Düğün Düğün Gününüze Gidelim Bakalım Neler Yaşanmış...

Sabah kalktım.Duşa girdim ve doğruuuuuuuuuuu kuaföre.Kuaförde saç,baş,makyaj her birşey yapıldıktan sonra kociş geldi. Teyzem tuttu duvağımdan para istedi:) Tam o sırada para almaya gelen çocuklar arabanın kapısından al zarfları kaç:KK43: Neyse stüdyoya geldik,fotoğraf çekildik.Tabiii 2 saat sürdü:eek: Sonra çıktık Fuar evlendirme dairesine geldik.Orada da yarım saat fotoğraf merasimi oldu...Nikah yaklaştıkça bende bir heyecam bir heyecan:KK43: Nikah kıyıldı takılar takıldı biz doğruuuuuuuuu sakin bi yere gidelim dedik. Tam Fuar'ın orda yine çocuklar yapıştılar camlara.Kociş indi çocukları kovaladı,çocuklar ellerinde koca bir taşla yaklaşırken biz vın turizm kaçtıkkaydirigubbakcemile3 Sonra Tex-Mex'e arkadaşlarla eğlendikten sonra Buca Gölet'e ve dırınımmmm ilk dans...Ve sonrası malum-tatlicadiarzu-

Dügün/Kina günüm:

Sabah kalktim zar zor..bir aksam önce gec yatmistik, gelen giden misafirler hic bitmedi ki...ailem evde yemek vermisti bir gün önce..! Teyzem geldi...sonra damat bey geldi ve ikimizi kuaföre götürdü..! Kuaförde is bitince dogruuuu Fotografciya..! Damat bey eve birakti bizi ve gitti tekrar...evdeki misafirler ile sohbet edip, erkek tarafini bekledik..! Nihayet geldiklerinde bir curcuna halinde evden ciktik...ayyyy cok komikti yaaaa...kaydirigubbakcemile3 insan olayin icinde olunca, hicbirsey anlamiyor ki...!

Sonra dogru Salona 19da...Dügün merasimi, dans, kina, taki, pasta ve misafirler ile ismarlasma fasli...ardindan gece 23.30 de eve geldik tekrar..! alkisalkisalkis

Eve vardiktan sonra acele gelinligi cikartip, annemi ve kiz arkadasimi alip kuru temizlemeye götürdük..! Eve geldikten sonra yine sohbet....sonunda datasssssss...sırnaşık şey

Nikah günü

Sabah damat yine beni aliyor...bu kez ablam ile kuaföre gittim..! Kuaförden sonra kayinvalidemlerin evine gidiyoruz...15 dakika oyalandiktan sonra Nikah dairesine gidiyoruz cümbür cemaat..:eek:

Nikah saat 17.30 da kiliyor...! Ardindan Taki merasimi ve eve dönüs..! Kayinvalidemlere gidildi..ordaki yemek faslini hallettikten sonra esimle kendi evimize gectik...benim ailemde oraya geldi...!

Artik ailem ile ayrilma vakti gelmisti...herkes ile ismarlastim..ablalarim, yegenlerim, babam...annem´de dayanamayip actim vanalari....:a015: :a015:

Canim annem "Aglamak yok" dedi ama oda dayanamadi...sarildik sikica ve sonunda Kapi kapandi...!

Kapinin ardi´da bende sakli kalsin...-tatlicadiarzu-

ama olmazki sen de en heyecanlı yerinde kesiyosun bacum ya:nazar:-tatlicadiarzu-
Dügün/Kina günüm:

Sabah kalktim zar zor..bir aksam önce gec yatmistik, gelen giden misafirler hic bitmedi ki...ailem evde yemek vermisti bir gün önce..! Teyzem geldi...sonra damat bey geldi ve ikimizi kuaföre götürdü..! Kuaförde is bitince dogruuuu Fotografciya..! Damat bey eve birakti bizi ve gitti tekrar...evdeki misafirler ile sohbet edip, erkek tarafini bekledik..! Nihayet geldiklerinde bir curcuna halinde evden ciktik...ayyyy cok komikti yaaaa...kaydirigubbakcemile3 insan olayin icinde olunca, hicbirsey anlamiyor ki...!

