Dua larniza cok ihtiyacim var... Allah rizasi icin dua edin

Cok uzuldum, basin sagolsun. Insallah amin, hic bir cocuk annesiz ve ya babasiz kalmamali. Soylediklerini coktan yaptik.. daha ilk kemoterapisinden sonra ama hic biri ise yaramadi malesef.. devamli doktorla gorusuyorlar devamli ilac iciyo.. onemli olan allahin sifasi Allah dua’larmizi kabul etsin insallah.

Amin, Allah razı olsun. Evet annem hayata, babama bisey olursa kimsesiz kalacak gibi konusmussum.. zaten hissetirdigi de oyle bisey.
Çok iyi anlayabiliyorum seni umarım erken teşhistr biz de gecirdik

Cnm abimizin yaşı daha çok gencmis rabbim acil şifalar versin inşallah bi sabah uyanır ki yeni doğmuş gibi sağlıklı
Inanmak çok önemli dualarımız sizinle inşallah sağlığına bi an önce kavuşur hayırlı uzun ömürler versin cnm babana
( benimde esimin babası akciğer kanseri olduğunu dr söylediğinde o an ki duygumu hislerimi anlatacak kelime yok bulamıyorum seni cok iyi anliyorum cnm ins rabbim cuma gunu suyu hurmetine sifa verir)

Allahim tum sifa bekleyen hastalarina şifa ver hastaliktan hicbir iz kalmayacak aminnnn

Allah şifa versin size ve kardeşinize bağışlasın inşallah babanızı ,kurtulan var sakın umudunuzu kaybetmeyin morel hasta için çok önemli.Biliyorum zor bir süreç benimde babam rahatsız.Rabbim kim bu hastalık ile sınanıyorsa şifa versin

Rabbim babaniza oyle bir sifa versin ki hic bir hastalik birakmasin insallah. Benim babam da kanser, beyine yayildi cok zor. Rabbim sifa versin hepimizin babalarina insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…