DUALARINIZA İHTİYACIM VAR '-'

Merhabalar,

Öncelikle benden büyük ablalar , anneler mutlaka vardır onlara ve yazımı okuyan herkese saygılarımı iletiyorum.. Konuya nerden başlayayım bilmiyorum ama biliyorum ki müslüman kardeşlerin başka bir müslüman kardeşine ettiği dua kabul olur derler.. Müslümanlıkta öncelik ben ben olarak değil diğer kardeşlerimizi de düşünerek dua ederiz biliyorum. Bu yüzden aklıma bu forum geldi ve sizin dualarınızı almak istiyorum. 22 yaşındayım annem ve babam ayrı (henüz davaları sürsede) ablam da eşinden ayrıldı.. iki tane biri 2,5 biri 1,5 yaşında kız yeğnim var .. olayların içeriği fazlasıyla kötü olduğu için burada uzatmak istemedim sorularınız olursa elbette cevaplarım. babam üstümüze 20 bin tl borç bıraktı ve kız kardeşim okuyor ve biz sadece ablam ve benim aldığım parayla geçinmeye çalışıyoruz. Allahıma şükürler olsunki sağlımız yerinde de çalışıbiliyoruz.

Sizden ricama gelince bu hafta sonu katiplik yani memurluk sınavlarına giricem ilk aşamayı atlattım sıralamada varım ve hafta sonu sınava giricem ve memur olmayı düzenli bir işim olmasını annemi kurtarmayı herşeyden çok istiyorum bunun için çok çalışıyorum ama ondan öte Rabbimin ol demesine muhtacım bunun için de dualarınıza ihtiyacım var. Benim gibi ihtiyacı olan ve zor durumda olan tüm kullarına RABBİM ÖNÜNÜ AÇSIN HAYIRLI RIZIKLAR VERSİN. BENİM İÇİN DUA EDERMİSİNİZ ? BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR DUALARINIZDA BANADA YER VERİRSENİZ SİZE MİNNETTAR OLURUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Canimmm Rabbim dualarini kabul etsin.. haftasonu Yardimcin olsun sinavini kolay getirsinn. Ferahlamis olarak cik sinavdan insallahhg. Allahh hayirli bi is nasip etsin. Senin niyetin icin bi fatiha okudum. Allah gonlundekini omrune nasip etsin..

Aaaa ben konuya hic bakmadan okudum duami ettim gecmis tarihliymiss cok sevindim arkadasim atanmissin.. Rabbim bundan sonraki zorluklarini kolaylastirsin..

çoook çook teşekkür ederim sanırım ikinci sayfaya bakmadınız yinede okumuş olduğunuz fatiha için teşekkür ederim Allahıma hamd olsun ki sınavı kazandım şuanda bir aylık memurum göreve başladım .. Rabbim hepinizden razı olsun dualarla Rabbiminde izniyle bu iş olduu :)

Aaaa ben konuya hic bakmadan okudum duami ettim gecmis tarihliymiss cok sevindim arkadasim atanmissin.. Rabbim bundan sonraki zorluklarini kolaylastirsin..
amiiiinnn çok çok teşekkür ederim şimdide nişanlım askerde ortalık çok karışık çok korkuyorum ona bişey olacak diye bizim için dua ederseniz çok çok mutlu olurumm Allah şimdiden hepinizden razı olsunnn.. Bütün şehit annelerine ailelerine sabır diliyorummm :KK43: Rabbim bana yaşatmasın bu acıyıı :KK43:

Öncelikle selamün aleyküm diyerek başlamak istiyorum çook geçmiş konuya ancak giriş yapabildim ve sizede yazmak istedim sınavlar onlar bunlar derken ancak siteye girme imkanım oldu:) önce rabbimin sonra da herkesin duası ile yaklaşık bir ay önce istanbul anadolu adliyesinde katip olarak göreve başladım hepinize çok çok teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin sevgilerle :)
Canım çok sevindim ...Rabbim güzellikler nasip etsin...:KK19::KK68:Aminnn...

X