Dua eder misiniz lutfeen

Ashie

De ki; Allah bana yeter!
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
1.018
30.767
Kuzenim icin 70000 ya safi esmasi cekebilir miyiz. Ogrenci ve hastaneye yatti simdi. Ismi nesrin.Allahim simdiden herkesten razi olsun. Sayilari ekleyerek gidebilirsek sayiya daha net ulasiriz.

Son düzenleme:
Okuyan arkadaslarimdan Allah razi olsun. Cevremdeki tanidiklarimada vermstim onlarda okumus. Simdi yine dayimla konustum durumu cok iyiye gidiyomus. Belki 70bin olmadan kuzenim ayaga kalkicak. Cok ama cok tesekkur ederim sizlere

Okuyan arkadaslarimdan Allah razi olsun. Cevremdeki tanidiklarimada vermstim onlarda okumus. Simdi yine dayimla konustum durumu cok iyiye gidiyomus. Belki 70bin olmadan kuzenim ayaga kalkicak. Cok ama cok tesekkur ederim sizlere
MaşaAllah canım Rabbim şifasını daim etsin çok sevindim

Ne güzel haber canım çok sevindim inşallah tez vakitte Rabbim şifasını verir. Dışardan okunanlarla da toplam olan sayıyı yazabilirsen kaç kaldıysa kalanı hızlıca bitirelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…