Sonra dogru Salona 19da...Dügün merasimi, dans, kina, taki, pasta ve misafirler ile ismarlasma fasli...ardindan gece 23.30 de eve geldik tekrar..! alkisalkisalkis

Eve vardiktan sonra acele gelinligi cikartip, annemi ve kiz arkadasimi alip kuru temizlemeye götürdük..! Eve geldikten sonra yine sohbet....sonunda datasssssss...sırnaşık şey

Nikah günü

Sabah damat yine beni aliyor...bu kez ablam ile kuaföre gittim..! Kuaförden sonra kayinvalidemlerin evine gidiyoruz...15 dakika oyalandiktan sonra Nikah dairesine gidiyoruz cümbür cemaat..:eek:

Nikah saat 17.30 da kiliyor...! Ardindan Taki merasimi ve eve dönüs..! Kayinvalidemlere gidildi..ordaki yemek faslini hallettikten sonra esimle kendi evimize gectik...benim ailemde oraya geldi...!

Artik ailem ile ayrilma vakti gelmisti...herkes ile ismarlastim..ablalarim, yegenlerim, babam...annem´de dayanamayip actim vanalari....:a015: :a015:

Canim annem "Aglamak yok" dedi ama oda dayanamadi...sarildik sikica ve sonunda Kapi kapandi...!

Kapinin ardi´da bende sakli kalsin...-tatlicadiarzu-

neyse bari biz de yedik diyelim o zmn-tatlicadiarzu-
valla benim tek aklımda kalan 6 katlı gelinlik eteğimin yüzünden sabah 9 dan gece 11:30'a kadar tuvaletimi tutmaktı.
hatta karnım o kadar şişmişki gelinliğin tülü belimi hep çizmişti
hatta o kadarki ne zaman aklıma düğünüm gelse çişim gelir:roflol:
kaydirigubbakcemile3 haha, kiz nelerde geliyor akliniza...4 günlük dügün serüveninden sonra tek istedigimiz dinlenmekti...vereliniortak

