Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

kızlar topiğin basındaki dua yı benim için biriniz bu gece yapa bilir mi benım için kim yapacaksa bende onun için yapmak istiyorum okudum müminin başkasına duası daha çok kabul olurmuş bu yüzden karşılıklı yapalım istiyorum ??

kızlar topiğin basındaki dua yı benim için biriniz bu gece yapa bilir mi benım için kim yapacaksa bende onun için yapmak istiyorum okudum müminin başkasına duası daha çok kabul olurmuş bu yüzden karşılıklı yapalım istiyorum ??

canım konunun başındaki duayı yapamam.ama dileğin için tefriciye veya yasin filan okumak istersen yardımcı olurum.Allah yardımcın olsun.

Ben daha 150 tane okuyabildim devam ediyorum okumaya ( yavaş okuyorum da ben biraz ) bi arkadaşım 1000 tane okuyacak.. Sen kaç tane okuyabildin canım.. Bu arada ismim Kübra dua ederken ismimle edersen sevinirim canım..

Tamam, ismini telaffuz ederek okuyacağım.
Ben 15 gün sonra sınava gireceğim, çok stresliyim o yüzden okuyamadım bir türlü kusuruma bakmayasın.

Son düzenleme:

canım ben yapabilirim senin için ama şuan regl durumundayım bitince hemen yaparım acelesi yoksa..??? sende benim kardeşim için dua edermisin yakında mahkememiz olacak kardeşim adına sonuçlanması için diye adı ahmet.. Allah razı olsun

canım ben yapabilirim senin için ama şuan regl durumundayım bitince hemen yaparım acelesi yoksa..??? sende benim kardeşim için dua edermisin yakında mahkememiz olacak kardeşim adına sonuçlanması için diye adı ahmet.. Allah razı olsun

senin için dua ediem arkadasım allahın izniyle...

kenzilarş duası:
Kim ki iki rekat namaz kılıp her rekatında Fatiha ve bir de İhlas okuyup selam verdikten sonra bu duayı okursa dünya ve ahirete ait ne isterse tüm istediklerine nail olur.Bu duanın fazileti sayılamayacak kadar çoktur

bu rada ne demek istenmiş arkadaslar her iki rekatta derken otururkenmi ayakta mı ya da ayaktayken hangi duaları edicez? özür diliyorum namaz kılmakta yeni sayılırım doğru yolu bulmak için uğraşıyorum inş. bilen biri olursa ban anlaatbilir mi allah razı olsun :nazar:

gece 02:30 gibi dua ettim canım kardeşine mahkeme ne zaman ? ozamana kadar hep dua edeyim canım,sen de benım için edersen çok ama çok memnun olurum... allah hepimize yardım etsin inş.

senin için dua ediem arkadasım allahın izniyle...

kenzilarş duası:
Kim ki iki rekat namaz kılıp her rekatında Fatiha ve bir de İhlas okuyup selam verdikten sonra bu duayı okursa dünya ve ahirete ait ne isterse tüm istediklerine nail olur.Bu duanın fazileti sayılamayacak kadar çoktur

bu rada ne demek istenmiş arkadaslar her iki rekatta derken otururkenmi ayakta mı ya da ayaktayken hangi duaları edicez? özür diliyorum namaz kılmakta yeni sayılırım doğru yolu bulmak için uğraşıyorum inş. bilen biri olursa ban anlaatbilir mi allah razı olsun :nazar:

Ben yardımcı olayım canım2 rekat namazda 2 kez ayakta oluyoruz ya ilk niyet edince sübhaneke fatiha ve ihlas sonra secde rükü sonra tekrar ayakta olup fatiha ve ihlas sonra oturup ettehinyatü allahümmesalli barik rabbena ve slm vrereceksin.. biliyorsundur ama ayrıntılı anlatmak istedim duaların için çok teşekkür ederim İNŞŞALLAH ALLAHIM kabul eder. mahkeme tarihimiz belli değil( inşallah bir an önce belli olur) sen hep aklımdasın dualarıma ekliyorum seni namazıda kılacam inşallah haber veririm sende istersen özelden ismini ve isteğini yaz bana onları söyleyeyim dualarımda.

