DUALARINIZA İHTİYACIM VAR '-'

kubraozaktas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
127
76
30
Merhabalar,

Öncelikle benden büyük ablalar , anneler mutlaka vardır onlara ve yazımı okuyan herkese saygılarımı iletiyorum.. Konuya nerden başlayayım bilmiyorum ama biliyorum ki müslüman kardeşlerin başka bir müslüman kardeşine ettiği dua kabul olur derler.. Müslümanlıkta öncelik ben ben olarak değil diğer kardeşlerimizi de düşünerek dua ederiz biliyorum. Bu yüzden aklıma bu forum geldi ve sizin dualarınızı almak istiyorum. 22 yaşındayım annem ve babam ayrı (henüz davaları sürsede) ablam da eşinden ayrıldı.. iki tane biri 2,5 biri 1,5 yaşında kız yeğnim var .. olayların içeriği fazlasıyla kötü olduğu için burada uzatmak istemedim sorularınız olursa elbette cevaplarım. babam üstümüze 20 bin tl borç bıraktı ve kız kardeşim okuyor ve biz sadece ablam ve benim aldığım parayla geçinmeye çalışıyoruz. Allahıma şükürler olsunki sağlımız yerinde de çalışıbiliyoruz.

Sizden ricama gelince bu hafta sonu katiplik yani memurluk sınavlarına giricem ilk aşamayı atlattım sıralamada varım ve hafta sonu sınava giricem ve memur olmayı düzenli bir işim olmasını annemi kurtarmayı herşeyden çok istiyorum bunun için çok çalışıyorum ama ondan öte Rabbimin ol demesine muhtacım bunun için de dualarınıza ihtiyacım var. Benim gibi ihtiyacı olan ve zor durumda olan tüm kullarına RABBİM ÖNÜNÜ AÇSIN HAYIRLI RIZIKLAR VERSİN. BENİM İÇİN DUA EDERMİSİNİZ ? BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR DUALARINIZDA BANADA YER VERİRSENİZ SİZE MİNNETTAR OLURUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

güzel kardeşim Rabbim seni başarılı eylesin, ailenin de senin de her daim yüzü gülsün inşallah, evinizden huzur eksik olmasın dualarımda olacaksın inşallah.

İnşaallah sınavdan istediğin sonucu alırsın hayırlısıyla kabul olur duaların Allah Ya Fettah ismiyle hayırlı kapılar açar sana dualarımdasın

İnşaallah sınavdan istediğin sonucu alırsın hayırlısıyla kabul olur duaların Allah Ya Fettah ismiyle hayırlı kapılar açar sana dualarımdasın

Allah razı olsun Rabbim sizinde kalbinizden ne geçiyorsa hayırlısıyla tez zamanda nasip etsin dert sıkıntı çektirmesin Rabbim büyük acılarla boğuşturmasın bizi hepiniz benimde dualarımdasınız :KK16:

canım Rabbim hayırlı kapılar açsın...senin için 100 tane Ya Fettah Ya Razzak Ya Kerim esması okudum ...Hayırlı haberlerini bekliyorum....:KK19:

canım Rabbim hayırlı kapılar açsın...senin için 100 tane Ya Fettah Ya Razzak Ya Kerim esması okudum ...Hayırlı haberlerini bekliyorum....:KK19:

Allah razı olsun çok teşekkür ederim iyiki varsınız Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin beni unutmayın Hayırlı haberlerle dönmeyi nasip etsin Rabbim bana

canım bugün arkadaşın duası vardı ...özellikle ismen dua ettim ...Rabbim sıkıntılarını gidersin...Feraha ulaştırsın diye....:KK19:

benimde hep aklıma geldin, sana dualar ediyorum. Rabbim Rezzak-i Kerim ismi hürmetine hayırlı güzel huzur içinde çalışabileceğin bir iş ortamı nasip etsin, Rabbim seni korusun esirgesin, başarılı eylesin. ailene de huzur mutluluk sağlık sıhhat afiyetler nasip etsin.

benimde hep aklıma geldin, sana dualar ediyorum. Rabbim Rezzak-i Kerim ismi hürmetine hayırlı güzel huzur içinde çalışabileceğin bir iş ortamı nasip etsin, Rabbim seni korusun esirgesin, başarılı eylesin. ailene de huzur mutluluk sağlık sıhhat afiyetler nasip etsin.

