DUAL YELLOW LAZER YAPTIRANLAR / ROSACEA, LEKE, AKNE VS.

Merhaba ayni temizleyiciyi kullaniyorum, ben de cok memnunum, yatistiriyir sanki yuzumu, kurutmuyor da kremini kullanmadim r serisinin, umarım kalıcı etki yaratır sizde...

Merhaba ayni temizleyiciyi kullaniyorum, ben de cok memnunum, yatistiriyir sanki yuzumu, kurutmuyor da kremini kullanmadim r serisinin, umarım kalıcı etki yaratır sizde...
cildiniz ne durumda acaba ? benim çenemde son zamanlarda çok fazla sivilce çıktı.doktora da gidemedim..sizin ne durumda gidince sülfafür kremi soracagım

cildiniz ne durumda acaba ? benim çenemde son zamanlarda çok fazla sivilce çıktı.doktora da gidemedim..sizin ne durumda gidince sülfafür kremi soracagım
Merhaba, kirmiziligim bayagi azaldı hatta sabahlari bayagi bayagi normal oluyorum ama ben de gun icinde bazen hafif kizarabiliyorum, sivilcem kalmadi cok sukur sadece çenemde ve iki yanında beyaz putur putur seyler olunca doktoruma resim yolladim, soolantra sur dedi sanirim demodex nuksetti, ilk hali gibi degil tamamen ama hafif bir kirmizilik ve dediğim gibi beyaz minik minik noktalar var ama aynaya bakınca belli oluyor elle dokununca birsey anlasilmiyor sanki cildim kurumuş gibi ama kuru da degil anlamadim, 2 hafta sonra doktor kontrolüm o zaman belli olur.
Ben tabi fraksiyonel lazerden sonra demodex tedavisini biraktim belki ondan tekrarladı, 2 hafta sonra 2. Fraksiyonel lazer seansına gidince detaylıca konuşacağım. Demodex geçmiyor diyenlere inanmak istemiyorum ama icten ice de korkmuyor degilim
Siz nasilsiniz?

bn de inanmak istemedim ama şu an tedavide olmama ragmen çenem sivilceyle doldu..10 tane sivilce vardır.ara ara boyunda veya yüzümün diger bölgelerinde de çıkıyor fakat çenemde çok fazla...bir iki haftaya doktora randevu alacagım..gerekirse sülfafür krem versin..bir çok şeyi gidince soracagım.bakım yapınca gitseler ömür boyu cildime bakım yapmaya razıyım fakat tedavide olmama ragmen çıkmaları beni üzüyor.bir de çenemde gözenek diger bölgelere göre daha küçük

şu an erken ama fraksiyonel lazerden sonra cildinizde degişim var mıdır ? ciltte açılma veya lekelerde gerileme yaptı mı ?

kızarıklıklarınız fraksiyonel lazerden dolayı mı? dual yellow tam olarak geçirmedi mi ?

şu an erken ama fraksiyonel lazerden sonra cildinizde degişim var mıdır ? ciltte açılma veya lekelerde gerileme yaptı mı ?
Merhaba sanirim cok erken bunun için doktorum ekim ayı gibi rahatlarsın dedi 6 ay sonra yani, suan icin sadece güzel bir peeling yapmışım da ölü deriden arınmışim gibi hissediyorum, ama ne yazık ki kirmiziliklarim tamamen geçip eski cilt rengime henuz donemedim, daha koyu gibi geliyor cilt rengim hastalik öncesine göre, belki zamanla toparlıyordur

Bilmiyorum ki, fraksiyonelin etkisi ki yoksa demodex mi artti yine... nisan ayında gittiğimde konuşacağım
doktorunuza sorarak gözenek kremlerinden deneyebilirsiniz...bunlar da kızarıklıgı azaltıyor.ben bioderma pore refiner kullanıyorum mesela...ama sizin cilt tipinize göre bilemiyorum.

Yok kendi tonundan daha koyu, normalde buğday tenliydim biraz daha koyuldum daha esmer gibiyim
bnde hastalıktan sonra öyle oldu neden acaba doktorunuz birşey dedi mi ? ben 15ine randevu aldım bakalım doktorum ne diyecek.hala minik minik sivilceler çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…