💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

41
41 taneyi kişi sayısını bölcez canım. Yetişir evelAllah. Yazıyorum seni de. Birer günde biter okuma diye tahmin ediyorum. Ama diğer topiklerde olduğu için 2 gün deriz olmadı. Kişi sayısına bağlı🤗
Yaz canım yaz beni de. 41 i böleceksek bir gün de yeteşir bence.

Kişi başı düşen dualarımızı okuduktan sonra nasıl bir dua edelim,bence o da belli olsun isterseniz ortak bir dua olur sonra tabi şahsi isteklerimizi de dua ederiz ilaveten

Kişi başı düşen dualarımızı okuduktan sonra nasıl bir dua edelim,bence o da belli olsun isterseniz ortak bir dua olur sonra tabi şahsi isteklerimizi de dua ederiz ilaveten
Fikirlerinizi söyleyin kızlarrr kararlaştırırızz

Bende varım kızlar
Beni de al canım liste dolmadıysa
Ben de katılabilirim canım. Allah razı olsun düşünüp etiketlemişsin. Nasıl yapacağımızı yazar mısın. Şuan takibinde olduğum 1 dua grubum var katılmak isterim buna da
Ekledim canlarım sizleride listeye. 41 adet okuyacağız ilk sayfadaki duayı. Kişi sayısına böleceğiz 41 i ona göre süreyide belirleriz. Biraz daha bekleyelim mi gelmek isteyenler olursa

Ekledim canlarım sizleride listeye. 41 adet okuyacağız ilk sayfadaki duayı. Kişi sayısına böleceğiz 41 i ona göre süreyide belirleriz. Biraz daha bekleyelim mi gelmek isteyenler olursa
Canım duayı gördüm ilk defa duydum kusura bakma bir şey sorcam her satırı ayrı ayrı mı okuyacaz yoksa bir bütün halinde 41 kere mi

X