💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Feslegen kardesimin duasini okudum. Allah kabul etsin. Kimsenjn okumadigim duasi kalmadi. Ben ckiyorum hakkinizi helal edin kardeslrim. Rabbim dualrimizi hayirlisi ile kabul.etsin.
Amin canim sagol Allah razi olsun insaAllah senin dualarında Rabbim hayırlısı ile kabul etsin🌺

Okuyacagimiz dua Salati Mecule herkes dua sahibi için 51 tane okuyacak
Salatı Mecule Okunuşu
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN SALATEN TEHULLÜ BİHA UKTEDİ VE TÜFERRİCÜ BİHA KÜRBETİ VE TAKDIY BİHA HACETİ VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM”
Salatı Mecule Anlamı
“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

Okuyacagimiz dua Salati Mecule herkes dua sahibi için 51 tane okuyacak
Salatı Mecule Okunuşu

Salatı Mecule Anlamı

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”
Arkadaşlar netten araştırma yaptım okuma şekli ile ilgili sabah namazından önce ve yatsı namazından sonra 51 tane okunması gerekiyormuş başka bilgisi olan var mi

Duamiz
🌺Salati Mecule 🌺
Herkes dua sahibi için 51 tane okuyacak 💚
🍀Dua sahibi kendi niyeti için Sabah namazından önce yatsı namazından sonra okuyacak 🍀

Rainbow Peace Rainbow Peace FUNDA arkadaşımızın duası; Kozlar hakkinizi helal edin yeni girdim. Evet duam ayni. Mahkeme ceza verdi haksiz yere derdimi anlatamadim şuan üst mahkemede buraya derdimi anlatmam kendimi ispatlamam lazım yoksa isimide kaybedeceğim . Ismim funda duamda mahkemeyi kazanmam haklılığımin görülmesi vicdanlı bir hakime düşmesi ve işimde devam etmem için fundanın niyetine okursanız sevinirm. Allah herkesin gönlünden geçen dualari kabul etsin insaAllah

Rainbow Peace Rainbow Peace
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
ftemiz ftemiz
S selametle66
C cansu_tr
yalutserkan yalutserkan
5 528mucizemmm
M mer_4260
B Bademmm388

Son düzenleme:
Arkadaşlar netten araştırma yaptım okuma şekli ile ilgili sabah namazından önce ve yatsı namazından sonra 51 tane okunması gerekiyormuş başka bilgisi olan var mi
Evet o şekilde yazıyor ama tek başına kendin okuyacaksan öyledir o. Biz birbirimize okuyoruz ama yine de yatsı dan yada sabah namazından sonra da uygun olabilir okuruz

Hatta ben resim paylaşmıştım orada 51 kez duayı okuduktan sonra da 2 rekat namaz kılınacakmış dua sahibi duası bitince 2 rekat namaz kılsa iyi olur hepimiz de öyle yapalım mı sıramız geldiğinde duamızı herkez okuyunca
Olur canim öyle yapalım

Rainbow Peace Rainbow Peace canim kendi niyetin için 51 defa salati mecule okuyunca altta paylaştığım resimde namaz var onu da kıl olur mu 💚

Eklentiler

• Screenshot_2019-11-11-23-19-29.png
    Screenshot_2019-11-11-23-19-29.png
    291 KB · Görüntüleme: 23
Rainbow Peace Rainbow Peace canim kendi niyetin için 51 defa salati mecule okuyunca altta paylaştığım resimde namaz var onu da kıl olur mu 💚
Bu namazı da dua sahibinin duasını paylaşırken alta not düşelim olur mu Minecim 2 rekat namaz 1.rekatta Fatiha Elemneşrak suresi 2.rekatta da Fatiha Kafirun ve İzacae nasrullah suresi okunacak diye

Bu namazı da dua sahibinin duasını paylaşırken alta not düşelim olur mu Minecim 2 rekat namaz 1.rekatta Fatiha Elemneşrak suresi 2.rekatta da Fatiha Kafirun ve İzacae nasrullah suresi okunacak diye
Tamam canim öyle yapacaktım ama paylaştığım dua listesinin düzenleme dakikası geçtiği için ekleme yapamadım Rainbow Peace Rainbow Peace anlamadığın bir şey olursa sor canim 💚

Duamiz
🌺Salati Mecule 🌺
Herkes dua sahibi için 51 tane okuyacak 💚
🍀Dua sahibi kendi niyeti için Sabah namazından önce yatsı namazından sonra okuyacak 🍀

Rainbow Peace Rainbow Peace FUNDA arkadaşımızın duası; Kozlar hakkinizi helal edin yeni girdim. Evet duam ayni. Mahkeme ceza verdi haksiz yere derdimi anlatamadim şuan üst mahkemede buraya derdimi anlatmam kendimi ispatlamam lazım yoksa isimide kaybedeceğim . Ismim funda duamda mahkemeyi kazanmam haklılığımin görülmesi vicdanlı bir hakime düşmesi ve işimde devam etmem için fundanın niyetine okursanız sevinirm. Allah herkesin gönlünden geçen dualari kabul etsin insaAllah

Rainbow Peace Rainbow Peace
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
ftemiz ftemiz
S selametle66
C cansu_tr
yalutserkan yalutserkan
5 528mucizemmm
M mer_4260
B Bademmm388
Funda kardeşimiz için yatsı namazımdan sonra okudum Allah kabul etsin inşallah

X