Dualarda buluşalım

kızlar biz neefseems ile sıramızı değiştireceğiz haymeana ile görüşmüş arkadaşımız sizlerde tamam derseniz sıramızı değiştireceğiz sebebi bu hafta onun reglinin yakın olması haftaya da benim reglim yakın olacak.... sizlerinde müsaadesiyle yer değiştirmek istiyoruz....@_haymeana_ M1601B braindamage Saksi_Degilim_Ben

kızlar ne müsadesi aşk olsun olur mu öyle şey. nasıl istiyorsanız öyle olsun bana göre hiç sorun yok

arkadslar braindamage ve mustafabusra dan onay gelmediği için liste de sıra degişimi yapmadım bugün Nefs İÇİN OKUNACAK

1. gün 50 tane okunacak yani kişi başına 7 duası okunan 8 okuyacak
MAZARETLİ OLANLAR bildirsin kızlar liste dısındakilere okuma yaptırmazsanız sevinirim sonucta hepimiz kadınız ve bu bizim elimizde olan bişey degil tabiki anlayıs gösterip birbirimize yardım edecegiz içimizden biri yada ben mazaretli oldugum halde bildirmeyip baskasına okutursam uygun olmaz diye düşünüyorum çünkü sizin yakınınızda okuyabilecek kişiler vardır ama herkes bu olanaga sahip olamayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…