Dudak Makyajı Dudak Bakımına Dair Herşey

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
canım...ilk 2 sayfadaki resimler açılmıyor...hangi resimler var orada merak ettim..rica etsem bir bakar mısın?..

canım...ilk 2 sayfadaki resimler açılmıyor...hangi resimler var orada merak ettim..rica etsem bir bakar mısın?..

evet tatlım bende anlamadım neden açılmadığını ama resimlerim kaldırılmış sanırım:eek:lmaz:
nedeni de anlamadım tekrar ekliyorum canım ....

k-631118-blistex.jpg
[/URL][/IMG]

Bu ürün spf 10 içerir. günlük olarak kullanımı idealdır. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Soğuk kış aylarında kullandığım bir ürün...

k-631119-bilis.jpg
[/URL][/IMG]

Sanırım resim yüklenen yerlerde sorun var. Problem yaşıyorum yüklerkennnn

ben johnson baby'nin vazelinini kullanıyorum çok memnunum,ama blistex'i çok övmüş millet onu deneyeyim bari,bi de evli bayanlar bol bol öpüşün o da iyi geliyo:)) ciddiyim yani..

Yukarıdaki ürün spf 25 içeriyor ve yazın kullanmanız için idealdir. Sürdükten hemen sonra çok tatlı pembe bir renk veriyor.

ben johnson baby'nin vazelinini kullanıyorum çok memnunum,ama blistex'i çok övmüş millet onu deneyeyim bari,bi de evli bayanlar bol bol öpüşün o da iyi geliyo:)) ciddiyim yani..

niltt'im beni çok güldürdünsen yaaakaydirigubbakcemile5

• Kuru çatlak dudaklarla öpücüğe veda etmenin en iyi yolu hassas peeling ve nemlendirmedir.
• Kış mevsimi boyunca yumuşak dudaklar için daima nemlendirici bir losyon kullanınız.
• Doğal, pembe dudaklar için yatmadan önce pancar kökü uygulayınız.
• Vücudunuzun diğer kısımlarını kuruttuğu gibi dudaklarınızı da kurutabilecek olan güneş fazla maruz kalmaktan kaçının. Dışarıda çok fazla vakit harcarsanız, size içinde nemlendirici ve güneş koruması içeren 3 boyutlu ruj tavsiye ederiz.
• Sigarayı bırakın.
• Işıkları kapatmadan önce nemlendiriciyi açın. Yatmadan önce dudaklarınıza temiz, zengin içerikli bir nemlendirici dokunuşu verin. Bunu her gece yapın, ve neredeyse her zaman daha yumuşak dudaklarla uyanın !

dudak_bakim_maskesi( özel tavsiye: eper dudak bakımınız yoksa göz kremi etkili, hassas bir dudak nemlendiricisi olabilir. )

• Bolca meyve ve sebze yiyiniz.
• Kuruluğu gidermek için bol bol su için.
• Eğer dudaklarınız kuruluğa ve çatlamaya karşı hassassa, günlük, koruyucu bir ürün kullanın.
• Rujunuzun, özellikle uzun süreli, dudaklarınızı kurutabilecek rujların, koşullara uyum sağlayan maddeler içermesine dikkat edin.
• Kuru dudaklardan ölü hücreleri temizlemek için, yumuşak bir diş fırçası kullanın ve nazikçe dudaklarınızın etrafını temizleyin.
• Sert soğuk havadan veya kurutucu ev ortamıyla oluşan özel dudak kurutucu durumlara maruz kaldığınızda, doğal nem içeren ve kurutucu güçlere göğüs geren dudak bakımı kullanın.
• Dudaklarınızı çatlamaktan kurtarmak için, ruju sürmeden önce çok az vazelin sürünüz.
• Gül yapraklarını öğütün ve pürüzsüz, pembe dudaklara sahip olmak için onu dudaklarınıza uygulayın.
• Güneş banyosu yapıyorsanız, yeterli koruyucu içeren dudak bakımı kullanın. Güneş ışınlarına maruz kaldıktan sonra dudaklarınızı nemlendirmeyi unutmayınız.

Bakımlı ve güzel bir dudağa sahip Scarlet ( Kıskanıyorumm )

2352.jpg

scarlett ın dudakları kesinlikle angelina ya bin basar!!!:asigim:
yaa bide bi alttaki resimdeki fuşya renginde parlatıcıyı hangi markada bulabilirim?dur resmide alıntılaym:eek:

Doğru kullanılan bir ruj ve parlatıcı dudaklarınızı daha dolgun gösterir.
Dolgun gösteren rujlara fazla fazl apara verip o anlık şişirmesi bana göre gereksiz.

1580.jpg

işte işte bu ruuuuuj bnde istiorm yaa çok güzel çok vampaklinialirimsmile

X