Dudak Makyajı Dudak Bakımına Dair Herşey

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Geldim canom,, Ballı lokmam, 10.10.2010 'da düğünüm vardı. Evledinme azcık:ecrin_bebek: balayındaydım yettim gari

aaaaaaaaaaaaaaadelikafaduldendelikafadulden
yeni öğrendim yaa çok özüüürr:sinifsinif:
allah bi yastıkta kocatsın canım bi ömür inşallah mutluluğnz daim olsun:CüvCüv::nazar:

IŞILDAYAN DUDAKLAR İÇİN BUNLARI YAPIN:
· Dudaklarınızın çatlamaması ve kurumaması için çantanızdan dudak nemlendiricisini eksik etmeyin.
· Her kuruluk hissettiğinizde nemlendiriciyi tekrarlayın.
· Nemlendiricilerin ve rujların güneş koruyucu içermesine dikkat edin. Bu şekilde güneşten kaynaklanacak zararlı etkilerde engellenmiş olur.
· Ruj sürdükten sonra dudaklarınızda kaşıntı sulantı ve kızarıklık gibi şikayetleriniz oluyorsa ruj içeriğindeki maddeye karşı alerjiniz olabilir. Alerjik maddenin tespitinde yama testi yardımcı olacaktır.
· Sabah ve akşam dudaklarınızı yumuşak bir fırçayla ovun. Böylece yüzeyel dudak peelingi yapmış olacaksınız.
· Dudak makyajını temizlemeden kesinlikle uyumayın.

kuru fırçayla mı ıslak fırçayla mı fırçalicez dudaklarımızı:79:

Haftada 2 kez temiz bir diş fırçasıyla nazikçe fırçalayın,yıkadıktan sonra bal sürün 15-20 dk. bekletin..ve yıkayın..ben bunu yüzümede uyguluyorum aynı zamanda..nemlendirici genellikle akşamları yatarken sürüyorum,sebamed ve golden rosenin nemlendircilerinden çok memnunum..bal çok iyi geliyor,tavsiye ederim..balı kullandığımdan beri dudaklarım çatlalamıyo,kışın özellikle çok çatlar yara olurdu..artık böyle sorunlarım kalmadı..

çok uzun zamandır yoktum .... eğer sorularınız varsa buradayım kısslarrrrr

X