Oooo benim kına nikah nikah sonrası yemek hepsi neşe entrika sinir korku dolu gerilim filmi gibi idi....
Kına gecesi cuma akşamı annemerin evinin hemen karşısında açık hava kır düğünlerinin yapıldığ bir mekan, orada olacaktı.... Eşim ve bir arkadaşı nden geldiler, gelinlik giyecektim, saç ve makyajım farklı olacaktı, o gün de foto çektirelim değişik değişik olsun dedik... Sabah 9da uyandım, kahvaltı yapıp kuaföre gittik, annem ben kuzenim, 2 teyzem, yengem ve halam.... 2 de minik bıdık teyzemin ve dayımın kızları.... Kuaförde benim ağda kıl tüy mankür pedikür işlerihalledilirken onların saç makyajları yapıldı.... Annem küçük teyzem ve ben sona kaldık, diğerleri gittikten sonra bizim saç makyajlar halloldu... bu arada eşim gecikti 2 gibi fotoğrafçıda randevumuz vardı ve dış çekim için bazı mekanlara gidecektik... Arıyorum geliyoruz yoldayız diyor ama sesi bir garip, nerdesiniz dedim annenleri eve az kaldı damatlığımı giyip gelicem dedi... Aradan yarım saat geçti aradım nerdesin diye açmıyo telefonu, arkadaşını aradım, dedi bizz kaza yaptık, tafik ekibini bekliyoruz.... Asında öndeki araç bunlar arkadan bir araç çarpmış, hatalı olan o ama arkadan çarpan araç ufak br şarampol gibi biyer var oraya devrilmiş ve yaralı olduğu için karakola falan gidip ifade verdiler... 2 de gelmeleri gerekirken 4 te geldiler, ve ben o kadar saat uaförde bekledim, allahtan benim saçım daha yapılmamıştı, sadece ilk fönü çekilmişti, öyleolunca bekleyelim dedik... Bu arada teyzem gidip pasiflora almış, ben heyecan ve sinirde n ne dediğimi bilmiyorum, eşime diyorum ki kaza yapacak başka bi gün bulamadınmı... Saçmalığa bak, sanki bilerek yapmış, hala söyle durur :))
Neyse o günü atlattık, çok düzel bir düğün oldu, anemerin oradakileri nikaha çağırmadık, 10 dk. için insanları İstanbula getirmeyelim dedik, o yüzden düğün gibi oldu.... Gelinlik giydim, düğün pastası, ikramlar, havai fişekler, kınamerasimi falan herşey çok güzeldi....
Akşam yattık, ctesi dinlenme günü, ama Uzaktan misafirler vardı, annemin köyünde kaldılar, raya gidip onlarla kahvaltı falan yaptık, sohbet muhabbet.... Pazar 3te nikah var... 3cte İstanbulda olmak için bizim 12.30 da çıkmamız lazım... Sabah 8 de kuafördeydim, ama arabada hala uyuyordum, kuaföre börek çörek yapıp getirmiş annem orada bi güzel onlarla kahvaltı yaptık... Sonra başladık süslenmeye.. Kınada ojelerim kırmızıydı, önce ojelerim silinip french yapıldı.... Nikah günü aynı kaföre gittim, ama bu sefer sadece annem ve ben,çünkü yetiştiremem dedi, hemde misafirler falan gelcek erkek tarafı kız almaya gelcek evde birileri olsun dedik, o yüzden teyzemler falan eve yakın baka bir kuaföre gittiler... Neyse herşey yolunda gidiyordu, 11de eşim geldi, gittik, stüdyoa fotoğraflarımız çekildi, 12de fotoğrafçıdan çıktık, geç kalmıştık, gelin arabası hazırlanmamış.... Ancak evden 1de çıkabildik.... Biz geln arabasındayız, annemler nikah sonrası yemek olacak lkollü diye araba almadılar, bir minibüs tuttuk 4 kişilik bir midi büs... Biz geln arabasıyla gidiyoruz ama onlar köprüde otomtik geçişleri olmadığı için kuyruğa takılmışlar... Biz salona bir geldik saat tam 3e çeyrek var.... Annemler ortada yok, aradık daha köprüdeler.. Çıldırdım... Nikahın saatini ertelemiyorlarmış... İsterseniz en sn kıyarız saat 6da dediler... Eee eşimin bütün tanıdıkları nikah 3 te diye gelmiş salona, nasıl deriz gidin 6 da geln ,diye... Hiçkimsem yok, birtek teyzem eniştem, kuzen ve Arkadaşlarım, ne annem ne babam ne kardeşim herkes otobüste....
Artık öyle böyle derken saat 15.15e kadar beklettim, gelin odası doldu benden sonraki 3 gelin de odada beni dışarı çıkardılar çık artık diye, ben merdivenlerde bekliyorum öyle... Ama salondan grüyolar beni, bu arada telefon trafiği o biçim....
Bir taraftan eşimin abileri gliyo hadi diye, ben çıam da çıkam banane diye omuz silkiyorum, davetliler görüyor millet zorla evlendiriyorlar falan zannetmeye başlamış.... Kardeşim aradı otoparka girdik diye... Ben nikah masasına yürümeye başladım.... Tam oturdum, anemler salona girdi... Ama öyle bir gerginlik görülmemiştir... Nikah resimlerimin ilk başlar, masaya gelip oturana kadar suratım kıpkırmızı, asık sratlı, sanki nikaha değil kavgaya çıkmışım gibi...
Neyse nikah kıyıldı....
Yemeğe gidicez, 100 kişilik bir düğün yemeği... Kireçburnundasahilde bir restoran, bahçede.... Nikahtan çıktık saat 5-5buçuk falandı heralde... Eşimin abisi bizim otobüse yol göstermiş... Biz bu arada evimize gittik, ben yarım duş aldım, saçıma değdirmeden, heyecan ve stresten çok terlemiştim... Eşimde duşunu aldı... Duvağımı çıkarıp, kısa bir duvak taktım... Ve gittik yemeğe, bu sefer de biz geç kaldık, hş artık yetişecek bişey olmadığı çin sorun yoktu rahattık, ama herkez biz mekana girince oooo diye uğuldamaya başladı.... Özellikle benim ve eşimin arkadaşlarının olduğu masalar... Biz geç kalınca, kendimizi olaya kaptırdık, geceyi bekeyemedik diye düşünmüşler... Oysa yanımızda büyük görümcem ve benim kuzen de vardı ama... Millete laf anlatamazsın ki. :)))

