Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Arkadaşlar benimde dualarınıza ihtiyacım var müslümanın müslümana yaptığı dua en makbul göreni 37 yaşındayım 3 kez hamlelik yaşadım ama hep düşükle sonuçlandı nolur dua edin bende anne olayım Allah bebek isteyen bekleyen bütün arkadaşlarımın duasını kabul etsin kucağımızı boş bırakmasın inşallah

Arkadaşlar benimde dualarınıza ihtiyacım var müslümanın müslümana yaptığı dua en makbul göreni 37 yaşındayım 3 kez hamlelik yaşadım ama hep düşükle sonuçlandı nolur dua edin bende anne olayım Allah bebek isteyen bekleyen bütün arkadaşlarımın duasını kabul etsin kucağımızı boş bırakmasın inşallah

canım eşinle kan uyuşmazlığınız var mı bazen ondan da oluyormuş, bir de sübyan muskası diye birşey var, onu duydun mu ?peşpeşe düşükleri olanların ondan sonra bebeği oldu. nazara karşı ayetler yazıyor içinde ,üzerinde taşıyorsun.

canım eşinle kan uyuşmazlığınız var mı bazen ondan da oluyormuş, bir de sübyan muskası diye birşey var, onu duydun mu ?peşpeşe düşükleri olanların ondan sonra bebeği oldu. nazara karşı ayetler yazıyor içinde ,üzerinde taşıyorsun.

yok canım herhangi bir tıbbi sorunumuz yok sübyan muskası duymamıştım hiç araştırıyım biraz hamile kalırsam inşallah tekrar taşırım üzerimde

Bugün oruçluyum.
Rabbim oruç tutan, sevdiği kulları hürmetine dualarımızı kabul etsin.
İnşallah gönlünüzden geçen istekleriniz hayırla sonuçlansın.
İşsizlere hayırlı iş, borçlulara borçlarını ödeme kolaylığı, hastalara da şifa nasip etsin.

Son düzenleme:
s.a kızlar nasılsınız
yengem bana doğumda dua etti:KK43: inş sınav için inş kazanırım:KK43: varmı doğumda dua edipte kabul olan birini gördünüzmü:)

biri bana 50tane tefriciye okuyabilrimi?

s.a kızlar nasılsınız
yengem bana doğumda dua etti:KK43: inş sınav için inş kazanırım:KK43: varmı doğumda dua edipte kabul olan birini gördünüzmü:)

biri bana 50tane tefriciye okuyabilrimi?

Ben okuyayım. Zaten gönlüm yaralı, Rabbim kabul eder.
Ne için okutmak istiyordun?

arkadaşlar salat-ı tefrıceyi 4444 kere okudum kimseden yardım almadan tek kendim okudum şükürler olsun rabbime niyetimi inşallah kabul eder sizlerede dua ettim sonunda kk arkadaşlarımında duasını kabul et allahım dedim inşallah rabbim duymuştur benim ve en kısa zamanda rabbim bekledigimi gönderir:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

arkaşlar duanıza çok ihtiyacım var burada herkez birbirine dua ediyor,ne olur banada edermisiniz,6 yıldır bebek hasretimiz var aşılama oldum ve bebeğim Allahımın izniyle tutsun ,mucizem gelsin ,benim adım özlem benim için içinizden geldiği kadar ayetel kürsi okursanız çok sevinirim ,Allah sizinde gönlünüze göre versin ,sağolun

arkaşlar duanıza çok ihtiyacım var burada herkez birbirine dua ediyor,ne olur banada edermisiniz,6 yıldır bebek hasretimiz var aşılama oldum ve bebeğim Allahımın izniyle tutsun ,mucizem gelsin ,benim adım özlem benim için içinizden geldiği kadar ayetel kürsi okursanız çok sevinirim ,Allah sizinde gönlünüze göre versin ,sağolun

Bebek hasreti.... Ben bekarım henüz ama ben bile anneliğe çok özeniyorum.. İnşALLAH anneliği Rabbim sanada nasip eder... Daha çok bekletmeden meleğini kucağına verir .. Senin için Dua edicem canım... Allah kabul eder inşALLAH... :KK49::emir_bebek::nazar:

Amin inşallah tedavim pozitif sonuçlanır,güzel dileklerin için tşekkür ederim,YÜREĞİNE SAĞLIK ,

Kandiliniz mübarek ve hayırlı olsun dua arkadaşlarım.
Gönlünüzden geçenler, dlediğiniz şekilde Allah katında kabul olsun inşallah.

Topiği bu kadar sessiz bırakmayalım, birbirimize dua edelim.

Bugün oruçluyum.
Rabbim dualarımızı kabul etsin.
Benden özel dua isteyen var mı?

Bugün oruçluyum.
Rabbim dualarımızı kabul etsin.
Benden özel dua isteyen var mı?

Ben bugün ikindi namazımı kıldıktan sonra Allah'ın izniyle 4444 tefriciye okumaya başlayacağım ... Okumak isteyen olursa sayı verebilir mi ? Gönlümdeki dileğimi Rabbim biliyo.. Allahın izniyle dualarımın kabul olması, hayallerimin gerçek olması dileğiyle..

Ben bugün ikindi namazımı kıldıktan sonra Allah'ın izniyle 4444 tefriciye okumaya başlayacağım ... Okumak isteyen olursa sayı verebilir mi ? Gönlümdeki dileğimi Rabbim biliyo.. Allahın izniyle dualarımın kabul olması, hayallerimin gerçek olması dileğiyle..

Ben okumak isterim. Ama sayı vermeyeyim. Okudukça yazarım buraya. (ya da özelden yazarım.)
Aslında ben de (istediğim bir şey için) 4444'e her defasında başlayıp yarım bırakıyorum.
Ben de senden şevk alıp başlasam ne iyi olurdu.

Ben okumak isterim. Ama sayı vermeyeyim. Okudukça yazarım buraya. (ya da özelden yazarım.)
Aslında ben de (istediğim bir şey için) 4444'e her defasında başlayıp yarım bırakıyorum.
Ben de senden şevk alıp başlasam ne iyi olurdu.

Okuruz canım senin niyetin içinde... Bende bi gayret başlayayım en kısa süredede bitiririm inşALLAH...

Allah razı olsun ...

X