Dualarda Buluşmak İsteyenler...

Ben cep telefonuma kaydettim yasini tam okuyamasaamda takip edebiliyorum öğrenme me yardimi oluyor ezberledim bile sayilir rahmetli annecigime cok okudum şimdi ayda bir iki çalışıyorum diye ....
Canim arapca okunmasi en iyisi cunku yazilis hatalari oluyor aslinda arapca daha seri okunur tabi bilirse insan.

kızlar konuyla alakasız belki ama bir BEBEK için tefriciye topluyoruz çok ACİLLL yardımcı olmak siyeten bana özelden yazabilirmi

Bu hafta program yokmu zaten musait degilim dagilmadi dua diye biliyorum

sevgili arkadaşlarım...

ALLAH IM DULARINIZI KABUL EYLESİN...
BİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞAALLAH

hatmimiz için eksik kalan cüzler var..

uygun olanlar Allah rızası için bana dönüş yapabilirler mi?
alıntılayarak ya da özel mesaj atarak benimle iletişime geçebilir misiniz?

ACİL ÇOK ACİL...

ayrıca her ay hatimimiz oluyor ...ALLAH rızası amacımız niyetimiz....

konumun linki http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/dini-paylasim-alani.672122/page-172

Nisan yagmuru duası var 70 kere okunuyor suya dualar isteyen ilk yagmur suyunundan olacak bir bardak suyaa okuyup icsin rabbim insallah niyetinizi kabul etsin

Dua topigin hayirli olsun portakales, senin ve tüm dua eden arkadaslarin bebeklerine kavusmasini diliyorum. duaniz kabul olsun.

Amin canım orda çok karışıyor diye burayı açmıştık ama pek takipçi olamadık..
Dualarımız hepimize canım.. Anne baba olmak isteyen herkese:))

Kizlar boy abdesti olanlar ismini yazsin mazeretli olanda ama boy avdestliler paylasalim abdest alan adeti biten bize katilsin .bende birazdan abdest alacagim adetim bitti.
Yaseye okuyacagiz 800 okumus

Kizlar boy abdesti olanlar ismini yazsin mazeretli olanda ama boy avdestliler paylasalim abdest alan adeti biten bize katilsin .bende birazdan abdest alacagim adetim bitti.
Yaseye okuyacagiz 800 okumus

Bismillahh diye başlayalım o vakitt.
Benim relg bitince katılırim:)

Dualar bana kaldı yavrular galiba hahhh anladımki fazla performans yok o yüzden okuyanlar okusun yazsın bence toplam cıkartırız pazartesiye tamammı?

Ben de okuyacağım. Bu gece başlarım kaç tane okuyacağım ız. ....ya da okuduğumuz sayıyı mı söyleyelim ...yase içşn okuyoruz değil mi

X