💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Galiba ben anladım kızlar. Ama sayıya bölüp kişi kişi okumak daha iyi değil mi. Ama yine de siz bilirsiniz. Yani Gül arkadaşımız diyorki. 41 tane okuyoruz kişi isimlerini sayıp bağış yapıyoruz. 3 tane şu isme 3 tane şu isme falan gibi değil

Galiba ben anladım kızlar. Ama sayıya bölüp kişi kişi okumak daha iyi değil mi. Ama yine de siz bilirsiniz. Yani Gül arkadaşımız diyorki. 41 tane okuyoruz kişi isimlerini sayıp bağış yapıyoruz. 3 tane şu isme 3 tane şu isme falan gibi değil

Hmm oyle ise beni liste disi birak cnm M Maviiiii000 i da liste disi birak.

Allah dualarinizi kabul etsin arkadaslar. :KK200:

Yetişir mi? Çok fazla topige katıldım, ama yazın beni de. Nasıl okuyacağız? Kişi başı 41 mi? Bölüştürecek miyiz? Aydınlat bizi canım. KurkmantoluS KurkmantoluS

Yetişir mi? Çok fazla topige katıldım, ama yazın beni de. Nasıl okuyacağız? Kişi başı 41 mi? Bölüştürecek miyiz? Aydınlat bizi canım. KurkmantoluS KurkmantoluS
41 taneyi kişi sayısını bölcez canım. Yetişir evelAllah. Yazıyorum seni de. Birer günde biter okuma diye tahmin ediyorum. Ama diğer topiklerde olduğu için 2 gün deriz olmadı. Kişi sayısına bağlı🤗

Allah katında makbul olan dualardan birisi de şahmeran duası denilen duadır. İçinde Allah’ın azâmetli isimleri mevcut olduğundan her dilek için okunabilir ve çabuk etkisini gösterir.

Abdestli okunması ve okuma işlemine hamdele, besmele ve salvele ile başlanılması niyetin daha çabuk gerçenleşmesine yardımcı olur.

• Sevgi, muhabbet için 3 gün 61 defa okunur,
  • Her niyet için 41 defa okunur,
  • Rahat uyku için 3 defa okunur,
  • Cin ve şeytandan, kötülüklerden korunmak, gönül rahatlığı ve günahların affı için her gün sabah ve akşam birer defa okunur.
  • Nazara karşı 7 defa okunur.
ŞAHMERAN DUASI

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
    Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
    Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
    Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
    Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
    Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
    Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
    Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
    Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
    Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
    Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin
MErhaba,daha önce hiç dua grubuna katılmadığım için formatı bilmiyorum. Herkes bir sayı alıp o kadar mı okuyor?

X