Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

ben de temmuz'da gireceğim sınava,ben de okuyayım ve ikimiz adına okunsa olmaz mı gulenkalp?

rica ederim canim o zaman listeyi baslatalimm senin icin :)

arkadaslar gulenkalp nickli arkadasimizin nisan ayindaki sinavi iyi gecsin diye salat-i tefriciye okumaya basliyoruz katilmak isteyen arkadaslar yazarsa sevinirim,
katilimcilarin sayisina gore paylastiracagim okuyacaginiz dua miktarini,simdilik listemiz soyle ;

1-gülenkalp
2-tweety_yteewt

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
benim de sınavlarım var nisanın ilk haftası
ama aşağıdaki arkadaşımız gibi dua etsek daha faydalı olmaz mı içinde herkes var.
Rabbim sifa bekleyen hastalara sifa,
evlilere yuvalarinda huzur,
bebek isteyenlere hayirli bir evlat,
bekarlara hayirli bir es , mutlu bir yuva,
sinavi olanlara zihin acikligi ve basari,VİRÜS
sikintida olanlara ferahlik,
nasip eylesin....

Tüm dualariniz, niyetleriniz kabul olsun.
Amin...

ben de temmuz'da gireceğim sınava,ben de okuyayım ve ikimiz adına okunsa olmaz mı gulenkalp?

Olur tabii canım neden olmasın.

ama aşağıdaki arkadaşımız gibi dua etsek daha faydalı olmaz mı içinde herkes var.

Hepimiz için okunuyorsa öyle yapalım madem.

Bende katılabilirim
tamam canim...:KK16:ekliyorum listeye...
olur canim oylede olur istersen sanada sonradan ayrida okuyabiliriz...:KK16:
olur canim neden olmasin nasil isterseniz,ama ilk sinavi olan arkadaslar icin okuyalim ama...
Olur tabii canım neden olmasın.

Hepimiz için okunuyorsa öyle yapalım madem.

bence simdi sinava girecek arkadaslar yani sizler icin okuyalim,
sonrada topluca okuruz :KK19:

liste soyle;

1-gülenkalp
2-tweety_yteewt
3-umudum

sinava girecek arkadaslar icin okuyoruz,dua okumak icin listeye katilmak isteyenler katilmak istiyorum yazsin lutfen...:KK16:

Bende varım listede benide yazın ne okunacaksa seve seve okurum canım

tamam canim senide yaziyorum...

1-gülenkalp
2-tweety_yteewt
3-umudum
4-merve02

pazar aksamina kadar listeyi olusturalim,pazartesi günü okumaya baslayalim ne dersiniz:KK16:

1-gülenkalp
2-tweety_yteewt
3-umudum
4-merve02

pazar aksamina kadar listeyi olusturalim,pazartesi günü okumaya baslayalim ne dersiniz:KK16:

Ben de ekleniyim:)

Kimlere okunacak ve kimler okuyacak, ayrı ayrı yazalım da karışıklık olmasın tweety.

1-gülenkalp
2-tweety_yteewt
3-umudum
4-merve02

s.a kızlar. ne oluyo burda:KK43:
bnde bi kpss zedeci olarak buraya takılmak istiyorum:S

liste soyle;

1-gülenkalp
2-tweety_yteewt
3-umudum

sinava girecek arkadaslar icin okuyoruz,dua okumak icin listeye katilmak isteyenler katilmak istiyorum yazsin lutfen...:KK16:

sınava gircekler içinmiş. kalbim temzmiş bunu görmek kpss için istemiştim:S

Kızlar benim içinde okur musunuz?Hem hastalığım için hemde sınavım için....

Ben de ekleniyim:)

Kimlere okunacak ve kimler okuyacak, ayrı ayrı yazalım da karışıklık olmasın tweety.

sınava gircekler içinmiş. kalbim temzmiş bunu görmek kpss için istemiştim:S

Kızlar benim içinde okur musunuz?Hem hastalığım için hemde sınavım için....

kizlar sinava girecek arkadaslar icin okuyoruz hem okumak icin hemde duaya katilmak isteyenler katilmak istiyorum yazarsaniz sevinirim...

gülenkalp,AsiNaz,busmai,_asmunikal_,sevgi_melegi bu arkadaslar sinava girecek sinavlarinin hayirlisiyla basarili gecmesi icin salati tefriciye okuyacagiz okumak isteyenler yazsin lutfen,

simdilik okuyacak listemiz ;

