Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

tefrıcıye okuyan ve duasını esırgemeyen herkesden ALLAHIM BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN INSALLAH saolun benım tefrıcıye sayım tamamlandı okumaya gerek yok benım ıcın ama tavsıyem gunde 1o kez okuyun kendınız ıcın yada 100 kez ınsallah nıyetlerınız ve dualarınız kabul olur.

Cnm ben 100 tane okudum diye yazmıştım ama görmemişsin sanırım

merhaba

ben de işten çıkarılan eşimin gönlümüze göre işe girmesi için dua istiyorum:KK5: 2 ay oldu malesef. allah razı olsun sizden :KK71:

allah bu topikteki herkesin dualarını kabul etsin . amin

Arkadaşlar merhaba

kızlar sizden birşey isteyeceğim ilk defa böyle birşey yazıyorum...
canlarım benim karşı komşum çok samimiyiz...çok severim,ama yalnız son 15 gündür çok üzgün..çünkü babası yoğun bakımda ağzından burnundan kan gelmiş yoğun bakıma aldılar...bugün konuştum...iyice kötüye gimeye başlamış,daha ağır olan bölüme almışlar..bugün geldi gözleri şişmiş ağlamaktan bende çok üzülüyorum içim acıyor..bugün babası için 500 tane yasin-i şerif başlamış..herkes bir tane okuması gerekiyormuş..bir tane yasin-i şerif okurmusunuz kızlar.....birde yakınlarınızda varsa akraba arkadaş eş dostunuza söylermisiniz...

lütfen arkadaşlar ilk defa birşey istiyorum ALLAH RIZASI İÇİN....İnanın yazarken bile gözlerim doldu...arkadaşım ağladıkça ben kahroldum burda....benim babam 11 yıl önce öldü belki şartlar aynı olduğu için ,benim babam yoğun bakımdan çıkamadı..ALLAHIMIN izniyle hem dualarınıza hemde yardımlarınıza ihtiyacım var...

kızlar banada okurmusunuz..ALLAH rızası için hasta niyetine adamcağız yoğun bakımda yazmıştım zaten

Arkadaşlar merhaba

canlarım benim karşı komşum çok samimiyiz...çok severim,ama yalnız son 15 gündür çok üzgün..çünkü babası yoğun bakımda ağzından burnundan kan gelmiş yoğun bakıma aldılar...bugün konuştum...iyice kötüye gimeye başlamış,daha ağır olan bölüme almışlar..bugün geldi gözleri şişmiş ağlamaktan bende çok üzülüyorum içim acıyor..bugün babası için 500 tane yasin-i şerif başlamış..herkes bir tane okuması gerekiyormuş..bir tane yasin-i şerif okurmusunuz kızlar.....birde yakınlarınızda varsa akraba arkadaş eş dostunuza söylermisiniz...

lütfen arkadaşlar ilk defa birşey istiyorum ALLAH RIZASI İÇİN....İnanın yazarken bile gözlerim doldu...arkadaşım ağladıkça ben kahroldum burda....benim babam 11 yıl önce öldü belki şartlar aynı olduğu için ,benim babam yoğun bakımdan çıkamadı..ALLAHIMIN izniyle hem dualarınıza hemde yardımlarınıza ihtiyacım var...

Allah acil şifalar versin melek.. Sanırım ayrı ayrı dağıtılması gerekiyor. Şimdilik 4 tane alıyorum inşaallah.

Eğer başka kişilerede verebilirsem buraya yazarım.

Kızlar benim teyzem 43 yaşında ve ikinci kez tüp bebek denemesi yaptı.cuma günü sonuç belli olacak. maddi durumları da yok,bir daha yapması çok zor ona bir kez de olsa tefriciye okur musunuz,Allah razı olsun
tefriciye:"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

İnşaallah hayırlısıyla nasip olur. 200 tane okurum inşaallah.

...............

Sevgi meleği, inşaallah eşiniz hayırlı bir işe sahip olur..Allah yardımcınız olsun.

Allah acil şifalar versin melek.. Sanırım ayrı ayrı dağıtılması gerekiyor. Şimdilik 4 tane alıyorum inşaallah.

evet birsen ayrı ayrı dağıtılması gerekiyor sağolasın ALLAH RAZI OLSUN
4 tane yazıyorum...

Arkadaşlar merhaba

canım kuran okumayı bilmiyorum ama kayınvalıdeme iş arkadasıma bı söylerim insallah alırlar yardımcı olmak isterım ınslalah tez zamanda saglıgına kavusur

Kızlar benim teyzem 43 yaşında ve ikinci kez tüp bebek denemesi yaptı.cuma günü sonuç belli olacak. maddi durumları da yok,bir daha yapması çok zor ona bir kez de olsa tefriciye okur musunuz,Allah razı olsun
tefriciye:"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

canım teyzenız ıcın 20 adet okudum ALLAH DUALARIMIZI VE NIYETLERIMIZI KABUL EYLESIN INSALLAH DERMANSIZ DERT VERMESIN INSALLAH.

Arkadaşlar merhaba

hastanıza Allah acil şifalar versin inşallah.. bende 1 tane okudum Allah kabul eder inşallah

kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.. benim devam ettiğim tefriciyem var ama arada burda bazı arkadaşlarımız içinde okumak istiyorum.. kendi tefriciyem bitmeden burda ihtiyacı olan arkadaşlarada okuyabilir miyim yoksa benimkisinin bitmesi mi gerekli??...

kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.. benim devam ettiğim tefriciyem var ama arada burda bazı arkadaşlarımız içinde okumak istiyorum.. kendi tefriciyem bitmeden burda ihtiyacı olan arkadaşlarada okuyabilir miyim yoksa benimkisinin bitmesi mi gerekli??...

Niyetler farklı olacağı için bence okunabilir.

arkadaşlar okuyanlardan dua edenlerden ALLAH razı olsun..mevlam sizinde dualarınızı kabul etsin .....bitti çok şükür arttı bile..696 tane okundu...

İnşaallah hayırlısıyla nasip olur. 200 tane okurum inşaallah.

.
canım teyzenız ıcın 20 adet okudum ALLAH DUALARIMIZI VE NIYETLERIMIZI KABUL EYLESIN INSALLAH DERMANSIZ DERT VERMESIN INSALLAH.

Allah razı olsun .. Allah ne dileğiniz varsa nasip etsin hayırlısıyla

miniminibon, evet okuyabilirsiniz.. Sadece eğer belirli bir süre verilmişse o zamanda bitirmeye gayret edilmelidir bunun dışında istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

Hangisini okuyacaksanız başlamadan tekrar niyette bulunsanız daha iyi olur.

s.a hayırlı cumalar.
bugun önemli bi iş için adım atıcam, geleceğim için ahiretim için nasıl hayırlıysa inş öyle olur. sizde dua edip derseniz:S
bu mübarek cuma gününde rabbim geri çevirmez inş:KK43:

canım bende 100 adet okudum, Allah kabul etsin inşallah..

X