Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

toredom senin duan ne onu yaz bide beni unutman noolur

he ben çıkcam şimdi listeyi güncelle yavru

kızlar yeni listemiz
toredo
ben
küçük böcük
jjuliet
gülsüm sultan
azra_sıla
yares_bulut
umudum
lahin
chechen
deniz_güneş_
lady34
su kristali
sardunya_zakkum
burcums
ahhhu
pembeinci
smhsmh
yeşilgözlümelek
duyguçıkmazı
pasaklıminiktanrıça
songül
narcoleptic
kulitta
libyona
lunet
bir umut
şemşamer
rabbim izin verirse bu gece hepinize dua edeceğim allah hepimizin dualarını kabul etsin .....

Son düzenleme:
tamamdır kızlar ben topıce 2 30 a
kadar gırer ara ara kontrol ederım yatmıcam nasılsa hadı bakalım daha çoğalırız inşşallah ne kadar çok olursa okadar iyidir çünkü...

kızlar ben unutmayın nolur ben çıkıyom bu gece dualarda buluşmak üzere allah hepimizin yardımcısı olsun.....

kızlar ben unutmayın nolur ben çıkıyom bu gece dualarda buluşmak üzere allah hepimizin yardımcısı olsun.....

unutmayız canım benım sende bızlerı unutma emi,ben gec saattlere kadar burada olcam ınsallah ara sıra bakacagım yenı gelenlere lıste yaparım

not ediniz......:Saruboceq:

unutmayız canım benım sende bızlerı unutma emi,ben gec saattlere kadar burada olcam ınsallah ara sıra bakacagım yenı gelenlere lıste yaparım

tamam canım ben 6.30 da çıkıcam akşam.sana devir edicem sen listeyi yaparsın..3 dede ruhlarımız dularımızla buluşur

çoğu kişi yazmış dileğini ben kağıda not aldım

yazmak isteyen listenin karşılşına yazsın isminide yazmak isteyen yazabilir

Daha yeni başladık kısmet olursa allah izin verirse yapacagız arkadaşlarla

hadi ya yeni mi başladık daha önce tekrarladınız sanıyordum ne güzel bende varım ya sizinle çok mutluyum kaydirigubbakcemile2
her perşembe yapmaya gayret edelim sadece derdimiz olduğunda değil her zaman hatırlayalım dimi

TABIKIDE CANIM BENIM INŞALLAH KATILIM DEVAM ETTIKÇE HERKES ISTEDIKTEN SONRA NEDEN OLMASIN ELBETTE HER PERSEMBE YAPILMASI DAHA UYGUN OLUR YETER KI ISTEYELIM,BOYLE GUZEL BIR ISI DE YAPMAK ISTEYEN ARKADASLARIN DAIMI BULUNACAGI DUSUNCESINDEYIM AYRICA...:Saruboceq:
AYRICA BEN TANIDIGIM BIR KAC KISIYE BU GECE 3 TE DUA ETMELERINI SOYLEDIM GIYABINDA -SU AN ELLERINI HUZURA ACMIS KIM VARSA NIYETLERI KABUL OLSUN-SEKLINDE ONLAR DA KATILACAKLAR BUNUN GIBI SIZLER DE UYE DISINDAKILERE DE HABER VEREBILIRSINIZ SESIMIZ YUKSELDIKCE DUAMIZIN KUVVETI DE YUKSELIR DIYE DUSUNUYORUM ARKADASLARIMMa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…