Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Arkadaşlar sizdede heycan varmı?ben sanki bayrama gder gibiyim valla...düşünsenize gece ibadetlerini az insanlar yaparmış ve allah bu insanları daha net görürmüş..

bende dua istiyorum fakat sayfa sayfa takip etmek zor oluyor bir liste ypsak daha iyi olmaz mi ????
hayatim yoluna girsin okulumda sorunlari atlataym derslerimi vereyim..sevgilim hayirlisiyla is bulsun hakketigi yerde aileme bereket istiyorum.birde kardesmin aklinin basina gelmesini herkesle birlikte Rabbim bizlerede hidayet versin
konuya acan arakdasa tesekkurler

SivriBiber kullanıcısından alıntı
kızlar yeni listemiz
toredo
ben
küçük böcük
jjuliet
gülsüm sultan
azra_sıla
yares_bulut
umudum
lahin
chechen
deniz_güneş_
lady34
su kristali
sardunya_zakkum
burcums
ahhhu
pembeinci
smhsmh
yeşilgözlümelek
duyguçıkmazı
pasaklıminiktanrıça
songül
narcoleptic
kulitta
libyona
lunet
bir umut
şemşamer
Bumuyani..
reyyan_06

toredo
sivri biber
küçük böcük
jjuliet
gülsüm sultan
azra_sıla
yares_bulut
umudum
lahin
chechen
deniz_güneş_
lady34
su kristali
sardunya_zakkum
burcums
ahhhu
pembeinci
smhsmh
yeşilgözlümelek
duyguçıkmazı
pasaklıminiktanrıça
songül
narcoleptic
kulitta
libyona
lunet
bir umut
şemşamer
reyyan _06
son katılan arkadasımızla beraber guncellenen lıstenın son halı arkadaslar

hele gece ibadetimizde kuvveti daha da yükselir
Arkadaşlar sizdede heycan varmı?ben sanki bayrama gder gibiyim valla...düşünsenize gece ibadetlerini az insanlar yaparmış ve allah bu insanları daha net görürmüş..

ben heyecanlıyım
ne kadar inanırsan o kadar gerçekleşir dualar
ve düşünsene dediğin gibi Allah gece yapılan ibadetleri daha net görüyor duyuyor bundan güzel ne olabilir ya

sunu soyleyebılırım ,okadar guzel bır ıs yapıyoruz kı mtlu olmamak mumkun degıl oyuzden hem kendımı mutlu hemde bıraz daha umutlu hıssedıyorum cunku dualar ınsanın ıcını ferahlatır hele boyle guzel bır toplu dua cok daha mubarek bır sey oldugundan aksamı dort gozle beklıyorum....hepımızın canı gonulden dualarını bırbırımıze ulastıracagına da ınanıyorum....a.s.

konuyu açan arkadaşımızdan Allah razı olsun....

ben de çok heyecanlandım haftaya perşembeyi iple çekiyorum....

aynan arkadaşımcım..bakalım rüyamızda ne görcezzz

aynan arkadaşımcım..bakalım rüyamızda ne görcezzz

canımm istiare olmuyor bu degılmı ama sen yıne de bır ısık gosterır belkı Allah dıye dusundun sanırım ama aaa aklıma ne geldı bak: acaba ustune bır de ıstıare ye mı yatsak daha mı etkılı olur nefisfisfisfisfisfis

toredo süpersin arkadaşım Allah senden razı olsun. ben adetliyim ama bu dua etmeme engel değil. 3de kalkıp bende edicem inşallah. beni de listeye alırmısınız, listenin karşısına ne istediğimizi yazıp güncellesek, belli bi saatten sonra işlem bitse, duaları ve nickleri bi kağıda yazar ona göre duamızı ederiz gece olmaz mı kızlar?

sivribiber benimde adımı ekler misin
ay nolur benim içinde dua edin bu listeyi bende alıyorum bende hepiniz için dua edeceğim bu gece kızlar
bizimde biraz sıkıntımız var maddi açıdan aslında biraz değil ama olsun zorlanıyoruz gerçekten dua ederseniz sevinirim halimize şükür diyorum maddi problemin dışında bir sorunumuz yok

hosgeldın kahvekolıkka.s. nıcklerın karsısına nıyetler yazılması dusunuldu ama vazgecıldı sanırımm ama ıstek olursa ben bunu yapabılırım ama gıden arkadaslar var sımdı onlarınkınden gızlı olmayı ısteyenler vardı sanırım o yuzden bu dedıgın olur mu bılemıyorum kıfisfisfis

olabilir.benim ilk giriş yazımı okuduysan ben kadın için okumuştum oğlunun rüyasına girmiştim.annesine kedilerle bir abla rüyama girdi demişti.çocuk hastaydı.kadını tanımıyordum.kadın oğluma oku bende gece sana okucam demişti.ve dileğim 3 gün sonra oldu..rüya olayını o yuzden merak ediyorum aslında.

toredo
sivri biber
küçük böcük
jjuliet
gülsüm sultan
azra_sıla
yares_bulut
umudum
lahin
chechen
deniz_güneş_
lady34
su kristali
sardunya_zakkum
burcums
ahhhu
pembeinci
smhsmh
yeşilgözlümelek
duyguçıkmazı
pasaklıminiktanrıça
songül
narcoleptic
kulitta
libyona
lunet
bir umut
şemşamer
reyyan _06
kahvekolık
pasaklımınık tanrıca
lısetnın en yenı halı...

canım dileyeni yazmak isteyen yazsın liste karşışına sen şimdieklicen dimi ben bişey yapmıyorum zaten 6,30 da çıkıcam sen devam edersin..herhalde 2 kişi girdi en son liste üstünden eklersin olurmu?

kızlar her hafta değişecek mi dilekler?

benim şükür rabbime şimdilik bir sıkıntım yok fakat biricik oğlumun başına kaza bela gelmemesi için dua edilmesini isterim...

hmmm olabılır ozaman canım ya hadı bakalım ruyalarımıza da bakacagızz..
ayyy bu ıs ıyıce heyecanlandırmaya basladı benıı...

canım dileyeni yazmak isteyen yazsın liste karşışına sen şimdieklicen dimi ben bişey yapmıyorum zaten 6,30 da çıkıcam sen devam edersin..herhalde 2 kişi girdi en son liste üstünden eklersin olurmu?

tamam canım yaptım yenı lısteyı ben zaten..
bende tabıkı çıkcam buradan bı sure sonra ama son ana kadar yanı 2 30 a kadar ara sıra gırıp muhakkak kontrol edıcem yanımda nasılsa bılgısayar.. yenı guncellemeler olursa not edecegım sen ıcını ferah tut canım benım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…