DUALARINIZA İHTİYACIM VAR '-'

Canimmm Rabbim dualarini kabul etsin.. haftasonu Yardimcin olsun sinavini kolay getirsinn. Ferahlamis olarak cik sinavdan insallahhg. Allahh hayirli bi is nasip etsin. Senin niyetin icin bi fatiha okudum. Allah gonlundekini omrune nasip etsin..

Aaaa ben konuya hic bakmadan okudum duami ettim gecmis tarihliymiss cok sevindim arkadasim atanmissin.. Rabbim bundan sonraki zorluklarini kolaylastirsin..

çoook çook teşekkür ederim sanırım ikinci sayfaya bakmadınız yinede okumuş olduğunuz fatiha için teşekkür ederim Allahıma hamd olsun ki sınavı kazandım şuanda bir aylık memurum göreve başladım .. Rabbim hepinizden razı olsun dualarla Rabbiminde izniyle bu iş olduu :)

Aaaa ben konuya hic bakmadan okudum duami ettim gecmis tarihliymiss cok sevindim arkadasim atanmissin.. Rabbim bundan sonraki zorluklarini kolaylastirsin..
amiiiinnn çok çok teşekkür ederim şimdide nişanlım askerde ortalık çok karışık çok korkuyorum ona bişey olacak diye bizim için dua ederseniz çok çok mutlu olurumm Allah şimdiden hepinizden razı olsunnn.. Bütün şehit annelerine ailelerine sabır diliyorummm Rabbim bana yaşatmasın bu acıyıı

Canım çok sevindim ...Rabbim güzellikler nasip etsin...Aminnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…