nasıl mutlu oluyorum nasıl güvenim geliyor kendime Rabbim cümle cemilinizden binlerce kez razı olsun tanımadığınız insana böyle içten dualarınızla Rabbim duyuyor görüyordur sesinizi Allah hepinizden razı olsun hayırlısı ile bir geçsem su sınavı hayırlı haberlerimle gelmeyi nasip etsin Rabbim bana.. Bu arada yarın yola çıkacağım için ne kadar kötülük etsede bana babam onu görmeye giittim helallik aldım yola çıkıcam baba haberin olsun dedim .. aylardır konuşmuyorduk elini sıktım gittim konuştum... Babadır napalım .. RABBİM HİDAYET VERSİN ONUN İÇİN DE HEP DUA EDİYORUM ..

SİZİN DUALARINIZ ALLAHIMIN İZNİYLE BU SINAVI GEÇİCEM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE :KK68::KK68::KK74:

nasıl mutlu oluyorum nasıl güvenim geliyor kendime Rabbim cümle cemilinizden binlerce kez razı olsun tanımadığınız insana böyle içten dualarınızla Rabbim duyuyor görüyordur sesinizi Allah hepinizden razı olsun hayırlısı ile bir geçsem su sınavı hayırlı haberlerimle gelmeyi nasip etsin Rabbim bana.. Bu arada yarın yola çıkacağım için ne kadar kötülük etsede bana babam onu görmeye giittim helallik aldım yola çıkıcam baba haberin olsun dedim .. aylardır konuşmuyorduk elini sıktım gittim konuştum... Babadır napalım .. RABBİM HİDAYET VERSİN ONUN İÇİN DE HEP DUA EDİYORUM ..

SİZİN DUALARINIZ ALLAHIMIN İZNİYLE BU SINAVI GEÇİCEM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE :KK68::KK68::KK74:

Babanın helalliğini alman çok iyi olmuş, iyi haberlerini almak umuduyla, dualardasın inşallah, Rabbim başarılı eylesin Fettah ismi hürmetine hayırlı kapılar açsın.Aminnn

insallah hakkinda hayirlisi olur. Eger senin icin hayirlisi bu is ise insallah gecersin sinavlari calismaya baslarsin eger senin icin daha iyi daha mutlu olabilecegin bir is varsa en kisa zamanda o olur ve baslarsin calismaya. Rabbim ailenizede huzur versin, bir an once zorluklari atlatip mutlu olun insallah

ABLALARIM ANNELERİM CANLARIMMM :))

BÖYLE SEVİNE SEVİNE YAZDIĞIM İÇİN NASIL MUTLUYUM ANLATAMAM.. RABBİMİN İZNİ VE DUALAR İLE İKİNCİ SINAVI DA GEÇTİM HEYECANDAN 115 KELİME ANCAK YAZABİLDİM AMA ŞUAN SIRALAMADA BENDE VARIM KALDI SON SINAV 9 NDA TEKRAR SÖZLÜ MÜLAKATA GİDECEĞİM .. DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN BENDEN HAYIRLISIYLA BURAYA ARTIK MEMURUMMM DİYE YAZMAYI NASİP ETSİN İYİ Kİ VARSINIZZ SİZE GÜZEL HABERLERLE GELMEYİ ÇOK İSTİYORUMMM :))

canım çok sevindim...Rabbim 3. sınavıda geçmeyi nasip etsin...Ben bugün arkadaşın hatim duasındaydım...Senin içinde dua ettim...:KK19:

Rabbim kolaylıkla geçmeyi nasip eder kardeşime inşallah, Rabbim yolunu gönlünü açsın, Ya Fettah, Ya Selam. bu kardeşimize yardım et ne olur.

Öncelikle selamün aleyküm diyerek başlamak istiyorum çook geçmiş konuya ancak giriş yapabildim ve sizede yazmak istedim sınavlar onlar bunlar derken ancak siteye girme imkanım oldu:) önce rabbimin sonra da herkesin duası ile yaklaşık bir ay önce istanbul anadolu adliyesinde katip olarak göreve başladım hepinize çok çok teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin sevgilerle :)

X