İşte benim meceram....

bende kısmetse 1 kasımdan sonra anlatırım. sizinkileri okurken ağzımın suyu akıyor =) çok özeniyorum çoookkk =)

Ayy düğün günü heyecanı unutulur mu hiç ... delikafadulden Kına gecemde hiç ağlamamıştım çok uğraştılar ama beceremediler . güldüm , oynadım eğlendim .. Gece de geç uyuduk zaten . Düğün günü sabah bir kalktım kiiii heyecandan dudağım kocaman uçuklamış . :eek:lmaz: Sütüdyoya gidilecek Nasıl sinir olmuştum . Asıl inanamadığım şey gelinliğimin beli giydiğimde dönüyordu zayıflamışım 2 hafta içinde .. Her tarafından çengelli iğne ile tutturmuşlardı o şekilde malesef iyi atlattım bütün günü .. :teytey: Salonda herkese gülümsemekten yüzüm iyice gerilmiş sonra ki 2 gün boyunca o gerginliği hep hissettim . :1shok: ( gülmesen bişey var zannederler yani ) gerisi malum şeyyyyy heyecanlandım ama abartmadım .. herkes nasıl yapıyorsa ben de yaparım dedim ve başarıyla hallettik .. :dance:

evet unutulmaz..rüyada gibiydim ya gerçekmi değilmi ayırt edemiyodum :1rolleyes:..kına gecemde sürekli sırıtmışım yorgunluktan olsa gerek..8 yıl bekleyince gelinliği giyinceye kadar inanamıyodum..almaya geldiklerinde koptum evden ayrılmak çok zor oldu :çok üzgünüm:..Allah herkese nasip etsin

ahhhhh.... ahhhhhh....
ıcım bır tuhaf oldu hatırladım yıne

neyse bız kına gecesınde cok streslıydık esımın aılesı yuzunden
bır de kına salonun garsonu kocısı kızdırmıs sınırlıydı
neyse ben kına gunu kuaforde teror estırmıstım hatta kına salonunda da estırmeye devam ederken gorumcem gormustu hala soylenır durur

dugun sabahı erkenden esım geldı benı almaya gelmeden evvel hadı kalk dıye aradı zıra cok yorgundum ve kalkamıyordum
bahcemızde kahvaltı ederken herkes suskundu
babam ve ben hıc konusmamıstık hatta dustan cıktıktan sonra babama hıc gorunmeden kuafore gıttım
esım alısverıs yapmamız gerektıgını soyledı
markete gıttık alısverıs yaptık bızden baska bızımle ılgılenen olmayınca ne yapalım dugun sabahı bos olan buzdolabımızı doldurma cabasındaydık
gelınlıgımı ozel dıktırdım ve gelınlıkcımın anlasmalı kuaforu kendı salonuna gelıyordu
once makyajım sacım falan yapıldı sonra gelınlıgımı dıken terzı gıydırdı benı cok rahat bır ortamdı cok eglendık
sonra eve geldık benım evden cıkma merasımım ıcın ama babam aramıstı gelıyoruz deyınce salonu bosaltmıstı
bız gırdık esım aılesının yanına gıdınce bız foto falan cekıldık ama abılerım ve annem babam harıcınde kımse yoktu salonda kapattık kapıyı
sonra esımın aılesı geldı ama hepsı gırmedı ıcerı hıc vedalasma olmadı evden cıkarken kımse kımseyı opmedı falan esım geldı benı aldı cıktık
esım kullanıyordu arabayı bende yanında oturuyordum ama koca gelınlıkle zor sıgdım neredeyse
once studyo ardından restaurant
camlıca da bır restaurantta olmustu dugunumuz nısanımızda orada oldugundan alıskındık ortama
ben hıc oynamadım pek beceremem o ıslerı bır de yemeklı ortam olunca dans falan hallettık ıste
sonra yıne kımseyle vedalasmadan ıkı arac olarak gelın arabası ve arkadan genclerın takıp ettıgı ıkı arac olarak beykoz gezmesı ve dugun gunduz oldugundan bıtınce aksam yemegıne gectık
sadece genclerdık aksam yemegımızı de yedık artık daha rahattık dugun stresınden kurtulmustuk
gulduk oynastık falan esımle yalnız bır sekılde evımıze geldık
dus alıp dınlenerek balayı ıcın hazırlanıp sabah erkenden yola cıktık

