DUALARLA GELECEK BEBEKLERİMİZE HEP BİRLİKTE DUA EDELİM

cnm boyle adetliykende okunabilecek kısa oz bisey olsa aslında :) bi cok dua grubundayım zorlanmak istemiyorum . önerisi olan varsa paylaşsın istersen . ben bakındım ama bulamadım . feraheymen feraheymen

cnm boyle adetliykende okunabilecek kısa oz bisey olsa aslında :) bi cok dua grubundayım zorlanmak istemiyorum . önerisi olan varsa paylaşsın istersen . ben bakındım ama bulamadım . feraheymen feraheymen

allahümme ya evvelü bebek sahipi olmak isteyenler günde 100 kere okunacak
ya varis günde 707 kere okunacak bunlar kısa canım ve bol bol çektim hamile kalmadan önce hem kolay rahatlıkla zikredilebilir arkadaşlar da isterlerse bana farketmez bi tavsiye feraheymen feraheymen :KK36:

ya varis günde 707 kere okunacak bunlar kısa canım ve bol bol çektim hamile kalmadan önce hem kolay rahatlıkla zikredilebilir arkadaşlar da isterlerse bana farketmez bi tavsiye feraheymen feraheymen :KK36:
bende ya varis diyecektim aslında ins hepimiz hamile kalırız

Kizlar paylastigim dua toplamda kisi basina 500 okunuyor. Ve herkesin okuycagi sayi en fazla 20 tane olucak zorlamaz diye dusunuyorum.

feraheymen feraheymen Canım bende devam edemeyeceğim. Sebebi bu sefer sayı beni zorladı. Bir önceki güzeldi. Ben az ve öz olmasından yanayım. Gönlüm bırakmak istemiyor ama vebal almak istemem. Allah herkesin gönlüne göre versin.
Canim okudugumz esmaydi sadece ben 10 dk da okuyordum kendim zorlanmaynca hepinzde zorlanmazsiniz sanmistim. Her dua baslangicinda soruyorum ozellikle. Peki canim Allah kabul etsin dualarimizi

Canım salatı tefriciye okumayacakmıydık şuan o dua adetliyken okunamıyor öyle olunca biraz karışıklık oluyor eğer şuan senin dediğin duaya başlanacaksa ben katılamayabilirim canım :KK43: feraheymen feraheymen
Salati tefriciye demistim arkadaslar ezbere bilmiyoruz dediler zor olabilir diye baska bi dua arastirdim. Okuycagmz dua ayet oldugu icin adetli iken okunamiyor. Bende adetli olanlarn yerine okuruz demistm. Fazladan okuyup kumbara olustururz okuyamanlarin yerine ordan kullaniriz diye dusunmstm.

KIZLAR BEN BU DUAYI PAYLAŞTIM ZATEN ONERILERINIZI ALMAK IÇIN EGER COGUNLUK OLMASIN DIYORSA DUAYI DEGISITIRIRIZ. YENI BITEN DUAMIZIN SIZLERI ZORLADIGINI BILMIYORDUM BUARADA :KK43: BEN KIMSENIN AYRILMASINI ISTEMEM LISTEDEN AMA TABI SIZLER KARAR VERICEKSINIZ.

O zaman bu ay ya varis çekelim ben normalde çekiyorım zaten 707 kere bu ay böyle devam etsin diger ay bu duayı yaparız neye karar verirseniz ben uyarım

O zaman bu ay ya varis çekelim ben normalde çekiyorım zaten 707 kere bu ay böyle devam etsin diger ay bu duayı yaparız neye karar verirseniz ben uyarım
Canim ya varis olsun evet. Diger dua da cok guzeldi ama. Neyse fazladan adetliler icin okumayi kabul etmeyenler olabilir. Dualari fazla okusak karimiza ama yapicak bisi yok ya varis olsun yeni duamiz herkes bi kisi icin 707 ya varismi okusun yoksa 707 yi kisi sayisina mi bolelim

X