Dualarda buluşalım

Zamanında da 3 4 kişinin mazeretli olduğu durumlar oldu ama böyle bir talepte bulunmadı kimse. Şuan zaten listenin sonu gelmiş kalmış 3 kişi. Tek değilsin ama bir kişinin onayı gelmemiş sadece ki onun da hayır diyeceğini düşünmüyordum ben..
Liste de devisim yaptim gecmis sayfalara bakarsan

Gecmis sayfalara bakarsaniz amacim kotu degildi ama yanlis anlamak istendikten sonra ne yapsan nafile
Yanlış anlaşılmak diye birşey yokki. Arkadaşlarımız da kötü niyetle sıra değişimi talebinde bulunmamışlar sonuçta. İki kişinin onayı olmadığı için değişim yapamıyorum yazdın. Biz hoş olmadığını söyleyince değişti durum. Ki onay vermeyen dediğin sadece bir kişi kalmıştı ve dediğim gibi bunda onaylık bir durum yoktu bence.

KURALLARIMIZ
1-1 kisinin duası 7 gecede tamamlanacak
2- dualar gece 23:00 ve 06:00 arasında okunacak
3- sabah okuma yada dün gece okudum diye dönüş yapılmayacak
4- okumalar

bu gece K kalemero için okunacak

1- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben
2- braindamage braindamage
3- M1601B M1601B
4-@kalemero
5- @NEFSSEMS
6- L likear mazaretli
7-
İŞSTEYEN İSTEDİĞİYLE İSTEDİĞİ ZAMAN SIRA DEĞİŞTİREBİLİR
Icinizden isteyen biri listeyi yonetebilir

Yanlış anlaşılmak diye birşey yokki. Arkadaşlarımız da kötü niyetle sıra değişimi talebinde bulunmamışlar sonuçta. İki kişinin onayı olmadığı için değişim yapamıyorum yazdın. Biz hoş olmadığını söyleyince değişti durum. Ki onay vermeyen dediğin sadece bir kişi kalmıştı ve dediğim gibi bunda onaylık bir durum yoktu bence.
L likear ve M1601B M1601B ve ben de kalbten gelerek onay vermemistim zaten ama artik onemi yok

aayyy :S afedersiniz ben gece okunacak kısmını kacırmısım . benm gece okumam mümkün değil hele ki hafta içi :KK43:
kusura bakma S Sargoz uğrastırdm ama beni siler misin ?

Kizlar kusura bakmayin cok yoruldum o yuzden listeden cikiyorum yerime bir arkadas bulacagim yani sayilarda degisiklik olmayacak icinizden biri listeyi yonetsin ben konuyu takibi birakiyorum

Ben kotu niyetle demedim sadece fikir almak istedim o kadar

Kizlar kusura bakmayin cok yoruldum o yuzden listeden cikiyorum yerime bir arkadas bulacagim yani sayilarda degisiklik olmayacak icinizden biri listeyi yonetsin ben konuyu takibi birakiyorum
Birini bulmana gerek yok iki eksik iki fazla sorun olacağını düşünmüyorum. Ama bir düşünmeni isterim, neden seninle hep bu anlaşmazlıkları yaşıyoruz diye. İyi niyetle yapılmak istenen bir değişime karşı çıkıp yapamam dedin. Ve gonuller bir olmadı. Madem biz bir dahak listeye katılamıyorduk, bu değişimin ne zararı vardı allahaşkına? Neyse her zamanki gibi boşa konuştuğumun farkındayım ben. Hakkım varsa helal olsun, bu dünyada bir insanda bırakabileceğim en ağır yük hakkım olur. O yüzden ufacık bile hakkım kaldıysa helal olsun..

kızlar vallahi çok üzgünüm ben ve nefseems gerçekten iyi niyetle değiştirelim dedik işin hiç buraya varacağını düşünmedim ve sabah girdim okudum haymeana olmaz demiş sağlık olsun dedim içimden ama gerçekten eğer yer değiştirmek iki kişi arasındaysa sorun olmamalı sonuçta arkadaşımızla biz sohbet ederken bu gelişti buraya ilan vermedik yerim değişsin mi diye ve ben ondan sonrayım o bana sırasını vermek istedi bu hafta regl olacağı için olay bu yani....biz başka bir konuyla ilgili konuşurken buradaki konu açıldı ve bana dedi sana bu hafta okunsa olur mu diye
benim nefseems ile arkadaşlığımız önceye dayanıyor başka topiklerde de beraberiz ve özelden konuşuyoruz

