Dua topigi

Kişi başı 11 tane okuncak

"Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ Muhammed

Cekicegimiz zikir 👇

41 kere Ya Latif"

41 kere Ya Habir"

41 kere Ya Estagfurullah"

3 defa Erhamerrahimin"
Zeynomm canım o kadar yoğun bir tempoda çalışıyorum ki, ama aklım kalıyor katılmayınca

Dualarda buluşmak, okumak, bana çok iyi geliyor. Okunacakları denedim çok fazla zaman almıyor. Katılıyorum

Niyetimi özelden en kısa zamanda atacağım :KK60:
Yeni dua listen hayırla vesile olsun İnşaAllah 🤲🏻

Zeynom durumumu biliyorsun...inşallah bir sonraki gruba katılayım kendimde biraz ara vericem dua grubuna

Rabbim kabul etsin dualarımızı ESMA ları 🤲❤⚘🌷

Zeynom durumumu biliyorsun...inşallah bir sonraki gruba katılayım kendimde biraz ara vericem dua grubuna

Rabbim kabul etsin dualarımızı ESMA ları 🤲❤⚘🌷
Paremmm gel, bende katıldım destek olurum sana canım okuyamadığın günlerde. Arada verecekmişsin nasılsa. Duaya ihtiyacın var uzak kalma :KK60:

Zeynomm canım o kadar yoğun bir tempoda çalışıyorum ki, ama aklım kalıyor katılmayınca

Dualarda buluşmak, okumak, bana çok iyi geliyor. Okunacakları denedim çok fazla zaman almıyor. Katılıyorum

Niyetimi özelden en kısa zamanda atacağım :KK60:
Yeni dua listen hayırla vesile olsun İnşaAllah 🤲🏻
Sensiz olmaz penyezim ❤️😍

Paremmm gel, bende katıldım destek olurum sana canım okuyamadığın günlerde. Arada verecekmişsin nasılsa. Duaya ihtiyacın var uzak kalma :KK60:
Evet parem hepimizin duaya ihtiyacimiz var bende yardimci olurum sana
Ya kizlarar siz cansınız can ❤❤❤

Zeynom tamam kuzum ekle listeye hatırınızı kırmak istemiyorum Rabbim bu esmalar hürmetine feraha çıkarsın hepimizi ❤❤

Ya kizlarar siz cansınız can ❤❤❤

Zeynom tamam kuzum ekle listeye hatırınızı kırmak istemiyorum Rabbim bu esmalar hürmetine feraha çıkarsın hepimizi ❤❤
Tamam kuzum Allahım sanada anneciginde banada eşimede yardim bekleyen herkese yardim etsin dua etmekten başka elimizden birsey gelmiyor kuzu 😔❤️

Dua kardeşlerim cok şükür listemiz bitti Allah herkesin dualarini kabul eylesin
Yeni listemiz aşagidaki gibi
Lütfen başindan aşagiya kadar okuyunuz

Bayramdan hemen sonra başlicaz canlar

Kişi başı 11 tane okuncak

"Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ Muhammed

Cekicegimiz zikir 👇

41 kere Ya Latif"

41 kere Ya Habir"

41 kere Ya Estagfurullah"

3 defa Erhamerrahimin"

ÖNEMLİ NOT 👉 Katılmak isteyen arkadaşlar sizden cok ricam niyet paylaştigimda sira kimdeyse okudum bildirimi yaparken lütfen cok rica ediyorum o arkadaşimizi ve beni etiket yaparak okudum bildirimi yaparsaniz cok memnun olurum
Birde lütfen okumalarimizi gününde okuyalim
Okumalar gec oldugu taktirde listeden cikarticam
Bu konuda cok netim
Kimsenin duasi 2 gün 3 gün gec okunsun istemiyorum herkesin duasi niyeti zamaninda bitsin

MelodiminEsi MelodiminEsi
defneefe17 defneefe17
B bonibonn81

Kızlar diğer dua topiğine yazmıştınız. Ne zaman başlayacak belli olmadığından dolayı, bayram sonrası yeni dua listesi başlayacak olan bu topiğe etiket ettim sizleri.

zeyno genc zeyno genc arkadaşımız ilgileniyor katılmak isterseniz özeline niyetinizi mesaj atabilirsiniz.

Üstte alıntı yaptım neler okunacak ve kurallar yazıyor

defneefe17 defneefe17
B bonibonn81

Kızlar diğer dua topiğine yazmıştınız. Ne zaman başlayacak belli olmadığından dolayı, bayram sonrası yeni dua listesi başlayacak olan bu topiğe etiket ettim sizleri.

zeyno genc zeyno genc arkadaşımız ilgileniyor katılmak isterseniz özeline niyetinizi mesaj atabilirsiniz.

Canim arkadaşim penyezim teşekkür ederim ❤️

defneefe17 defneefe17
B bonibonn81

bende katılırım ama ne yapacağım anlamadım

bende katılırım ama ne yapacağım anlamadım
zeyno genc zeyno genc arkadaşımıza özelden niyetimizi mesaj atıyoruz. Sırayla her gece bir kişi niyetini paylaşıyor. bizlerde paylaşılan niyete yukarıda sizi ilk etiket ettiğim mesajda neler okunacak yazıyor onları okuyoruz.

Sonra buraya okudum diye bildirim yapıyoruz. Yeni üyesinin dua grubu okuması bayram sonrası başlayacak. Aktif her gün siteye girmelisiniz ki gününde niyete okuma yaptığınızı bildirmelisiniz.

zeyno genc zeyno genc arkadaşımıza özelden niyetimizi mesaj atıyoruz. Sırayla her gece bir kişi niyetini paylaşıyor. bizlerde paylaşılan niyete yukarıda sizi ilk etiket ettiğim mesajda neler okunacak yazıyor onları okuyoruz.

Sonra buraya okudum diye bildirim yapıyoruz. Yeni üyesinin dua grubu okuması bayram sonrası başlayacak. Aktif her gün siteye girmelisiniz ki gününde niyete okuma yaptığınızı bildirmelisiniz.
Arkadasimiza ben özelden yazdim ne okuncaginida yazdim penyezim
Niyetinide bana özelden at dedim
Katilmak isterse ve gününde okumalarini yaparsa yardimci oluruz ❤️

X