dua istiyorum

IrResistibLe_

seni sevmiyorum artık
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
2.765
3.460
eşimle bu cumartesi evlilik yıl dönümümüz ama eşim mutsuz 3 gün iyiysek 4 gün kötüyüz ortada sebep yokken tartışıyoruz ve başa dönüyoruz eşim de bende hatalar yaptık

ama bir türlü boşanamıyoruz
boşanmam hayırlıysa boşanalım yok hayırlı değilse evliliğimiz düzelsin dua edin kızlar

Son düzenleme:
eşimle bu cumartesi evlilik yıl dönümümüz ama eşim mutsuz 3 gün iyiysek 4 gün kötüyüz ortada sebep yokken tartışıyoruz ve başa dönüyoruz eşim de bende hatalar yaptık

boşanmam hayırlıysa boşanalım yok hayırlı değilse evliliğimiz düzelsin dua edin kızlar

Rabbim hakkinizda en hayirlisi neyse onu nasip etsin ins. Yuvaniza huzur mutluluk versin. Ayrica hastaliginiza sifa kalbinize ferahlik diliyorum.

Insirah suresi basligindan tanidim sizi. Bir suru insan dua etti sizin sayenizde umarim onlarin yuzu suyu hurmetine feraha erersiniz.

Rabbim hakkinizda en hayirlisi neyse onu nasip etsin ins. Yuvaniza huzur mutluluk versin. Ayrica hastaliginiza sifa kalbinize ferahlik diliyorum.

Insirah suresi basligindan tanidim sizi. Bir suru insan dua etti sizin sayenizde umarim onlarin yuzu suyu hurmetine feraha erersiniz.
Inşallah canım

sevgili Titan Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah . Ben evli değilim ama bakara suresi okunan evlerde huzursuzluk gidiyor diye okumuştum .Rabbim huzur , mutluluk nasip etsin .Rabbim yardımcın olsun:KK200:

Allah yardımcınız olsun ama aranızın düzelmesini istiyorsanız , boşanma düşüncesini aklınızdan silerek başlayın işe. Boşanmak ALLAH'ın hiç hoşuna gitmeyecek bişey bence (çok büyük sorunlar olmadıkça ayrilmamak lazım). Evliliğinizi kurtarmak için bir adım atın eşinizle evlilik yıldönümünüzde akşam yemegine gidin mesela siz ayarlayın başbaşa muhabbet ederek vakit geçirin , dua elbette ki önemli ama konuşarak aşarsiniz ancak problemlerinizi

X