Dualarda buluşalım

kızlar yanlış anlaşılmaktan Allah a sıgınırım ama ne bu listede ne de diğer listelerde sıra degişimi söz konusu degildir kendimle ters düşmek istemiyorum cünkü daha önceki sayfalarda liste de sıra degişimi yapamayacagımı belirttim üstelik 2 arkadas tan herhangi bi onay da gelmedi

Ama bu sıra değişimi iki kişi arasında geçiyor, yani ikisi de memnunsa bizim onayımızın bir önemi yok ki. Böyle hoş olmadı bence. Çünkü bizlik hiçbir durum yoktu yani. Ben sorun yok yazmıştım zaten gece, tek kişi yazmamış ama dediğim gibi arkadaşımız iyi niyetle kendisi için okumak istemiş sadece. Ve diğer arkadaş da kabul etmiş. Burda bizim onayımızı gerektirecek bir durum yok bence..

sakıncası nedir haymeana?

tamam değişilsin madem zaten ben ne söylesem yada istesem yanlış anlaşılıyorum ben bunu liste ilk yapıldıgında da daha sonrasında belirttim sıra degişimi yapılmayacak diye ama neyse zaten herseyi kötü ve yanlış yapıyorum bugun iki arkadas sıra degiştirir yarın ben isterim acil dua ya ihtiyacım var diye öbür gün baskası neyse ama artık önemi yok tamam bugün kalemero için okuyoruz açtıgım konu hakkında nezaman bi talep yada yorumda bulunsam yanlış anlaşılıyorum
Saksi_Degilim_Ben ve braindamage alıntı yapamadım kızlar o yüzden cevap niteliğinde böyle yaptım

Hayr yanlış anlaşılmak değil, dua ediyoruz sonuçta gönüllerin bir olması gerekirken neler yaşıyoruz.
Arkadaşın acil işinden veya duaya ihtiyacı olduğundan değiştirmek istememiş sadece kendi duasını değiştirmek istemiş.
Onu da geçiyorum, bunda bizim zararımıza olabilecek şey nedir ki? Onay kelimesi geçince bile benim içim kötü oldu.

MAZARETLİ olacagı için degiştirmek istedi o zaman herkes mazaretli oldugu gün degişim yapsın olur mu sence hadi aynı anda 4 kişi yada daha fazla mazaretli olursa ne yapacagız bana özelden yazdı ben diğerlerine soralım dedim istesem buraya yansıtmadan da sıra değişimi yapabilirdim ama tek degilim sonuçta ama farkında mısın bilmem kendi konumla ilğili ne kural koysam ne yorum yazsam yada istesem yanlış anlaşılıyorum

Son düzenleme:
onay kelimesi başka sözcük bulamadıgım için di benim gönlüm sıra degişimini istemedi mesela en basiti ama arkadasa kızlr ın hepsi razı olursa olabilir gibi bişey yazdım kızlara soralım dedim o kadar

KURALLARIMIZ
1-1 kisinin duası 7 gecede tamamlanacak
2- dualar gece 23:00 ve 06:00 arasında okunacak
3- sabah okuma yada dün gece okudum diye dönüş yapılmayacak
4- okumalar
1. gün 50 tane okunacak yani kişi başına 7 duası okunan 8 okuyacak
bu gece K kalemero için okunacak
1- S Sargoz
2- Saksi_Degilim_Ben
3- braindamage
4- @mustafabusra
5- @NEFSSEMS
6- K kalemero
7- L likear mazaretli
İŞSTEYEN İSTEDİĞİYLE İSTEDİĞİ ZAMAN SIRA DEĞİŞTİREBİLİR

çok saçma şeylere takılıyoruz Allah sonumuzu hayır etsin .
tamam ÖZÜRDİLERİM BEN LİSTEDEN ÇEKİLİYORUM ZATEN İLK LİSTEDEKİLER 2. LİSTEYE GİREMEYECEKTİ KENDİ YERME OKUYACAK OLAN BİRİNİ BLURUM ŞİMDİ BEN SADECE FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTEDİM İSTESEM LİSTEDE ARKADAS MESAJ ATINCA TAMAM DER DEGİŞTİRİRDİM

büyük harflerle ben gidiyorum tehditleriyle olmaz haymeana bu iş.
daha öncede yaptın derdini tam anlayamadık.
cidden kırıcı olmamaya çalışıyorum ama bütün maneviyatı mahfettin kusura bakma.

büyük harflerle ben gidiyorum tehditleriyle olmaz haymeana bu iş.
daha öncede yaptın derdini tam anlayamadık.
cidden kırıcı olmamaya çalışıyorum ama bütün maneviyatı mahfettin kusura bakma.
klavye büyük harfde kalmış inan ALLAH şahit bilerek yada tehdit olsun diye yazmadım günahımı alıyorsun ben çıkmak istiyorum sadece yoruldum baska amacım yok

oglum dügmelere basıyordu o ara da değişmiş büyük harf olmuş bende düzeltme geregi duymadım ama ne yapsam yanlış anlaşılıyorum

Zamanında da 3 4 kişinin mazeretli olduğu durumlar oldu ama böyle bir talepte bulunmadı kimse. Şuan zaten listenin sonu gelmiş kalmış 3 kişi. Tek değilsin ama bir kişinin onayı gelmemiş sadece ki onun da hayır diyeceğini düşünmüyordum ben..

arkadas özelden mesaj attı bende tamam ama tek degiliöm diğerlerine de soralım dedim ki zaten şuanda liste de sıra değişim yaptım amacım sadece fikir almak

t
ı,
5ö.8/

Su an zaten listede sira yi degistirdim

Gecmis sayfalara bakarsaniz amacim kotu degildi ama yanlis anlamak istendikten sonra ne yapsan nafile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…