DUAL YELLOW LAZER YAPTIRANLAR / ROSACEA, LEKE, AKNE VS.

Cok geçmiş olsun cok sevindim, umarım 2 seans ile halledersin bir daha da geri gelmez..
valla ben de sevinmistim de bugun yine geri geldi illet. aglaya aglaya bir hal oldum. acaba daha etkisini goatermedi mi ki lazer? hic bilmedigim seyler..

valla ben de sevinmistim de bugun yine geri geldi illet. aglaya aglaya bir hal oldum. acaba daha etkisini goatermedi mi ki lazer? hic bilmedigim seyler..
Merhaba. Üzülmeyin aman. Stres bu hastalığın en büyük düşmanlarından.Lazerler hemen etki göstermezler diye biliyorum. Seans seans yavaş yavaş. Siz 2-3 seansi olduktan sonra ancak tam olarak gösterir etkisini. Lazer sonuçları 2.veya 3.lazer seanslarindan sonra tam olarak gösterilmiştir etkisini. Biraz sabır. Iyi akşamlar dilerim.

bnde hastalıktan sonra öyle oldu neden acaba doktorunuz birşey dedi mi ? ben 15ine randevu aldım bakalım doktorum ne diyecek.hala minik

Ben 3 ya da 4seans ipl lazer olmuştum istanbulda ilk olduğum gün ve ertesi gün cok iyiydim ama sonra yavas yavas geri geliyordu sivilceli kirmizili yapi, simdi dual yellow lazer oluyorum.
Lutfen ağlamayın ipl lazerden çok fayda gören bir arkadasim var hatta o yönlendirmisti bu doktora beni de, 3 seans ipl yaptırdı ayni doktora simdi sadece senede 1 kere yaptırıyor ve cok cok az kirmiziligi, cok memnun, çok yolun başında olabilirsiniz daha ilk seans sizinki 2. Yi de olun bakalim umutsuzluğa kapılmayın cok iyi sonuçlar alanlar da var benim gibi etki etmeyenleri de o yüzden denemek lazım sanirim...

cok tesekkur ederim yanitiniz icin.. peki siz de neden etki etmemis olabilir. benimki de inatci sanirim

cok tesekkur ederim insallah gorurum

Benim nuks etti demodex lerim hatta bayagi kotu idim, alerji hapi iciyorum 3 gundur yarin da metranidazol antibiyotikenbaslayacagim doktorumnverdi, siz ne kullanıyorsunuz bu demodex icin yazabilir misiniz tekrar, ne durumdasınız suan? Soolantra krem sürdüm 2 gun ama kasinmadan duramayacaktim bıraktık simdilik, sanirim ilac tedavisinden snr başlayacağım tekrar yuzum kupkuru gibi oldu ölü deri birikmiş gibi sanki yüzeyinde cok cok uzuluyorum nasil kurtulacağım bilmiyorum ilac kullanmaktan biktim

bn bugün doktora gittim.pazartesine gün attı.demodex bakılacak geçmemişse ek tedavileer verecekmiş.şu an ducray kelual ds,metrin ve çay agacı jeli,gözeneklere de bioderma pore refiner kullanıyorum.lazerlik bir kızarıklıgın yok dedi doktor..sizin sivilce şekilnde mi nüks etti.fraksiyonel lzer etki etmedi mi ya

bu kurulugu sordum doktoruma eger demodex varsa nemlendirici ile kuruluk geçmezmiş.

doktorunuz ne diyor ? lazerler vs yaptı.etki eder demiş..

pazartesi tekrar durumu bildiririm.tekrar demodex çıkarsa verecegi kremleri de buradan yazarım.

tedaviden sonra da kremler vs yazacakmış..

şu an benim sivilcelerim sönmüş durumda ama ara ara çıkıyor...doktorum bir baksın da geçmemiş olabilir.

şu an benim sivilcelerim sönmüş durumda ama ara ara çıkıyor...doktorum bir baksın da geçmemiş olabilir.
Sivilce degil de kirmizilik ve kuruluk yapiyor bana varlığı, gercekten de nemlendiriciyi ne kadar surersem sureyim nemlendirir boyle senelerdir temizlememisim yuzumu gibi bir tabaka hissi var dokununca cildime;( damar problemi kalmadi lazerden sonra dedi, suan ki tek sorunun demodex dedi, fraksiyonelin cok etkisini goremedim ben, belki erkendir belki de tek seans oldugu icin ise yaramadi bilemiyorum

Cay agaci jeli olarak ne kullanıyorsunuz?

Demodex sizde mikroskop ile mi inceleniyor nasil bakılacak pazartesi?

sivilce olmamasına sevindim.sivilce daha kötü..bir an tüm yüzünüzü sivilce bastı sandım..pazartesi demodex çıkarsa daha güçlü tedavi verecekmiş.

sivilce olmamasına sevindim.sivilce daha kötü..bir an tüm yüzünüzü sivilce bastı sandım..pazartesi demodex çıkarsa daha güçlü tedavi verecekmiş.
bu kırmızılık damarla alakalı degil demek ki..lazer olsa bile demodex oldugu için kızarıklık devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…