💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar ben hastanedeyim 1 hafta buradayım diğer dua gruplarımda aksıdı buradan çıkartın isterseniz beni

🤲Şahmeran Duâ’mız🤲

1• M Minikbirmucizemeselesi (Duam: Rabbim sağlıklı sıhhatli ,güzel ahlaklı ,merhametli ,Salih/Saliha evlat nasip etsin, eşimin işlerine rabbim kolaylıklar versin helal bol kazanç versin işimizi gücümüzü rast getirsin.evimizdeki mutluluk huzur sevgi saygı daim olsun.rabbim borçlarımızı ödeyip feraha kavuşmayı nasip etsin.bizleri ve tüm Muhammed'i ümmetini iyi insanlarla karşılaştırsın.tüm müslüman kardeşlerimizin helal hayırlı dualarını kabul etsin.maddi manevi ferahlık versin.İslamiyeti anlayıp yaşamayı nasip etsin hepimize🤲)
2• @Podik
3• @Beto2012
4• @Kurkmantolumdnn
5• @Sunay9876
6• @ferdaw
7• @Belki Olur
8• aypare ackerman aypare ackerman
9• B Bademmm388
10• Sezinto Sezinto
11• @BirZarif
12• @Minticik
13• @Beto2012 (Kayınvalidesi)

DUA SIRASI GÜL @gulll098 ARKADAŞIMIZDA. DUASI İSMİNİN YANINDA.

*Duadan önce
*3 kere‘Fatiha Suresi’

*3 kere ‘ İhlas Suresi’

* 3kere'Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'

*3 kere'elhamdülillahı Rabbilalemin '

*3 kere'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed'

*3 kere'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab '

diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son ..

*3 kereAllahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed '

AMİN. Diyerek duâmızı sonlandırıyoruz. ❤️

🤲❤️ŞAHMERAN DUASI❤️🤲

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
  • Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
  • Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

Kızlar matcteacher çıktığı için P Podik arkadaşı onun yerine yazdım. Aşağıya yazacağım için rakamları birer birer değişmem gerekiyor ve bu benim telefonumda olmuyor tekrar tekrar isim yazmam gerekiyor. Sizin için sakıncası var mı. Öyle olmasın sona geçsin derseniz tek tek yazacağım

Kızlar matcteacher çıktığı için P Podik arkadaşı onun yerine yazdım. Aşağıya yazacağım için rakamları birer birer değişmem gerekiyor ve bu benim telefonumda olmuyor tekrar tekrar isim yazmam gerekiyor. Sizin için sakıncası var mı. Öyle olmasın sona geçsin derseniz tek tek yazacağım
Matchteacher Matchteacher yerine ben okurum Allah'ın izniyle listeden cikarmayalim.Boylece sıra da kaymaz diğer arkadaşı da ekle istersen her nefes bir dua

Benım için sorun yok Canım

Matchteacher Matchteacher yerine ben okurum Allah'ın izniyle listeden cikarmayalim.Boylece sıra da kaymaz diğer arkadaşı da ekle istersen her nefes bir dua
Canım benim çok çok teşekkür ederim gerçekten Allah dileğin neyse hayırlısı ile kabul etsin çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️

Canım ben liste müsaitse yazın demiştim,yanlış anlaşıldı sanırım,sen listeyi oluşturduğun gibi bırak,daha sonra liste dönünce eklersin.Hiç kimseye haksızlık olmasın.duayla kalın

🤲Şahmeran Duâ’mız🤲

1• M Minikbirmucizemeselesi (Duam: Rabbim sağlıklı sıhhatli ,güzel ahlaklı ,merhametli ,Salih/Saliha evlat nasip etsin, eşimin işlerine rabbim kolaylıklar versin helal bol kazanç versin işimizi gücümüzü rast getirsin.evimizdeki mutluluk huzur sevgi saygı daim olsun.rabbim borçlarımızı ödeyip feraha kavuşmayı nasip etsin.bizleri ve tüm Muhammed'i ümmetini iyi insanlarla karşılaştırsın.tüm müslüman kardeşlerimizin helal hayırlı dualarını kabul etsin.maddi manevi ferahlık versin.İslamiyeti anlayıp yaşamayı nasip etsin hepimize🤲)
2• @Matchteacher
3• @Beto2012
4• @Kurkmantolumdnn
5• @Sunay9876
6• @ferdaw
7• @Belki Olur
8• aypare ackerman aypare ackerman
9• B Bademmm388
10• Sezinto Sezinto
11• @BirZarif
12• @Minticik
13• @Beto2012 (Kayınvalidesi)
14• P Podik

DUA SIRASI GÜL @gulll098 ARKADAŞIMIZDA. DUASI İSMİNİN YANINDA.

*Duadan önce
*3 kere‘Fatiha Suresi’

*3 kere ‘ İhlas Suresi’

* 3kere'Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'

*3 kere'elhamdülillahı Rabbilalemin '

*3 kere'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed'

*3 kere'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab '

diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son ..

*3 kereAllahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed '

AMİN. Diyerek duâmızı sonlandırıyoruz. ❤️

🤲❤️ŞAHMERAN DUASI❤️🤲

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
  • Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
  • Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

Canım ben liste müsaitse yazın demiştim,yanlış anlaşıldı sanırım,sen listeyi oluşturduğun gibi bırak,daha sonra liste dönünce eklersin.Hiç kimseye haksızlık olmasın.duayla kalın
Yok canım benim biz daha okumaya başlamadıkki

Kızlar ben galiba buraya hiç gelemeyeceğim.ya nolur hakkınızı helal edin liste yapmışsınız çok teşekkür ederim güzel niyetiniz için ama silin olur mu çok çok özür diliyorum

X