Duama yardımcı olurmusunuz?

Tamam canim sen hesapla bi kaldiysa sayi söyle gece okurum gece daha iyi oluyorda :) allah razi olsun sana da iyi bayramlarrr

hesapladım canım son sayı 3066 okundu 1378 kaldı bı arkadas 500 okuycaktı eger okuduysa 878 kalmıs oluyo ne kadar ıstersen ne kadarını zorlanmadan okurum dersen o kadar oku canım allah razı olsun sımdıden:)

hesapladım canım son sayı 3066 okundu 1378 kaldı bı arkadas 500 okuycaktı eger okuduysa 878 kalmıs oluyo ne kadar ıstersen ne kadarını zorlanmadan okurum dersen o kadar oku canım allah razı olsun sımdıden:)

bi saat sonra falan otururum başına tatlım en son sayarım kaç olduysa öyle sayı vereyim sana .

kestane kebab içi dolu mesaj demeeek değil oo senin posta kutuun doluymuuşş sıkıntı sende :KK70:DD

canım 40 tane daha okudum.....:KK66:son durumu yazarsan ......eksikleri okumaya devam ederim...:KK66:

canım 40 tane daha okudum.....:KK66:son durumu yazarsan ......eksikleri okumaya devam ederim...:KK66:

canım sanada cok tesekkur ederım baya bı okudun benım ıcın zaten sen ve dıger arkadaslar olmasaydınız bıtıremezdım cok az bısey kaldı onuda bu aksam okuyup tamamlıycam ben allah razı olsun canım baska kalmadı okunucak:)

X