünlere gitmiyor bende ailemin gelmeyeceği bir düğün yapmıcağım için :)

Benimde kafam çok karışık zatn babam evlenmemize izin vermiyor.
Çok ileriyi düşünüyorum galiba ama 5 yıldızlı bi otelde istiyorum düğünümü ama herkeste gelsin istemiorum.
Bide düğün zamanı çok masraf oluo aman ne zor işmiş evlenmek yau

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…