DUALARLA GELECEK BEBEKLERİMİZE HEP BİRLİKTE DUA EDELİM

KIZLAR DEVAM EDENLERE ARTI ISARETI KOYDUM BAZI ARKADASLAR YAZMADI BEN ETIKETLERSENIZ KIZLAR LISTEYI OLUSTURACAĞIM

elzem__ (EMEL) ++
cansu1109 ++
G guzbahar ++
İlknur ++
saydin78 (SEVDA)++
hayalimm77 (SELİN)++
G goxall ++
cider13 (CANAN) ++
@hofuntu (ASUMAN) ++
ya se min (YASEMİN)
ayseygt1453 ++
eilenn (AYLİN) ++
_meleq06_ ++
Pofidik kedii (DİLEK) ++
B belgeseller
tubatesbih ++
nisamelek (EDA) ++
feraheymen (ZELİHA) ++
T tosbagg (SULTAN) ++
htchmd (HATİCE)
mrym5579 ++
sevdakusum ++
ebican_040506 (EBRU) ++
G gulbil10 ++
S sidetr ++
whiterose00 ++
M ms92 ++
Cry- ++
Seriii (ŞEHRİBAN) ++
M melegggm
majesteleri
Ilayumut ++

Son düzenleme:
Bugu ki duami aldim duayaa devam edemiyorum kafam hic iyi degil hakkinizi helal edin biraz buralrdan uzak durmam gerekiyor canlarim

Canım ne güzel bir dua allahim hepimize okumayı nasip etsin insallah allahim senden razı olsun vesile olduğun duaların hürmetine boy evlatların olsun insallah temiz kalpli arkadaşım benim

Amin inşallah ablacım
Düğününüzde hayırlı olsun inşallah

Amin inşallah ablacım
Düğününüzde hayırlı olsun inşallah
Sağol canım benim allah razı olsun .....
İnşallah bebeğin olacak kucağına alacaksın büyütüp okullarada gönderip evlendireceksin allahım nasip etsin sanada tüm isteyenlere de İNŞALLAH rabbimiz kimsenin kucağını boş birakmasin tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Canım ne güzel bir dua allahim hepimize okumayı nasip etsin insallah allahim senden razı olsun vesile olduğun duaların hürmetine boy evlatların olsun insallah temiz kalpli arkadaşım benim
Canimmmm Allah senden de razi olsun. Insallah Rabbim dualarimizi kabul etsin. Aminnn inşaAllah canimm.

Canım salatı tefriciye okumayacakmıydık şuan o dua adetliyken okunamıyor öyle olunca biraz karışıklık oluyor eğer şuan senin dediğin duaya başlanacaksa ben katılamayabilirim canım feraheymen

Elle
Çok güzel bir dua rabbim hepimizin yüzünü tez zamanda güldürsün ellerin dert görmesin canım benim

feraheymen Canım bende devam edemeyeceğim. Sebebi bu sefer sayı beni zorladı. Bir önceki güzeldi. Ben az ve öz olmasından yanayım. Gönlüm bırakmak istemiyor ama vebal almak istemem. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Ben devam etmek istiyorum mmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…