Dualarda Buluşalım (Düzenli Okuma Listesi)

Kendi adıma söylüyorum , bu listeye başladık ve başta belirlenen sayıdan fazla okusak ta sorun yok ama Mecburi olarak ayrılanların haricinde, başlayıp ta keyfi olarak bırakan üyeler, duaya inanıyorsanız, burada başlayıp yarım bırakarak diğer üyelere karşı haksızlık yaptığınızın da farkında olmanız lazım.

Bak alim hanımlarda kabul ederse 2 kişi oluyorlar, 2 kişilik telaşememuresi çıkmıştı ekleyebiliriz
Canım bence de gelmek isteyen arkadaşları ekleyebilirsin diğer arkadaşlar da kabul ederse. Ben iki kişilik okuyorum çıkan arkadaşlar arttıkça sayım çok artıyor. Yeni gelen arkadaşlar bir kişilik de olsa girebilirler bence

Sadehayat icin 232 adet okudum. Allah hayırlı evlatlar versin inşallah.. eksikler icin kacta basliycaz N Nana kesin katılıp yardim edeyim

Ben yavaş yavaş az da olsa okumaya başladım, akşam 9 da sana okunacaktı, 20:30 ile 21:00 arası toplu okuyalım müsait olanlar biter diyorum. Birde kendime bir yardımcı bulabilirsem en azından 1 kişinin akşama kadar biter :KK48:

Şimdi çıkanların yerine başkalarınmı giriyor. Biz mi oluyoruz. Kafam çok karıştı:olamaz: ona göre önce eksikler için okumaya başlayım
Canım bugünde dahil 3 kişinin okumasında eksik oluyor, onları bu akşam tamamlayıp yeni arkadaşlarla 116 tane okuyarak devam edelim diyoruz :KK66:

Ben yavaş yavaş az da olsa okumaya başladım, akşam 9 da sana okunacaktı, 20:30 ile 21:00 arası toplu okuyalım müsait olanlar biter diyorum. Birde kendime bir yardımcı bulabilirsem en azından 1 kişinin akşama kadar biter :KK48:

Canım bugünde dahil 3 kişinin okumasında eksik oluyor, onları bu akşam tamamlayıp yeni arkadaşlarla 116 tane okuyarak devam edelim diyoruz :KK66:
Canım kendimi okuyayım başladım çünkü az kaldı. Sonra aara ara okur sana yazarım düşersin olur mu

X