💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar duasını yazmadıklarım dualarını da söylesin isterlerse. Hatta isimlerini de söylemek isteyen söylesin. Telefondan yapıyorum yanlışım olursa belirtin düzenleyim canlarım 🤗🤗

Canım belki gelmek isteyenler olursa diye yarın sabah başlayalım diyorum ben. Sonra katılmak istiyorlar yok diyoruz oda içimize sinmiyor. Senin içinde sakıncası yoksa yarın başlayalımmı🤗
Olur tabiki canım yarın başlayalım hatta daha iyi olur dediğin gibii. Ben şimdiden çok sevdim yeni dualar da başlatırız inşallah 🌸🌸💕💕

İnternete erişimin yoktu canım. KurkmantoluS KurkmantoluS Her gün birini okuyumayacak mıyız? Dileklerimizi o zaman yazardık, sanki daha iyi olurdu. Böyle başladıysanız da uyarım ben sıkıntı değil.

B
enim Duam: Hayırlı bir iş bulup hayatımı düzene oturtmak ve önümdeki maddi manevi engellerin kalkması, şansımın açılması.

Hepimizin durumu farklı ama duaya çok ihtiyacım var, gönülden dualarınızı bekliyorum.

Benim duam hayırlı ve mübarek evlat ama müsait değilim :110:
Olsun canım bitince devam edersen senin sayını bölüşürüz .
İnternete erişimin yoktu canım. KurkmantoluS KurkmantoluS Her gün birini okuyumayacak mıyız? Dileklerimizi o zaman yazardık, sanki daha iyi olurdu. Böyle başladıysanız da uyarım ben sıkıntı değil.

Benim Duam: Hayırlı bir iş bulup hayatımı düzene oturtmak ve önümdeki maddi manevi engellerin kalkması, şansımın açılması.

Hepimizin durumu farklı ama duaya çok ihtiyacım var, gönülden dualarınızı bekliyorum.
Bölüşerek tek tek okumaya karar verdik canım .kaç kişi olursak bölüşcez

Benim Duam: Hayırlı bir iş bulup hayatımı düzene oturtmak ve önümdeki maddi manevi engellerin kalkması, şansımın açılması.

Evet canım her gün bir kişiye okuyacağız. Dediğin gibi okunacak kişi duasını yazacak böyle liste karışık durdu zaten 🤗 ama telden yaptığım için ekleyeceğim kişiler olursa diye listenin son halini paylaşmadım daha. Rabbim yar ve yardımcın olsun ❤️🤲

Duadan önce 3kere 'estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'
3kere 'elhamdülillahi Rabbilalemin '
3kere 'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed' diyoruz.
3 kere 'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab ' diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son
3 kere allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed ' diyoruz amin deyip bitiriyoruz arkadaşlar
ferdaw ferdaw bu şekilde canım

X