Dualarınızı esirgemeyin lütfen.....

LUBABE

hızlanmam lazımmmmm
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
793
0
44
slm arkadaşlar 7 yaşında oğlum var ve allah nasip ederse sünnet yapacağım ona temmuzda bu akşam gününe karar verdik geçtiğimiz yaz çok heveslenmiştim ama maddi durumdan dolayı olmadı yapamadık bu sene sıkıntımız tam bitmiş değil ama olduğu kadarıyla yapmak istiyorum artık oğlumda çok istiyor sünnet olmayı onun bu kadar çok isteyipte yapamamak beni daha bi çok üzüyor inşallah bir aksilik olmadan borçlarımızdanda kurtulup sünnetimizi hayırlısıyla mevlamın razı olduğu şekilde yapabiliriz
dualrınızda benide unutmazsanız çokkkk sevinirim:Saruboceq:

Aslancik adam oluyor he )
Allah tez zamanda en hayirli sekilde nasip eder insallah canim.

Canım uzulme demekkı hayırlısı boyleymıs.sımdıden baslıyorum sıze dua etmeye ama bır sartla bırdaha bu konu ıcın uzulmek yok ok.gec olsun ama hayırlısı olsun

iki lerim cnm anne olan daha iyi anlar beni heralde o sünnet olmak istiyom dediği zaman yapamamak beni çok üzdü arkadaşlarım oldu ben kaldım demesi dahada çok üzdü bir de kendimi getiğimiz yaza şartlamıştım doğduğu günden beri inşallah artık üzülmeden mevlamın nasip ettiği kadarıyla yaparım sünnetini yavrumun

sen üzme tatlı canını.benım de ikiz erkek cocuklarım var onlar daha 3 yasındalar,ama senı bır anne olarak cok ıyı anladım.ama hayırlısı belkı gec olandır,sen sımdı uzme kendını mevlam sıze yardım edecek,ben ınanıyorum ama buna sende ınan ve uzme kendınıa.s.

oğlum yok ama ğer olsaydı herhalde bebekken kestirirdim diyorum.masrafa girmez ve masraf yerine onun eğitimine harcardık diyorum.tabi benden sünnet isterse mecburen bu fikrim değişirdi...
yine de masrafı en aza indirgeyebilir,oğlunun en çok istediği şeyi hediye olarak alabilirsin...kolay gelsin

min cim masraf zaten yapamam zar zor kendime bir ev yaptım ve mecburi olan ihtiyaclarımı tamamlamaya calışıyorum tek istediğim onu mutlu etmek bu konuda zaten bebekken kestirmeye ben pek sıcak bakmıyorum kendini bilmesi ve neden sünnet olması gerektiğini anlaması daha iyi diye düşünüyorum

cnm hayırlı uğurlu olur inşallah erkek evladında böyle güzel bir mürveti var.yüce rabbim damatlığınıda göstersin size.benim dünya tatlısı bir kızım var.oğlum olsaydı bende güzel bir sünnet yapardım herhalde.Allah hepsine sağlık sıhhat versin.şimdiden kutlayalım paşayıŞeniz

inş canım hersey dileğinizce olsun.üzülme canım olur mu?
buda olur hayırlısıyla canım.

inşallah melek kardeşim mevlamdan hiç bir zaman ümidimi kesmem ama insan değilmiyiz sıkıntı sitres yapıyorum işte birde yine yapamam korkusu var sanırım kötü şartlıyorum kendimi yoksa oğlum 7 yaşında ama iki senedir niye ben sünnet olmuyorum diyo arkadaşlarım hep oldu benden küçükler bile oldu diyor

Konu içeriği nedeniyle " acısıyla tatlısıyla " bölümüne taşınmıştır
editör arkadaşımında bigisine

Konu içeriği nedeniyle " acısıyla tatlısıyla " bölümüne taşınmıştır
editör arkadaşımında bigisine

bukadar küçük bir çocuğun sünnet olmak istediğini ben hiç görmedim genelde çouklar korkar ama benim oğlum öyle değil çok istiyor sanırım üzülmemde oğlumun bu kadar çok isteyipde benim onun isteyini yerine getirememem

Aslancik adam oluyor he )
Allah tez zamanda en hayirli sekilde nasip eder insallah canim.

amin cnm inşallah mevlam nasip ederse oğlumun en çok istediği sünnetini yerine getireceğiz ama niyete koyduk mevlam nasip eder inşallah:Saruboceq:

ıns hayırlısıyla dıledıgın gıbı yaparsın sunnetı canım.senı cok ıyı anlıyorum ben sukur bu yaz atlattım oglumun sunnetını.ınsan erteledıkce sıkıntıya gırıyor.

simdiden hayirli olsun diyelim
allah gönlüne göre versin isallah hersey dilediginiz gibi olur

allah razı olsun arkadaşlar inşallah mevlam utandırmaz oğluma karşıda mahşup olmam bir daha o benden çok hevesli cnm yavrum benim

allah yardımcın olsun herşey gönlünce olsun güzel heyecanlar bunlar allah herkese yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…