DUAL YELLOW LAZER YAPTIRANLAR / ROSACEA, LEKE, AKNE VS.

Yok kendi tonundan daha koyu, normalde buğday tenliydim biraz daha koyuldum daha esmer gibiyim
biz bu metrin veya ivermectin kremi ömür boyu kullanacagız galiba.çünkü bıraksan hemen demodex nüks ediyor.bn daha bırakmadım bırakınca nasıl olacak bilmiyorum.6 ay sonra nüks yaşayanlar var.

biz bu metrin veya ivermectin kremi ömür boyu kullanacagız galiba.çünkü bıraksan hemen demodex nüks ediyor.bn daha bırakmadım bırakınca nasıl olacak bilmiyorum.6 ay sonra nüks yaşayanlar var.
Merhaba, Inanin ben de bilmiyorum doktora gittigimde soracagim, okadar da iyi besleniyorum ki anlatamam surekli doğal bitkisel, probiyotik ağırlıklı besleniyorum cok uzun zamandir, zaten abur cuburumhic yoktur, asitli içecekler kapali ambalaj urunleri hayatta tüketmek, havlumu hergun değiştiriyorum vs ama neden tamamen kurtulamıyorum anlamadim, yoruldum vallahi, millet yuzunu kalitesiz ürünlerle yikiyor şekerli gıdalar tüketiyor yine de bisi olmuyor.. neyse gidince detaylıca görüşeceğim olmadi tam 6 ay Ivermectin aralıksız kullanmayı konuşacağım gerekirse, cilt tonum biraz açıldı lekeler ozellikle c vit ile ama tam eski halime gelemedim belki de lazernuygulamalarindan sonra zaman geçmesi gerekiyordur bilmiyorum bunu da soracagım doktora gittgimde, bende sivilce gibi şeyler tek tük cikiyor 2 gune yok oluyor ama sivilce degil bunlar kirmizi minik noktacik gibiler, demodex den mi rozasea dan mi bilmiyorum, kirmiziligim bayagi bayagi azaldı yanmalarim yok gibi sadece pilatese gidiyorum orda bazi hareketlerde ciddi kizariyorum ama dus alınca geciyor.
Sulfufur hic kullanmadim ben bilmiyorum.

Sanirim stres hava kirliliği vs nedenlerden de olabiliyor, umudumu yitirmek istemiyorum tamamen kurtulan yok mu ya tedaviden sonra???

benim de cilt tonum koyu...ama doktorum bunu farketmedi.c vitamini falan cilt rengini açmaya etki etmedi mi ? zamanla belki düzeliir fraksiyonel prp etkisi ile
Aslinda fraksiyonelin etkisini görebilsem belki net bir sey söyleyebilirim ama 6 ay sonra belli eder sonuclarini dedi doktorum bu ay 2. Seansimi alacagim, umarım hersey yolunda gider, en korktuğum rozaseadaki o iğrenç kirmizi noktaciklar sivilceler, geri gelecekler diye aklim çıkıyor... hafif bir kuruluk oldu mu korkuyorum vallahi

bnde hastalıktan sonra öyle oldu neden acaba doktorunuz birşey dedi mi ? ben 15ine randevu aldım bakalım doktorum ne diyecek.hala minik minik sivilceler çıkıyor.
Insalahhj siz de kurtulursunuz biran once ben metrin kremden fayda görmemiştim bir de 6 ila 8 hafta kullanabilirsin sonra bağışıklık gelişir sonrasi faydasiz olur demisti doktorum bana.
Soolantra krem bayagi iyi sonuç veriyor gibi, ben de ise yaramisti ben gerci sorunlu bölgeye 2 ay boyunca kullandim ama tüm yüze 6 ay surulebiliyormus

Yok ben kullanmadim hic, sivilxe tedavisinde mi veriliyor? Demodex icin mi?
demodex sivilcesinde veriliyor.sizin dediginiz kırmızı noktalarda vs..bnce bunu yapan esas neden demodex..bnde de çıkıyor.bn metrini aralıksız kullanıyorum 8 aydır.doktorun dedigi gibi belli bir süre geçince faydasız olmadı..sivilceler çıkıyor ama sönüyor sanırım metrinden dolayı..sizin gibi beslenmiyorum..bnde çok fazla dışarda hazır gıda tüketen birisi degilim ama açıkcası çikolata vs tüketiyorum..bnde gidince c vitamini serumu soracagım salisilik asit vs...hepsini soracagım..cildim kuru mesela bu düzelir mi diye hepsini soracagım.bir de azalderm kremi lekeler için soracagım. sülfafür de etkili siviilcelerde...bnde dediginiz insanlar gibiydim...ama cilt bagışıklıgını ceradolin mahvettti.cildimde kızarıklık nedir bilmezdim.hassaslaşınca ve hücre içine girince sanırım bilmiyorum artık olup olmadık sivilce çıkıyor.bn geçmişte sivilce tedavisi görmüş birisiyim yıllardır da çeşitli kremler kullandım ilk defa yüzüm bu kadar kötü..ilk defa kızarıyor...kızarıklık da tam geçmedi..sadece boynumda geçti.o da muhtemelen kremi boynumda çok az kullandıgım için.