Ben yardımcı olayım canım2 rekat namazda 2 kez ayakta oluyoruz ya ilk niyet edince sübhaneke fatiha ve ihlas sonra secde rükü sonra tekrar ayakta olup fatiha ve ihlas sonra oturup ettehinyatü allahümmesalli barik rabbena ve slm vrereceksin.. biliyorsundur ama ayrıntılı anlatmak istedim duaların için çok teşekkür ederim İNŞŞALLAH ALLAHIM kabul eder. mahkeme tarihimiz belli değil( inşallah bir an önce belli olur) sen hep aklımdasın dualarıma ekliyorum seni namazıda kılacam inşallah haber veririm sende istersen özelden ismini ve isteğini yaz bana onları söyleyeyim dualarımda.

bende acaba başka bir namaz dan mı bahsedıyor sanmıştım :) çok sagol canım özelden yazdım tekrar allah razı olsun

canım aldım msjlarını ben daha özelden msj atamıyorum ALLAHIM hayırlısını gönlüne göre versin inşallah dualarım seninle

Rabbim herkesin dertlerine derman versin inşAllah, müslümanın müslümana ettiği dua kabul olurmuş... İnşAllah hepimizin dualarını Yüce Mevlam kabul eder.

Rabbim bütün hastalara Şafi ismin ile Şİfa ver..Evlerimize huzur sağlık helalinden azdırmayacak kadar zenginlik ver..

Yetimlerimizi sen esirge koru Rabbim..

Rabbim bütün hastalara Şafi ismin ile Şİfa ver..Evlerimize huzur sağlık helalinden azdırmayacak kadar zenginlik ver..

Yetimlerimizi sen esirge koru Rabbim..

Kızlar bana dua eder misiniz? 5 gündür geçmeyen bir baş ağrım var, doktora da gittim bir türlü geçmedi.
1 hafta sonra da sınavım var, çok stresliyim, çok ağrıyor başım.

Merhaba arkadaşlar "bir derdim var"daki konuma tavsiye edilmiş dualar,zikirler vardı. Konum dini içerikten dolayı kapanmış ve bende buraya yazmayı uygun gördüm. Önerdiğiniz herşeyi yapıyorum yapacağım sizde dualarınızı eksik etmezseniz sevinirim

Merhaba arkadaşlar "bir derdim var"daki konuma tavsiye edilmiş dualar,zikirler vardı. Konum dini içerikten dolayı kapanmış ve bende buraya yazmayı uygun gördüm. Önerdiğiniz herşeyi yapıyorum yapacağım sizde dualarınızı eksik etmezseniz sevinirim

Canım merhaba.. Açtığın konunun çoğu sayfasını okudum ve ne diyeceğimi bilemiyorum..

Allah büyük ondan gelen herşeye Şükür Elhamdülillah..

inşALLAH sana da şifa verir evlatlarına bağışlar...

Ne güzel senin için bir sürü kişi toplanıp dua okumuşlar ve konu neden kapatıldı ki böyle güzel ortam sağlanmışken...

Allah yardımcın olsun.. İnan yazdığın yazıyla bi çok insana hayat dersi verdin.. ( Banada )

Bazen gerçekten çok anlamsız şeyler için öyle çok üzülüyoruz ki...

Herşeyin başı sağlık deriz hep.. Ama bunun ne derece kıymetini biliyoruz ?

Yüce Yaradandan ümit kesilmez.. Kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş.. Sabreyle canım..

Rabbim yüzünü güldürsün..
:KK19:

Bende anlamadım ya neden kapatıldı o konu ? Sağlık için dua ettik diye suç mu oldu :/

Bu arada bana verilen sayıyı tamamladım ablacım.. Devam ederiz yine Allah yardımcın olsun.

X