Dua kardeşliği

cutemom senin için ya latif okunacaksa okumak isterim canım söylemen yeterli

kendim bitireyim diyorum farmasi kalmadı cok az kaldı zaten baska dualar yaparken onu erteledom bu aksam eve gıderken bıle okurum bugun ıs cok yogun bı turlu fırsat yaratamadım cok tesekkur ederım
bebegın sonucları nasıl geldı buarada

bebeğin sonuçları bu hafta çıkacakmış ama ne zaman bilmiyorum annesinden öğrenince inşaallah hayırlı haberlerini yazmak nasip olur

Yok mu bana bir fatiha okuyan allah rizasi icin...

Alabilirim diyecektim ama bitirmişsin. Allah kabul etsin, duan için de Allah razı olsun ne güzel şeyler sıralamışsın, sağ ol var ol.

çook teşekkür ederim Allah razı olsun

hanımlar birde benim kötü bir alışkanlığım var dua edin de bırakayım ne olur çok çabalıyorum ama olmuyor

farmasicim benim babamda alkol kullanıyor onun için okusam olur mu bide ne kadar acaba sayısı var mı

o zaman benim babacığımı da ekleyelim
namazını düzenli kılsın inşallah babacım
şeytana uymasın
amin

sbry ve dante'nin babası,tlbtlb ve hande_buse88 için 100'er tane '' Eüzü billahi teala Yâ Metîn'' okudum. Allah kabul etsin.

Allah kolaylık versin mutnojmet, senin için 489 ya fettah okuyacağım. Allah kabul etsin.

Farmasi Allah razı olsun, sayende hasta olmazsam Çarşamba günü oruç tutuyor olacağım.

Bitmediyse şayet ben de alabilirim CuteMom. Ne kadar kaldı ?

Allah kolaylık versin mutnojmet, senin için 489 ya fettah okuyacağım. Allah kabul etsin.

Okudum bile, Allah kabul etsin.Başarılar diliyorum, Allah zihin açıklığı versin. Hayatı sınav biri olarak sınavları hayli önemserim :)

Üstüste on mesaj yazdım ama iyi akşamlar arkadaşlar:)
Allah rahatlık, afiyet versin cümlemize :)

kızlar bir arkadaşımızın babası çok hasta Rabbimin yardımcı olması acil şifalar vermesi niyetiyle dua başlatıyoruz ..... bunun için 70000 adet '' Yâ Bediu'' ismi celilini okuyacağız nasipse.... almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....
Allah şimdiden desteğini esirgemeyen kardeşlerimizden razı olsun ve de Allah kabul etsin inşaallah

öncesinde
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez salavat
okuyoruz

isteyenler katılabilir duamız kabul olsun inşaallah AMİN
Allah razı olsun

Ben okurum 10 000 tane İNŞAALLAH

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar
Tesettüre geçmem için bana dua edermisiniz?
Öyle olsun ki çok rahat olsun tesettüre geçmek İNŞAALLAH.her şey güzel olsun ALLAHIN IZNI ILE

Benım duam bıttı kızlar cok sukur almila tesekkur ederim

ben de 5000 tane alıyorum, allah şifalar versin inşallah

Ben 1000 tane ya bediu alıyorum canım. Gün icinde bitirirsem yine alırım

şimdi 5000 alayım allah yardım etsin tüm şifa bekleyenlerle şifa versin inşallah
canım arkadaşımın da ruhu rahatlasın

Duaları abdestli mi okuyoruz ben regliyim ama dua niyetine okuyabiliyoruz diye biliyorum doğru mu

Farmasi merhaba, ben şimdilik 5000 tane ya bediu alıyorum. Ne zamana kadar okumamız gerekiyor? Allah şifa versin arkadaşımızın babasına.

Benım duam bıttı kızlar cok sukur almila tesekkur ederim

Allah kabul etsin CuteMom, rica ederim ne demek :)

Kızlar abdestli olmak gerekiyormu?
Yani şartmı?
Evden çıkarken unutdum
abdestsiz okuyabilirsin
arkadaşın hasta babası için desen yeter
rabbim biliyor sonuçta niyetimizi
Duaları abdestli mi okuyoruz ben regliyim ama dua niyetine okuyabiliyoruz diye biliyorum doğru mu

esmaları reglken de okuyabiliyorsunuz ama sureleri okumayın
ayrıca sureleri okurken de abdeste gerek yok
kaldı ki kuran okurken bile abdest farz değil
ama abdestli olmak tabi ki en güzeli
yoksa da yapacak bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…