💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Herkes dua sahibi için 313 tane 🌺"La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim🌺 "okuyacak
Rainbow Peace Rainbow Peace FUNDA arkadaşımızın duası;
Kozlar hakkinizi helal edin yeni girdim. Evet duam ayni. Mahkeme ceza verdi haksiz yere derdimi anlatamadim şuan üst mahkemede buraya derdimi anlatmam kendimi ispatlamam lazım yoksa isimide kaybedeceğim . Ismim funda duamda mahkemeyi kazanmam haklılığımin görülmesi vicdanlı bir hakime düşmesi ve işimde devam etmem için fundanın niyetine okursanız sevinirm. Allah herkesin gönlünden geçen dualari kabul etsin ins

B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz OKUDU
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Rainbow Peace Rainbow Peace
Okudum Allah kabul etsin canım

Herkes dua sahibi için 313 tane 🌺"La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim🌺 "okuyacak
Kozlar hakkinizi helal edin yeni girdim. Evet duam ayni. Mahkeme ceza verdi haksiz yere derdimi anlatamadim şuan üst mahkemede buraya derdimi anlatmam kendimi ispatlamam lazım yoksa isimide kaybedeceğim . Ismim funda duamda mahkemeyi kazanmam haklılığımin görülmesi vicdanlı bir hakime düşmesi ve işimde devam etmem için fundanın niyetine okursanız sevinirm. Allah herkesin gönlünden geçen dualari kabul etsin ins

B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz OKUDU
Funda arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin

B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz OKUDU
Funda arkadaşımız için okudum.Allahim kabul etsin .amin

X