aylarca hazırlandım durdum,kına gecesinde kendii bilmez bi kaç kişi yüzünden sinirler iyice gerildi,gece 1de yattım 2 gibi geri uyandım,hastalandım,sabaha kadar annem babam kardeşim acillerdeydik,10da kuaförde olmam lazımdı saat 12de benim kolumda serum hala şuursuzca yatıyordum,kuaförde gelinliğimi giydim,yine serum taktırdık,düzelemedim bitürlü diye.allaha hep dua ettimki bana bu gece güç verde iyi olayım diye,allahtan düğün esnasında hiç oturmadan oynadım,ama kaç gün hastalıktan başımı kaldıramadım,en güzel gecemi kabusa çevirenlerede hep allah sorsun diyorum,allaha versinler hesaplarını:KK43:

valla kıslslarr bi çoğunuz okuduğum kadarıyla ağlamışş benim ne arkamdan kimse ağladı nede ben ağladım zatenn düğün günüm sabah kalktımm annemlerin ev baya bi kalabalıktı yatılı misafirler falan arkasındann ben derhal kaçtım kuaföree arkadanda işte benle kuaföre gelenler geldii neyseee kocişimm 5.30 da geldi beni aldı ve stüdyoya gittik albüm içinn ardındannn beni eve getirdi ve o gitti sonra gelin ardı denen saçma bir muhabber için akrabalarıyla beraber geldi o arada babam kuşağımı bağladı benim sonra kocişim geldi kardeşim kapıyı tuttu cüzzi bi rakamdan sonra kapı açıldı neysemm gittik düğünee düğünden bara bardan çorbacıya çorbacıdanda sabah 5 de evimize geldikk gerisi sansürlü kıslaarrrrr kaydirigubbakcemile3

Ilk önce sabah kuaföre gittim, tabiyki Fotografcida beraber. Tüm gün cekim yapti ;=)
Hersey cok güzel tabiyki. Sonra Kocam gec geldi. Berberden 3 saatte cikamadi vallah. Biz Kuaförden cikip Ihlamur kasrinda cekim yapacagiz, sonra Basaksehire Tazemlerin evine gidip oradan gelin cikacam. Sonra ordan dügün mekanina. Kocisim gec kalinca ben fotografciyle tek basima ihlamur kasrina gittim oda beni cekti. Tabbi orada gelinler ve damatlar orada resim cektiriyorlar. Ben orda sap sap tek basima kaydirigubbakcemile3. Neyse sonra bizimkisi geldi ;=)
Ordan teyzemlere,ordanda dügün mekanina konvoy ile.

Hani demistim ya size, güvercin ucurtacagiz diye? Bakin burasi cok komik kaydirigubbakcemile3
Ah ah bunebu demisti kaydirigubbakcemile3

Biz ilk önce balkona cikacaz, sonra güvercinleri ucurtacagiz, sonra selamlama olayi, sonra gelinyolundan mekana, orada duracagiz ve 10 volkan patliyor. Neyse benim elimdeki güvercin bir türlü rahat durmuyo, bende yanagima koydum. Sonra bide ne göriiiiim? Sicti kaydirigubbakcemile3
Ay elbisemin eteginde kocaman yesil bir leke kaydirigubbakcemile3
Neyse ben hic caktirmiyom. Selamlama olayi, gelin yolu, volkanlar filan. Ben lekenin üzerine buketimi koydum, kimse görmedi kaydirigubbakcemile3

