Duama yardımcı olurmusunuz?

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
19.403
23.872
merhaba kendı dılegım ıcın tefrıcıye okumaya başlatım şu an 880 deyım aslında hepsını kendım okumak ıstıyordum ama acıkcası hem bıraz zorlandım hem de kulun kula ettıgı dua daha cabuk kabul olurmuş çevremde de ısteyebılecegım kımse yok acaba yardımcı olurmusunuz?cok degıl içinizden gelerek 10 20 tane bıle okursanız benım ıcın yeterlıdır selının nıyetı ıcın nıyet edersenız cok sevınırım sımdıden okuyan herkesten allah razı olsun:)

anlıyorum canım seni bende başladım tek okuyim diye ama tek olmuyo canım benim uzadıkça uzadı Allaha şükür az kaldı ama artık eğer bitiremezsen o zamana kadar ben bayramdan sonraya yardımcı olabilirim anca

saol canım inş ıkımızde bıtırırız allah razı olsun:)

haftaya kadar bitiremezsen bayram tatilinde de yardımcı olurum sana malum evde rahat rahat okurum

saol arkadasım bıtıremezsem yazarım burdan sana

evde netim yok ...bayram tatilinde evde okurum diye dedim...

olmazsa sen bana toptan 500 yaz okurum kesin

Son düzenleme:
evde netim yok ...bayram tatilinde evde okurum diye dedim...

tamam o zaman ne kadar alabılırsen al ben de o kadar az okıyım olurmu?zaten amacım okuyamamak dııl belkı allahın daha cok sevdıgı bırısı benım ıcın okursa nıyetım belkı daha cabuk olur dıye acmıstım ben konuyu uyarmı canım sana?

500 alayım o zaman inşallah kalbindekini verir rabbim

Kanama varken okunabiliyormu ama adet degil leke gibi hamileyim

Benimde bi tesbihim var o yuzden bugum belki olmaz ama yarin okurum okudukca yazarim sana
Birde suan rahatsixligimdam banyo olamiyorum yarin olucam insallah icim da rahat eder
Ne icin okuyorsun AllH simdiden kabul etsin

Benimde bi tesbihim var o yuzden bugum belki olmaz ama yarin okurum okudukca yazarim sana
Birde suan rahatsixligimdam banyo olamiyorum yarin olucam insallah icim da rahat eder
Ne icin okuyorsun AllH simdiden kabul etsin

sevdıgım kısıyle hayırlı şekılde kavuşabılmek icin canım allah razı olsun sımdıden:)

baska kımse yokmu bıkac tane de olsa okumak ısteyen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…