-gülenkalp
-tweety_yteewt
-umudum
-merve02
-AsiNaz
-_asmunikal_
-sevgi_melegi
-busmai

ÖNEMLI !!!

kesin okuyabilecek ve kesin haber verebilecek arkadaslar katilirsa sevinirim,
cunku daha sonra karisiklik oluyor haber vermeyenler oluyor...:KK34:

Son düzenleme:
kizlar sinava girecek arkadaslar icin okuyoruz hem okumak icin hemde duaya katilmak isteyenler katilmak istiyorum yazarsaniz sevinirim...

gülenkalp,AsiNaz,busmai,_asmunikal_,sevgi_melegi bu arkadaslar sinava girecek sinavlarinin hayirlisiyla basarili gecmesi icin salati tefriciye okuyacagiz okumak isteyenler yazsin lutfen,

simdilik okuyacak listemiz ;

-gülenkalp
-tweety_yteewt
-umudum
-merve02
-AsiNaz
-_asmunikal_
-sevgi_melegi
-busmai

ÖNEMLI !!!

kesin okuyabilecek ve kesin haber verebilecek arkadaslar katilirsa sevinirim,
cunku daha sonra karisiklik oluyor haber vermeyenler oluyor...:KK34:

Tatlım sağol uğraşların için.. Bana da fazladan verebilirsin anneme de okuttururum ben :KK34:

duamiza katilmak isteyen arkadaslar olursa yazsin lutfen bugun aksam basliyoruz okumaya,4444 salat-i tefriciye okuyacagiz,
okuyabilecek ve haber verebilecek arkadaslar katilirsa sevinirim:KK16:

sanirim baska katilacak arkadaslar yok,paylastiralim o zaman dualarimizi :KK16::KK16::KK16:
gülenkalp,AsiNaz,_asumikal_,sevgi_melegi,busmai bu arkadaslarimizin girecekleri sinavlarinin hayirlisiyla iyi gecmesi icin 4444 salat-i tefriciye duasini okuyoruz...

-gülenkalp 556

-tweety_yteewt 556

-umudum 555

-merve02 556

-AsiNaz 555

-_asmunikal_ 555

-sevgi_melegi 556

-busmai 555

herkese dusen dua miktari bu kadar arkadaslar,cuma gunune kadar bitirmis olalim onumuzde 5 gun var ALLAH SIMDIDEN KABUL ETSIN DUALARIMIZI(AMIN):KK16::KK16:

(Kim bu duayı 4444 defa okursa bütün sıkıntılarından kurtulur ve dertlerine deva hastalıklarına şifa borçlarına eda bulur ama ne bir eksik ne bir fazla tam 4444 defa okunması şart) Salavatı şerifeye başlamadan önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa "Estağfirullah el azim ve etubü ileyh" diye istiğfar getirin ve ne için okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. Mesela Borcumdan, fakirlikten, şu muradımı erdir gibi

Bismillahirrahmânirrahîm

Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina muhammedinillezi tenhallü bihil ukadü ve tenfericü bihil kürabü ve tukda bihil havaicü ve tünalü bihir regaibü ve husnül hevatimi ve yüsteskal gamamü bi vechihil kerimi ve ala alihi ve sahbihi fi külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lumin lek.

(alinti)

Son düzenleme:
sanirim baska katilacak arkadaslar yok,paylastiralim o zaman dualarimizi :KK16::KK16::KK16:
gülenkalp,AsiNaz,_asumikal_,sevgi_melegi,busmai bu arkadaslarimizin girecekleri sinavlarinin hayirlisiyla iyi gecmesi icin 4444 salat-i tefriciye duasini okuyoruz...

-gülenkalp 556

-tweety_yteewt 556

-umudum 555

-merve02 556

-AsiNaz 555

-_asmunikal_ 555

-sevgi_melegi 556

-busmai 555

herkese dusen dua miktari bu kadar arkadaslar,cuma gunune kadar bitirmis olalim onumuzde 5 gun var ALLAH SIMDIDEN KABUL ETSIN DUALARIMIZI(AMIN):KK16::KK16:

tamamdır canım Allah razı olsun bir gün senin evlatlarının sınavları içinde okuruz inşallah :KK61: :emir_bebek:

X