Nikahtan sonrada sildik kaydirigubbakcemile3
Ay cok güzeldi. Balkondan sonra Buketimide attim ;=) Havai fisek gösterisi ;=)

Simdide evliyim. Saka gibi kaydirigubbakcemile3

Tek hatırladığım beni almaya geldiklerinde eşimi beni ailemden ayıran bir canavar olarak gördüğüm :mymeka: Çok zor gelmişti evimden ayrılmak :a015:
Bilmeyenler zorla evlendiğimi falan sanmıştır herhalde.
Halbu ki eşimi çok severek evlendim ben. :asigim:
O ruh haliyle böyle hissetmiştim galiba ve bütün düğün günümü zorla gülmeye çalışarak geçirdim. senağlama

B]3 ağustos 2008 benim hayatımda unutamayacağım en özel en güzel hayatımın dönüm noktası olan bir gündü…..

o günün gecesi eşimle heyecan ve mutluluktan olsa gerek sabah 5.30 kadar telefonda konuşmuştuk.. ardından bir iki saat uyku uyudum daha doğrusu uyumaya çalıştım ve saat 8 de eşim geldi beni aldı ve doğru kuaförün yolunu tuttuk

heyecan en üst seviyede yüreğim ağzımda kalbim duracak gibiydii...

sonra kuaförde süslenme

Makyaj,saç yapımı manikür pedikür

Veee en sonnn duvağımın takımııı

Duvağım da takıldıktan sonra saat 2 gibi tüm hazırlıklar bitti ve sıra damat bey in gelip beni almasına kalmıştı

20 dk kadar bekleyişin ardında eşim kuaförün kapısında alkışlar ve ıslık sesi eşliğinde belirdii

Onu o an gördğümde gözlerime inanamadım sanki ilk defa görüyormuş gibi kalbim hızlı birşekilde çarpmaya başladı ve işte benim adamım bu dedim içten ve sessiz bir şekilde ..yanıma doğru yava adımlarla yaklaştı vee ve ilk söylediği kelime sana bir kez daha aşık oldum papatyam olmuştu..
bende kendisine bayılmıştım hanii çokkk yakışıklı olmuştu kocişim

gerçi o herr zaman benim yakışıklımmmmm

Sonra hep birlikte resimcinin yolunu tuttuk

resimcide yaklaşık 3 saat kadar poz verme telaşındaydık
eşim pek fazla resim çekilmeyi sevmediği için soğuk terler döktü resimcide evli arkadaşlar bilirler resim çekilme anında sağa dön sola dön karşıya bak omuzuna bak elini cebinden çıkar ayağını hafif öne doğru kıvır.....

bir ömür törpüsü gibi anlardı yaaaa

Zor ve komik anların anından resimcide de işimiz bitti

sonraaa eşim beni evime bıraktı

ev bir kalabalık bir kalabalık

tüm sülale toplanmışş

tatlı bir düğün evi telaşıı sarmış ortalığı

anneciğimin gözleri dolmuş yanıma gelip sarılıp sarılıp ağlıyoo
babacığım ağlar ama ağladığını pek belli etmez uzaktan bakıyooo

saat 6 gibi davullu zurnalı uzunca bir düğün konvoyuyla beraber eşim beni evden almaya geldii

işte o an hem çok güzel bir okadar da duygu dolu bir andı

hepimizin gözleri dolmaya başladı

annem babam ablam kızkardeşim yengem halalarım

herkes ağlıyoo

ben ise mutluluk hüzün heyecan karmakarışık duygular içerisindeydimm..

kapı kardeşim tarafından kesildi eşim 200.00 ytl masraf karşılığında beni evden çıkardı ve doğruuu nikah salonunu yolunu tuttuk

Bu kadarr iştee kızlarr
[/B]

okudum kızlar neler yaşadığınızı zevkli oluyor böle okuması çünkü ben bekarımkaydirigubbakcemile3 Allah mesut bahtiyar etsin sizi darısı bekar kkcıların başına artık...opuyorumnanaktan