Insalahhj siz de kurtulursunuz biran once ben metrin kremden fayda görmemiştim bir de 6 ila 8 hafta kullanabilirsin sonra bağışıklık gelişir sonrasi faydasiz olur demisti doktorum bana.
Soolantra krem bayagi iyi sonuç veriyor gibi, ben de ise yaramisti ben gerci sorunlu bölgeye 2 ay boyunca kullandim ama tüm yüze 6 ay surulebiliyormus
fraksiyonelin etkisini hissederseniz yazar mısınız ? sizin yine belli bölgede sivilce çıkıyor... bnim tüm yüzde çıkarabilir diye korkuyorum.bu kremlere ara verince veya bırakınca ne olacak acaba diye çok korkuyorum.tüm yüzümü sivilce de kaplayabilir.

ben doktoruma bagışıklık geliştirir mi diye sormuştum..ilerde krem etki etmezse falan diye... öyle bir durum olursa ben anlarım sen merak etme falan demişti...doktorum iyidir.verdigi her krem de iyi geldi açıkcası..demek ki farklı tedavi yöntemleri de var.yüzüme bakınca moralim bozuluyor :KK43: umarım ilerde demodexi tamamen yok edecek bir ilaç çıkar...kızarıklık yine lazerle vs geçiyor da sivilce ve bıraktıgı izler...bir de ayda yılda bir çıksa neyse...hergün bir iki tane beliriyor.

bugun ipl lazer oldum gozlemlerimi bir ay sonra aciklarim hepinize. cok mutluyum umarim iyilesirim dr gecicek dedi

lazerin üzerinden sadece 1 gun gecti o kadar fark etti ki anlatamam. insallah hep boyle devam eder. coook az bir kizariklik var o da hic rahatsizlik vermiyor. cok şükür 🙏

lazerin üzerinden sadece 1 gun gecti o kadar fark etti ki anlatamam. insallah hep boyle devam eder. coook az bir kizariklik var o da hic rahatsizlik vermiyor. cok şükür 🙏
MaaşAllah çok sevindim. Aman nazar değmesin. Umarım lazer tedavisi bitince tamamen kurtulmuş olursunuz. Sizdeki kılcal damarlı olan rozasea degil mi? Sivilceli olandan değil

Acaba doktorun kullandığı lazer hangisi? IpL diye mi geçiyor? Bb lazer var o da IPL mesela. Yani tam olarak nasıl geçiyor merak ettim lazer adı

Acaba doktorun kullandığı lazer hangisi? IpL diye mi geçiyor? Bb lazer var o da IPL mesela. Yani tam olarak nasıl geçiyor merak ettim lazer adı
ipl diye geciyor direkt. bana en ideal olani bu oldugunu soyledi roza icin. ben de akne rozase var. ama akneyi kremlerle gecirmistim. kizariklik kalmisti cok. yanak burun bazen alnimda. simdi bakalim nasil olacak 2 seans yapacak 3. ye gerek olmayabilir dedi. ama şu da var tekrarlama ihtimali her zaman var maalesef

ipl diye geciyor direkt. bana en ideal olani bu oldugunu soyledi roza icin. ben de akne rozase var. ama akneyi kremlerle gecirmistim. kizariklik kalmisti cok. yanak burun bazen alnimda. simdi bakalim nasil olacak 2 seans yapacak 3. ye gerek olmayabilir dedi. ama şu da var tekrarlama ihtimali her zaman var maalesef
Anladım. Sevindim sizin adınıza. Insallah 2 seansla geçer.Malesef kronik bir hastalık oldugu icin tekrarlama riski var. O sebeple lazer idame seansi oneriyor doktorlar.sizde doktorunuza sorun muhakkak. Iyi akşamlar dilerim.

X