Birini bulmana gerek yok iki eksik iki fazla sorun olacağını düşünmüyorum. Ama bir düşünmeni isterim, neden seninle hep bu anlaşmazlıkları yaşıyoruz diye. İyi niyetle yapılmak istenen bir değişime karşı çıkıp yapamam dedin. Ve gonuller bir olmadı. Madem biz bir dahak listeye katılamıyorduk, bu değişimin ne zararı vardı allahaşkına? Neyse her zamanki gibi boşa konuştuğumun farkındayım ben. Hakkım varsa helal olsun, bu dünyada bir insanda bırakabileceğim en ağır yük hakkım olur. O yüzden ufacık bile hakkım kaldıysa helal olsun..
Tamam kusura bakma arizali olan benim neyse ben bironi bulmaya calismayamayacagim artik

kızlar vallahi çok üzgünüm ben ve nefseems gerçekten iyi niyetle değiştirelim dedik işin hiç buraya varacağını düşünmedim ve sabah girdim okudum haymeana olmaz demiş sağlık olsun dedim içimden ama gerçekten eğer yer değiştirmek iki kişi arasındaysa sorun olmamalı sonuçta arkadaşımızla biz sohbet ederken bu gelişti buraya ilan vermedik yerim değişsin mi diye ve ben ondan sonrayım o bana sırasını vermek istedi bu hafta regl olacağı için olay bu yani....biz başka bir konuyla ilgili konuşurken buradaki konu açıldı ve bana dedi sana bu hafta okunsa olur mu diye
benim nefseems ile arkadaşlığımız önceye dayanıyor başka topiklerde de beraberiz ve özelden konuşuyoruz
yok canım benim seninle ilgisi yok
sağlık olsun

Gecmis sayfalara bakarsan zaten listedeki sirani arkadsla degistirmistim

Kusura bakmayin kizlar ben hakliyim ve dogruyum demiyorum neyse artik siz halledersiniz zaten bana grek kalmadi ve yokmus da zaten

Gecmis sayfalara bakarsan zaten listedeki sirani arkadsla degistirmistim
tamam biliyorum gördüm okudum geçmiş sayfaları ama ne bilim böyle olmasaydı keşke duanın üstüne tartışma yaşandı teşekkürler gene de her şey için

Kızlar ben yazılanları şimdi okuyorum . Benim için farketmez kim kiminle sıra değiştirmiş , arkadaşlarımız anlasmis sonuçta, sorun ne anlamadım ben

sadece en basından itibaren konuyu okuyun ve elinizini vicdanınıza koyup yorum yapın başka da bişey istemiyorm ben nefesm arkadasa tamam sorun yok ama diğer kızlara da soralım onlarında söz hakkı var sonuçta dedim tek degiliz dedim üstelik sıra değişimi yapmayacagımız ı bi kaç kere bu konuda da diğer konularım da da belirtmiştim ki işi helallik konusuna getirmenin bi manası yoktu bence ben sadece konu sahibi olarak ufak ve sizleri yormayacak karışıklık çıkmasın diye kural bamında bi iki kelam ettim kötü bi niyet yada büyüklük tasalmadan amacım sadece belli başlı sınrlar olsun ki karışıklık olmasındı nefsemss arkadasımız özelden mesaj attıgında diger 5 kişiyi hiçe sayıp listede sıra degişimi de yapabilirdim ama bunu yapmak yerine fikir alalım dedim sadece onay kelimesini kullandım diye kötü oldum
oglum klavyeye bastı harfker büyük oldu diye tehdit ediyor sımarık gibi ithamklarla suçlandım ve hakkıma girildi konunun en başından beri kimseyi incitmeden belli bi nizam içinde ilerlemek için kural koymaya çalıştım ama kötü niyetli asabi sert ve anlayıssız oldum hak meselesiyse kırılan benim bu iki arkads kendilerince daha önceki sayfaları incelemeden karar almasalardı bu olay yaşanmayacaktı bugun bu iki arkadas yarı n baska bi arkkadas dier gün başka bi arkadas derken belli nizam kalmayacaktı ben bunun önüne geçmeye çalışmıştım sadece ama yine kötü oldum madem sıranın önemi yoktu o zaman her kes kafasına göre benim için okunsun deseydi ama dediğim gibi artık bu konuya okuma yapmayacagım ama içimdekileri söylemeden de edemedim

X