Benimkide çok güzeldi opuyorumnanaktan
kına gecesi malum kına bindallı vs çok harika geçti zemuszemus
düğün günü sular akmadığından komşuda yıkandım kaydirigubbakcemile3
zaten son hafta saolsun hep komşuda duş aldım kaydirigubbakcemile3
sona erkenden kahvaltı ve kocacım aldı bizi kuaföre gittik kaydirigubbakcemile5
kuaför harika bi saç yaptı banahihoyyyt
sona fotocu ordan da eve geldik :smiley-cool:
yemek yedim vaktim olduğundan sohbet ettik ailemle misafirlerle kaydirigubbakcemile2
sona vedalaşma vakti tabi azıcık hüzünlü oldu :çok üzgünüm:
dedemde heyecandan bayram zannetti heralde sırnaşık şey
allah tekrarını nsaip etsin dedi :uhm: :1shok:
ama kınamadım yaşlı malum :jeyyar:
sona salona gittik süper bi düğün oldu çok şükür :asigim:
sona eve geldik opuyorumnanaktan
sülalece yemek yedik ve üst kata evimize yani çıktık :asigim:
malum saç açma faslı başladı mafoldumben
134 firkete çıktı kafamdan ağlayacaktım bi ara :eek:lmaz:
sona duş aldık namaz kıldık kaydirigubbakcemile5
sona baktım benimki tv izliyo tabi ben şaşkın kaydirigubbakcemile3
meğer benim heyecanımı anlamış yatışsın diye bekliyomuş yerimseniben
hakkaten düğünde kınada heyecan yapmadım eve gelince yaptığım kadar
sona kapadı tv yi uyuduk :jeyyar: Şeniz :asigim:

Benimkide çok güzeldi opuyorumnanaktan
kına gecesi malum kına bindallı vs çok harika geçti zemuszemus
düğün günü sular akmadığından komşuda yıkandım kaydirigubbakcemile3
zaten son hafta saolsun hep komşuda duş aldım kaydirigubbakcemile3
sona erkenden kahvaltı ve kocacım aldı bizi kuaföre gittik kaydirigubbakcemile5
kuaför harika bi saç yaptı banahihoyyyt
sona fotocu ordan da eve geldik :smiley-cool:
yemek yedim vaktim olduğundan sohbet ettik ailemle misafirlerle kaydirigubbakcemile2
sona vedalaşma vakti tabi azıcık hüzünlü oldu :çok üzgünüm:
dedemde heyecandan bayram zannetti heralde sırnaşık şey
allah tekrarını nsaip etsin dedi :uhm: :1shok:
ama kınamadım yaşlı malum :jeyyar:
sona salona gittik süper bi düğün oldu çok şükür :asigim:
sona eve geldik opuyorumnanaktan
sülalece yemek yedik ve üst kata evimize yani çıktık :asigim:
malum saç açma faslı başladı mafoldumben
134 firkete çıktı kafamdan ağlayacaktım bi ara :eek:lmaz:
sona duş aldık namaz kıldık kaydirigubbakcemile5
sona baktım benimki tv izliyo tabi ben şaşkın kaydirigubbakcemile3
meğer benim heyecanımı anlamış yatışsın diye bekliyomuş yerimseniben
hakkaten düğünde kınada heyecan yapmadım eve gelince yaptığım kadar
sona kapadı tv yi uyuduk :jeyyar: Şeniz :asigim:

Ayyy çok güzel anlatmışsın koptum burada okurken canım yaaa

komşuda banyo yapma

dedenin düğünü bayram sanması
,
ve kocişinin eve gelir gelmez tv ye bakması tam bi bombaydıı

ne güzel yaaaa
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

okudum kızlar neler yaşadığınızı zevkli oluyor böle okuması çünkü ben bekarımkaydirigubbakcemile3 Allah mesut bahtiyar etsin sizi darısı bekar kkcıların başına artık...opuyorumnanaktan

Evet özlemcim çok güzel anılar bunlar

yaşamak lazım

darısı siz bekar arkadaşlarımızın başına

allah böyle güzellikleri size de tatmak nasip etsin
:1hug::1hug::1hug:

X