Dualarda Buluşmak İsteyenler...

peki artık okumayacak mıyız... Grup dağıldı demek..

Canım pek kimse yok.. Bende 4444 kere okumaya cesaret edemiyorum çünkü kesin yarım kalır..
Hala 41 Yasin'e bile başlayamadım.. Hep bir aksilik çıkıyor.. Eğer geri dönerlerse buraya ahahahah başlarız.

peki ne yapalım o zaman herkes kendisine okuyor o zaman....Bence de tek kişinin yetiştirmesi zor.
Bu durumda yase hala istiyor mu? kafam karıştı:)))))

TE="eyno, post: 40512708, member: 597465"]peki ne yapalım o zaman herkes kendisine okuyor o zaman....Bence de tek kişinin yetiştirmesi zor.
Bu durumda yase hala istiyor mu? kafam karıştı:)))))[/QUOTE]
Canım teşekkür ederim düşünmen bile yeterli rabbim dularımızı kabul etsin bende zor ama okuyorum herkes kendine okusun billgimizi buradan paylaşalım

Canım pek kimse yok.. Bende 4444 kere okumaya cesaret edemiyorum çünkü kesin yarım kalır..
Hala 41 Yasin'e bile başlayamadım.. Hep bir aksilik çıkıyor.. Eğer geri dönerlerse buraya ahahahah başlarız.
Valla kayıp lar olmassa olurduu ilerde cogunluk saglarsak biraz artmak gerek 15 kisi onda olur daha iyi olur biz grubu saglamlaştiralım bakalım

Ben senin için niyetlendim. Pazar gününe sayı bildiririm.ne kadar okursam senin olsun:KK66: istersin değil mi

Ben senin için niyetlendim. Pazar gününe sayı bildiririm.ne kadar okursam senin olsun:KK66: istersin değil mi
Tesekkurler arkadaşım niyet etmişsin sagol okuduklarında yeter zaten rabbim kabul etmiş gibi sevindirdin sagol kuzum ya bir anımı anlatayım belki kısas gibi ama, yer gök gerçekten dua ile benim gibi cocugu olmayan bir arkadaşıma hocamız dua yazmış ona iletmemi söyledi fakat bu 6 ay kadar veremedim kocasıyla ayrılmayı düşündü ve annesine memleketine gitti 4 ay da geldi arkadaşım ,karşılaştık ben unuttum taki hoca bana gelene kadar hatırladım ve üzüldüm duayı ulaştıramadım diye ve kalben rabbime dua ettim rabbim benim hatam arkadaşımı okumuş gibi kabul et niyetini kabul et diye dua ettim aradan iki hafta geçti hamile haberiyle çok sevindim.gerçi ben duamın kabulu icin içten ettim duaya cok inandım ondanmıdır dahada arttı inancım, birbirimize dua edelim hatta baskalrından isteyelim rabbim kabul etsin bizimde bebislerimiz olsun canlar insallah insallah amin amin

Tesekkurler arkadaşım niyet etmişsin sagol okuduklarında yeter zaten rabbim kabul etmiş gibi sevindirdin sagol kuzum ya bir anımı anlatayım belki kısas gibi ama, yer gök gerçekten dua ile benim gibi cocugu olmayan bir arkadaşıma hocamız dua yazmış ona iletmemi söyledi fakat bu 6 ay kadar veremedim kocasıyla ayrılmayı düşündü ve annesine memleketine gitti 4 ay da geldi arkadaşım ,karşılaştık ben unuttum taki hoca bana gelene kadar hatırladım ve üzüldüm duayı ulaştıramadım diye ve kalben rabbime dua ettim rabbim benim hatam arkadaşımı okumuş gibi kabul et niyetini kabul et diye dua ettim aradan iki hafta geçti hamile haberiyle çok sevindim.gerçi ben duamın kabulu icin içten ettim duaya cok inandım ondanmıdır dahada arttı inancım, birbirimize dua edelim hatta baskalrından isteyelim rabbim kabul etsin bizimde bebislerimiz olsun canlar insallah insallah amin amin

Aminn canımmm inşallahhh...
İçten edilen dua önemli zaten.. O yüzden hiç dert etmeyelim...
Bende 600 kişiye yasin okutmuştum ama olmadı.. Demek vakti saati değil..
Allah dualarımızı kabul etsin.. Bize dua edecebilecek beceriyide versin

Yase senin için 1000 tefriciye okundu. Hayatım allah dualarını kabul etsin....bebeğini tez elde kucağına alırsın ..bize inşallah müjdelersinnn

Yase senin için 1000 tefriciye okundu. Hayatım allah dualarını kabul etsin....bebeğini tez elde kucağına alırsın ..bize inşallah müjdelersinnn
Allah razi olsun arkadaşım amin hepimizin insallah olur bebisi rabbim bizede annelik bahşeder hayırlısıyla

33 tefericiye cektim hepimize dua ettim Rabbim kabul eder inşallah kandiilimiz mubarek olsunnn

33 tefericiye cektim hepimize dua ettim Rabbim kabul eder inşallah kandiilimiz mubarek olsunnn

Canım amin inşallah Allah razı gelsin..
Bende dün Hz.Yuşa ya gittim. İsteyen herkese bebek diledim.. İnşallah rabim kabul buyurur hazretlerin yüzü suyu hürmetine.

Rabbim inşallah bebek sahibi olmayanlara yardım eder hayırlı evlatları olur bende bebek çok istiyorum ama önce es lazım daha onu bulamadım banada dua edin kızlar

portakales portakales kuzum başka dua topiklere yazıyonnn bilgileri duaları burayada yapıştırda bizde faydalanalım kuzumm

portakales portakales kuzum başka dua topiklere yazıyonnn bilgileri duaları burayada yapıştırda bizde faydalanalım kuzumm

kuzumm yaaa sormaa :KK43:(
Dedim kaç kere gelin diyee...
Tesbih çekiliyor herkes için..
Hep aynı dua farklı değil..
"Rabbi Heb li mines salihin.."
(Rabbim bana salih olanlardan bir çocuk ihsan et)
Sen de bol bol çekebilirsin canım.. Abdestli olmaya gerek yok her durumda çekiliyor.

aaa sormaa :KK43:(
Dedim kaç kere gelin diyee...
Tesbih çekiliyor herkes için..
Hep aynı dua farklı değil..
"Rabbi Heb li mines salihin.."
(Rabbim bana salih olanlardan bir çocuk ihsan et)
Sen de bol bol çekebilirsin canım.. Abdestli olmaya gerek yok her durumda çekiliyor.
Hz zekeriya duasi degilmi rabbim kabul etsin sayısı ne kadar olacak caniskom

Hz zekeriya duasi degilmi rabbim kabul etsin sayısı ne kadar olacak caniskom

Evet canım bi sayısı yok tatlım çekebildigin kadar çek işte..
Mesela her namazdan sonra tesbih edebilirsin. Ya da yatarken dilinde olsun..
Biz topluca 1 kişi için çekiyoruz 11.000 ama sayı öenmli değilmiş.

X