Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

kızlar şmdi 20 tane okudum. okmaya devam ediliyorum. iş yerindedeyim bakalım nekdar olucak:S

hayırlı cumalar kızlar rabbim dualarımızı kabul etsin dermansız dert vermesin inşallah herkesin sıkıntısını gidersin inşallah

ben çok mahcubum çok utandım:KK43:
hakkınızı helal edin. şuan resmen vicdana azabı çekiyorum:KK43:
bn o duayı ezbere bilmiyorum. tembellik ettim ezberledim.
arkadaşım yerine okurum demişti. cuma gününede kadar demişti. isimlerimizide göndermiştim.
ama bugun ona ulaşamıyorum. napıcaz:S
canim sorun degil yarina kadar bitsede olur sinav pazar gunuymus hayirlisi olsun...
Selam canlarım allah kabl etsin dualarınızı rabbim muvaffak etsin hepinizi başarılar ve zihin açıklığı diliyorum.bende dualarınıza katılıyordum ama uzun zamandır giremedim inşallah bundan sonraki dualarınızda bende bulunmak istiyorum.hepiniz allah'a emanet olun:KK16::KK16::KK16:
INSALLAH canim sagolasin :KK16::KK16:
145 oldu...............

canim kactane kaldi,isim vermismiydin ki ben yaz dedim ama yazmamissin buraya...
kac tane kaldiysa bolusturelim istersen...

canim sorun degil yarina kadar bitsede olur sinav pazar gunuymus hayirlisi olsun...

INSALLAH canim sagolasin :KK16::KK16:

canim kactane kaldi,isim vermismiydin ki ben yaz dedim ama yazmamissin buraya...
kac tane kaldiysa bolusturelim istersen...

555 tane düşmüştü.. 350 tane falan var hala malesef:S

tamam hal oldu
toplam725 tane okudu.
rabbim kabul etsin

Son düzenleme:
toplam 725 okudndu canım
arkadaşımdan ses gelmeyince riske atamamk için bnde okudum toplam 725 oldu
rabbim kabel eder inş

arkadasin kim ki senin payina 555 dusuyordu fazla okumussun...
ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

diger kizlara haber vereyim 170 tane eksik okusunlar o zaman,
bu duada sayi onemliymis...

Son düzenleme:
arkadaşım 500 tane okudu. isimlermizi söyledi. dert etmeyelim. neden bi sorunmu teşkil etti canım:S

yok neden sorun olsun ki sadece bu duada sayi onemli diye okumustum,
ben diger kizlara yazarim oonlardan okumayan varsa 170 tane eksik okusunlar...:KK34:

arkadasin kim ki senin payina 555 dusuyordu fazla okumussun...

diger kizlara haber vereyim 170 tane eksik okusunlar o zaman,
bu duada sayi onemliymis...

wallamı:S bn öyle oldgunu sanmıyorum..
bnce niyet önemlidir.. 1 tane eksik okusak olmazmı yani.. içten okumak ALLAHtan istemekdir önemli olan bnce..
yinede icin rahat olsun diye söyle istersen.. yada ben 170 tanemi geri alim. bilemedim.. zikir etmenin fazlalığı zarar değildir

wallamı:S bn öyle oldgunu sanmıyorum..
bnce niyet önemlidir.. 1 tane eksik okusak olmazmı yani.. içten okumak ALLAHtan istemekdir önemli olan bnce..
yinede icin rahat olsun diye söyle istersen.. yada ben 170 tanemi geri alim. bilemedim.. zikir etmenin fazlalığı zarar değildir

bende senin gibi dusunuyorum da oyle arastirirken okumustum,
neyse rabbim kabul etsinn canim,kizlardan okumamis olanlar gelirse 170 duseriz yoksa oda fazladan olsun,
dedigin gibi onemli olan niyet...:KK16:

bende senin gibi dusunuyorum da oyle arastirirken okumustum,
neyse rabbim kabul etsinn canim,kizlardan okumamis olanlar gelirse 170 duseriz yoksa oda fazladan olsun,
dedigin gibi onemli olan niyet...:KK16:

canım normaldede dua ederken bana edermisin. şu sınav için:S

X