dua ısteyen varsa isminı yazsın

ne kadar hayırlı bir iştir bu allah herkese edeceğin duaları kabul etsin bende senden dua isteyeceim ben hep diyorum ama biriside etse çok iyi olur allah artık iyi insanlarla karşılaştırsın şuhastalıklarımdan kilolarımdan bir kurtulayım ve şu kalbimdekini bana nasip kılsın artık çok sey istedim ama:26:

20 aydır evlat hasretiyle bekliyorum. Hayırlı sağlıklı evlatlarım olması için dualarda buluşalım. . Senin kendin için duan varsa bende sana dua edeyim. Allah kabul etsin. .

allah gönlune göre versın arkadaşım...

20 aydır evlat hasretiyle bekliyorum. Hayırlı sağlıklı evlatlarım olması için dualarda buluşalım. . Senin kendin için duan varsa bende sana dua edeyim. Allah kabul etsin. .

ben 13 yıldır evlat hasretı cekıyorum

Eger aklinizda kalirsam, benim icin de dua etmenizi isterim...
Rabbim hayirlisi ile saglikli bir dogum nasib etsin, yavrum saglikla gelsin insallah...

Ayni sekilde bende dua edebilirim...
Zaten dualarin en hayirlisi baskasina yapilandir...
Rabbim hepimizin dualarini Kabul etsin insallah...

Bende bende yarın annemin boşanmayla ilgili mahkemesi var bizim içinde lütfen Sinem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah senden razi olsun .banada hayirlu evlat sahibi olmam icin dua edebilirmisin cnm.kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz.rabbim dualarimizi mekke medinede kabul olmus olan dualar arasinda bizimde dualarimizi kabul etsin insallah ..ismim ece...eceler karismasin diye bursadaki ece diye ismimi gecirirsin cnm..

Son düzenleme:
arkadaşlar isim ve nıyetlerı yazmadım..bılınmesını istemeyen olur dıye cimcime..murat..merice 35 ..asosyal yavru..nazlıesma...mıssnunu..prenses....dua edıyorua...dgbz...goalk...agustos 72...hayat gün...tolın....melıke 123....kevok...souvnenır...bdksnm...mekelım 03.....allahım dualrımız hayra cevır...amınnnnnallah ne muradınız varsa versın ..secde ayetlerı okuyup hepınıze dua ettım allah kabul etsın...

Canım özel mesaj kutun dolmuş sana mesaj gönderemedim

yas bılmıyorum ama ablacım benım ıcın dua edersen otede duacın olurum , bana dua ette gebelık haberımı alayım bu ay allahım ellerımı bos dondurmesın ınsallah CUMLETEN IYI GECELER AGZINA YUREGINE SGalık sımdıden bu arada ismim serap

Dua istiyorum Meryem ve Mertcan isimleri ruh ve bedeb sağlığı + iman kuvveti

2 gun once babannemi kaybettik onun icinde dua edermisiniz cok ihtiyaci vardir suan Allah razi olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba canım benim için de dua et bende bu gece senn için dua edeceğim Rabbim sana bir evlat nasip etsin diye ismim özge benim, şu kötü günlerden kurtulayım her şeyin çok daha güzel olacağı günler başlasın hayılı kapılar açılsın hepimize zor olan işlerim kolaylaşsın amin

Son düzenleme:
Merhaba cnm bende dua ediyorum,artık bir evlat sahibi olmak istiyorum,Allahım isteyen herkese evlat sahibi nasip etsin..ismim nazlı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu haftakı duayı yaptım..perşembeyı cumaya baglayan gece önemlı bır saattır çunku....10 nısan perşembe gecesı kısmet olursa tekrar dua etcem...bu tez farklı bır dua olcak allahım dua ısteyen tüm kardeşlerımın cuma gününün yüzü suyu hurmetıne kabul eyle amınnnnn

bu haftakı dua {sızlerde kendınıze yapabılırsınız}HİZBUL BAHR önce abdest alınır...7 fatıha....21 kureyş...3 tanede hızbul bahr okuyorsunuz ve duanızı edıyorsunuz allahım kabul eylesın amınnn

Canım ağzına,gönlüne,yüreğine sağlık,Şu an ezan okunuyor,bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine Rabbim sana tez zamanda
hayırlı,sağlıklı,uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah...AMİN..AMİN..AMİN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…