💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Herkes dua sahibi için 313 tane 💚La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim 💚okuyacak
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir ismim Mine duam; hayırlısı ile yarın ki is gorusmemim olumlu sonuçlanması ise başlamam kyk kredi borcumu ödemem, hayırlısı ile yakın zamanda istediğim kritere uygun olan biriyle yuvami kurmak hastalima şifa abimede bol hayırlı kazanç yuvalarına da huzur mutluluk için dua istiyorum kizlar Rabbim hepimizin duasını bugünün hürmetine hayırlısı ile kabul etsin InşaAllah 🌹
B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Rainbow Peace Rainbow Peace
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir cnm 1 kişi kaldı sanırım duasını paylaşsın da bugün de ona okuyalm yeni duaya geçelim inşallah

Herkes dua sahibi için 313 tane 💚La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim 💚okuyacak
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir ismim Mine duam; hayırlısı ile yarın ki is gorusmemim olumlu sonuçlanması ise başlamam kyk kredi borcumu ödemem, hayırlısı ile yakın zamanda istediğim kritere uygun olan biriyle yuvami kurmak hastalima şifa abimede bol hayırlı kazanç yuvalarına da huzur mutluluk için dua istiyorum kizlar Rabbim hepimizin duasını bugünün hürmetine hayırlısı ile kabul etsin InşaAllah 🌹
B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Rainbow Peace Rainbow Peace
Mine canım okudum Allah kabul etsin inşallah 🙏 biraz geciktim hakkını helal et

Kızlar yeni dua önerisi olan var mi yeni başlayacağımız duayi hep birlikte kararlastiralim

X