💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Siz bilirsiniz ama bende Salati Mecule tavsiye edebilirim. :KK68: hem de kısa bir salavat
her zaman okunabiliyor o konuda da sıkıntı Yok.ama yine de herkes nasıl diyorsa öyle olsunHoppa

Salati munciye
Siz bilirsiniz ama bende Salati Mecule tavsiye edebilirim. :KK68: hem de kısa bir salavat
her zaman okunabiliyor o konuda da sıkıntı Yok.ama yine de herkes nasıl diyorsa öyle olsunHoppa
olabilir canim diger kızlarda onaylarsa çoğunlukla karar verelim net ten baktim 51 tane okunuyormus kisi basi herkes dua sahibi icin 51 tane okuyabilir kac tane okunması gerekiyor ya da bilmiyorum cunku 🌺

Dua bu kızlar ben araştırmıştm önceden bu duayı kaydetmiştim tlfnuma 51 kez okunacak diye yazıyor ekte var resim bakabilirsnz

Eklentiler

• Screenshot_20191106-180208.jpg
    Screenshot_20191106-180208.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20191106-180156.jpg
    Screenshot_20191106-180156.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 24
Dua bu kızlar ben araştırmıştm önceden bu duayı kaydetmiştim tlfnuma 51 kez okunacak diye yazıyor ekte var resim bakabilirsnz
Aynen canım.ben aylardır okumaya çalışıyorum hergun.inanin çok farklı bir tesiri var :KK68:
Yine de sızler nasıl derseniz öyle olsun bu da abdest zorunluğu yok.:21:

Evet canım buda olabilir
Fesleğen canım senin için okudum . Bende salati mecule okunmasini isteyecektim herkese 51 tane okuyabiliriz
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir benm için de uygundur 51 kez kişi başı salati mecule duası
Tamam kızlar diğer kızlardan da katılmak isteyen olursa başlayalım inşaAllah 🌺önce Rainbow Peace Rainbow Peace arkadaşımız duasını paylassin onun içinde 313 la havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim okuyalım sonra salati meculeye geçeriz inşaAllah :KK36:

Yok canim paylasmadi dünkü paylaştığı dua mi acaba duası o duasını paylassamda okumaya başlasak mi beklesek mi bilemedim😕
Kozlar hakkinizi helal edin yeni girdim. Evet duam ayni. Mahkeme ceza verdi haksiz yere derdimi anlatamadim şuan üst mahkemede buraya derdimi anlatmam kendimi ispatlamam lazım yoksa isimide kaybedeceğim . Ismim funda duamda mahkemeyi kazanmam haklılığımin görülmesi vicdanlı bir hakime düşmesi ve işimde devam etmem için fundanın niyetine okursanız sevinirm. Allah herkesin gönlünden geçen dualari kabul etsin ins.

Herkes dua sahibi için 313 tane 🌺"La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim🌺 "okuyacak
Rainbow Peace Rainbow Peace FUNDA arkadaşımızın duası;
Kozlar hakkinizi helal edin yeni girdim. Evet duam ayni. Mahkeme ceza verdi haksiz yere derdimi anlatamadim şuan üst mahkemede buraya derdimi anlatmam kendimi ispatlamam lazım yoksa isimide kaybedeceğim . Ismim funda duamda mahkemeyi kazanmam haklılığımin görülmesi vicdanlı bir hakime düşmesi ve işimde devam etmem için fundanın niyetine okursanız sevinirm. Allah herkesin gönlünden geçen dualari kabul etsin ins

B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz OKUDU
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Rainbow Peace Rainbow Peace

Kozlar hakkinizi helal edin yeni girdim. Evet duam ayni. Mahkeme ceza verdi haksiz yere derdimi anlatamadim şuan üst mahkemede buraya derdimi anlatmam kendimi ispatlamam lazım yoksa isimide kaybedeceğim . Ismim funda duamda mahkemeyi kazanmam haklılığımin görülmesi vicdanlı bir hakime düşmesi ve işimde devam etmem için fundanın niyetine okursanız sevinirm. Allah herkesin gönlünden geçen dualari kabul etsin ins.
Haklı olduğun davayı kazanmak için okunan bı ayet var Yusuf Süresinin 21. Ayeti belki okumak istersin canım

X