Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Hadi bakalım Bismillah deyip Başlayalım
Rabbim katında kabul eyler inşallah

tamam canım okurum tabi ama bida unutursan okumam:KK1:

ama haber vermedin ki kac gundur yazdim okumak isteyenler yazsin diye,
sormadanda isim yazmak istemedim,tessekur ederim yarin haber veririm,555 tane cumaya kadar okunacak yaziyor zaten onceki sayfalarda:KK16:

kizlar sinava girecek arkadaslar icin okuyoruz hem okumak icin hemde duaya katilmak isteyenler katilmak istiyorum yazarsaniz sevinirim...

gülenkalp,AsiNaz,busmai,_asmunikal_,sevgi_melegi bu arkadaslar sinava girecek sinavlarinin hayirlisiyla basarili gecmesi icin salati tefriciye okuyacagiz okumak isteyenler yazsin lutfen,

simdilik okuyacak listemiz ;

-gülenkalp
-tweety_yteewt
-umudum
-merve02
-AsiNaz
-_asmunikal_
-sevgi_melegi
-busmai

ÖNEMLI !!!
kesin okuyabilecek ve kesin haber verebilecek arkadaslar katilirsa sevinirim,
cunku daha sonra karisiklik oluyor haber vermeyenler oluyor...:KK34:

benimde oğlum 1 nisanda girecek sınava lütfen onuda katın listeye .....ayrıca eksilen olursa okuyabilirim

-Ya Rabbi!,Beni dogru bir giris ile girdir ve yine dogru bir cıkıs ile cikar.Katından bana yardım edici bir kuvvet ihsan eyle.”
-Ya Rabbi!,Göğsümü ve gönlümü genişlet,işimi kolaylaştır,Dilimin bağını çöz,sözümü anlaşılır eyle.”
-Ey Hayy ve Kayyum olan Allah'ım, Senin Rahmetine Sığınıyorum."

bu duayıda bir arkadaş vermişti faydası olur inşallah

Son düzenleme:
benimde oğlum 1 nisanda girecek sınava lütfen onuda katın listeye .....ayrıca eksilen olursa okuyabilirim

-Ya Rabbi!,Beni dogru bir giris ile girdir ve yine dogru bir cıkıs ile cikar.Katından bana yardım edici bir kuvvet ihsan eyle.”
-Ya Rabbi!,Göğsümü ve gönlümü genişlet,işimi kolaylaştır,Dilimin bağını çöz,sözümü anlaşılır eyle.”
-Ey Hayy ve Kayyum olan Allah'ım, Senin Rahmetine Sığınıyorum."

bu duayıda bir arkadaş vermişti faydası olur inşallah

ablacim oglunun adi nedir soylersen daha iyi olur nicki felanda yok cunku...
okumayan arkadaslar olursa haber veririm yardimci olmak adina sizde okursunuz tessekurler...

-gülenkalp 556

-tweety_yteewt 556

-lamazi77 555

-merve02 556

-AsiNaz 555

-_asmunikal_ 555

-sevgi_melegi 556

-busmai 555

gülenkalp,AsiNaz,_asumikal_,sevgi_melegi,busmai bu arkadaslarimizin girecekleri sinavlarinin hayirlisiyla iyi gecmesi icin 4444 salat-i tefriciye duasini okuyoruz...

kizlar niyetlerinize doga3 arkadasimizin oglunuda eklermisiniz...:KK16: tessekurler...:KK19:

gülenkalp,AsiNaz,_asumikal_,sevgi_melegi,busmai​
kizlar niyet icin isimlerinizi yazarmisiniz:26::26:

Kızlar niyetinize lily86 arkadaşımızı da ekler misiniz. Dularımızın kabulü niyetiyle İnşallah...

X