dua edin

gunesingolgesi1

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
18
0
babamin kalbinde damar buyumesi varmis bunu 10 gun once anjiyo olunca anladk yarin ameliyat olcak 2 damar degisecek 4 -6 saat ameliyat suruyo 2 gun yogun bakm cok korkuyorum onu kaybedersek olürüm ben hep dua ediyorum nolur sizde dua edinnn

babamin kalbinde damar buyumesi varmis bunu 10 gun once anjiyo olunca anladk yarin ameliyat olcak 2 damar degisecek 4 -6 saat ameliyat suruyo 2 gun yogun bakm cok korkuyorum onu kaybedersek olürüm ben hep dua ediyorum nolur sizde dua edinnn

Korkma canım allahım acil şifalar versn.bi arkadaşımın babasıda geçen sene olmuştu şimdi çok daha iyi içini ferah tut..

Canim benim tekrar tekrar gecmis olsun umarim sag salim atlatir icini ferah tutmaya calis bak goruceksin hersey yolunda gidicek ve babacigin bi an önce ayaklanicak

canım tıp çok gelişti artık nerdeyse risksiz ameliyat yapıyorlar.baban da hayırlısı ile kurtulur inşallah dualarım seninle

tüm dualarım sizinle allah sizi birbirinize bağışlası benimde sağlık sorunlarım var ama benim umrumda değil beni annemin hastalığı bitiriyo banada dua edin benim ondan başka kimsem yok şu hayatta yapayalnızım

herkese cok tesekkur ederim rabbim herkese yardim etsin biliyorum babam ayakta yuruyo ama hasta ve ameliyat olmazsa ony kaybetme rriskimiz var yururken hemen yoruluyo ameliyat olursa iyilesip rahatlicak ama yindde insanin icinde o korku oluyo kaybetme korkusu birde babam endegerlim oldugundan onu kaybedersem bn biterim allahim herkese yardim etsin

çok geçmiş olsyn canım.korkma o ameliyattan artık çok fazla yapıldıgı için kolay bir amelyat.hayırlısı ile olur amelyatını inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…