Dualarda Buluşalım (Düzenli Okuma Listesi)

Az bir sayıda değil ki canım, 928 muhursuzpusula 'nın eksik , 464 yellowkaya 'nın bugunude sayarsak. Okumadıkça haberde vermedikçe birikiyor
Bu sayinin üzerine 3.000 daha okusak 1 kişi bitecek yani
Hakikatennn.. tamamlamak da kolay olmayacak. Totale vurunce dusundugumden de cokmus. Kizlar ilk girdiginizde okumadim deyin en azindan en geriden baslayalim paylasmaya muhursuzpusula yellowkaya

peki ben beeeen bana da okur musunuz bu sene hemşirelik kazanmak istiyorum da ben de okurum sizeee

Canım istersen bu akşam yeni kişi paylaşmayıp okunmayanları paylaşalım okuduk yazalım yarın da direk o kişilerinkini hepimize ekle 10-15 neyse sayımız artsın okuruz boyle yarım kalmasındansa

Canım istersen bu akşam yeni kişi paylaşmayıp okunmayanları paylaşalım okuduk yazalım yarın da direk o kişilerinkini hepimize ekle 10-15 neyse sayımız artsın okuruz boyle yarım kalmasındansa
muhursuzpusula başladı canım, hatta 1 arkadaşa olan sayısını bitirdi diğerine geçti. yellowkaya dan haber bekliyoruz şimdi

Arkadaşlar gerçekten çok çok özür dilerim tekrardan, hakkınızı helal edin. İnşallah bugün eksiklerimin hepsini tamamlayacağım ve bundan sonra daha düzenli artık devam edeceğim yine okumalara. Kaç gündür ayaklarım yerden kesildi resmen duamın kabul olduğunu görmek hemde hiç beklemediğim bir anda olunca gerçekten leyla gibi geziyorum kaç gündür. Hatta evlilik teklifi alıp dün yüzüğümü seçmeye gittik aldık falan hala inanamıyorum düğünü evi falan konuşuyoruz planlıyoruz falan rüyada gibiyim. Bunda sizlerinde emeği çoooook büyük kim bilir hangimizin duası vesilesiyle kabul oldu.

Tebrikler canım allah tamamına erdirsin

Yaaa gercekten kabul oldumu duan cok sevindim senin adina

Ay negzel, Cuma vakti, hayırlısıyla Rabbim tamamına erdirsin inşallah.

Hayırlı olsun cnm

Hayırlı olsun canım Allah burda toplanmış hepimizin dualarını da senin ki gibi tez vakitte kabul eylesin. Amin

Rabbim tamamına erdirsin nazarlardan korusun mutlu yuvanızda afiyetle oturmayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…