Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

cnm benim iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim bu arada sabah ultrasona girdik ve keseyi kucukte cok kucukte olsa gorduk cok sukur ki dis gebelik degil dualariniz icin cok tesekkur ederim canim bu arada eger okuyamadiysan ben senden geri alabilirim tatlim ya bu arada ben isimleri unuttum ama sadece aysenur isimli arkadasimiz icin okumuyoruz cunki onun istegi farkli nasip kismet olursa onada bugun liste yapicam bu ARADA INSALLAH HAMILESINDIR CANIM YAA COK GUSEL BIR DUYGU ALLAH SAGLIKLI OLARAK KUCAGIMIZA ALMAYI NASIP ETSIN SENINDE IYI HABERLERINI BEKLIYORUM CANIM BENIM DUALARINDA REMZIYEYIDE UNUTMA OLUR MU TATLIM ....

Tatlım inşllh dış gebelik degildır gercek hamılelıktır
rabbım yuzunu guldursun cnm
haberlerını beklıyoruz

TWETY CNM İNŞLLH SENDE HAMİŞSİNDİR CNM HAKKINA HAYIRLAR OLSUN
CEMREM COK TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR KI DIS GEBELIK DEGIL NORMAL HAMILELIK CIKTI ultrasona gore 2 haftalik hamileyim cok sukur

canim cok sagol bitanem dualarin icin rabbim kabul etti bebisimizin kesesini gorduk cok sukur

canim benim allah senden de razi olsun dualarin icin sonuclar normal gebelik cikti cok sukur

mervecim cok tesekkur ederim canim cok sukur normal cikti sonuclarim allaha cok sukur allah sizlerden razi olsun....

canımm çok sewindim hamilemisin inşAllah dış gebelik değildir.. Allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin aminn
canim benim cok tesekkur ederim degerlerim sonucu normal gebelik cikti ultrasonda kesemizide gorduk cok sukur icimiz rahat etti allaha sukur...

canim arkadaslarim benim hepinize ayri ayri cok tesekkur ederim tatlislar cok sukur az once hastahaneden geldik hersey yolunda cok mutluyum allahim olmayanlarada nasip et diyorum kizlar sabahtan beri boyle dua ediyorum... bugun kesemizi gorduk 2 hafta sonrada kismet olursa bebisimizi gorucez insallah hersey yolunda gider benim bebisim cok sansli cunki sizler gibi teyzeleri var kislar ama durmak yok yola devam tekrar tekrar dua edicez allaha yilmadan yorulmadan bende insallah sonuna kadar sizlerle olacagim ve yeni liste yapicam tweety arkadasim seninde guzel haberlerini bekliyoruz insallah canim sende hamilesindir... hayirlisiyla...

simdi kizlar aysenur arkadasimiz icin dua okumaya baslayacagiz kendisinin istegini ogrenelim onada 41 yasin-i serifimize baslayalim paylasip baslayalim ve daha sonra bebek isteyen arkadaslarimiz aynen kaldigimiz yerden devam edecegiz olur mu ??? var misiniz devam etmeye hamislerimiz artacak insallah kizlar hepinizi cok opuyorum aksama gorusmek uzere byee simdilik.....

caaaanimmm cok sevindimmm hamilesin yaniii ALLAH SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN INSALLAH(AMIN)
canim yasin-i serifleri daha okumadim,aksama kadar okumus olurum INSALLAH
ayyy cok sevindimm ya RABBIM DUALARIMIZI GERI CEVIRMEDI BINLERCE KEZ SÜKÜRLER OLSUN

sedosumm belirtilerin varmiydi yazarmisin :)

çok sevindim Allah tamamına erdirsin
yalnız 2 haftalık hamile olman imkansız keseyi gördüğüne göre 5-6 haftalık hamilesin. son adet tarihinden hesaplanıyor. 2 hafta sonra da kalp atışlarını duyacaksınız inşallah. darısı tüm isteyenlere

ayy canım benim inanan çok sevindim ayy ne güzel hayırlısıyla kucagınada alırsın bundan sonra uyutmadı ufaklık demelerini okuruz artık canım benim çok mutlu oldum yaaa maşallah allah nazarlardan korusun seni ve bebişini

ayy bitanem hadi bi güzel haberde sen ver

hayırlı olsun inşallah bebeğini hayırlısıyla kucağına almakta nasip olur Allah isteyen herkeslere versin aratmasın

benim isteğim hayırlı bir iş ve hayırlı bir evlilik okumak isteyenlerden şimdiden Allah razı olsun

Hiiiiii Sedoşumm canım bu ne kadar güzel bir haber böyle
O kadar mutlu oldum ki canım
Hayırlı uğurlu olsun.
Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin
O günleride görürsün inşallah canım.
Hadi bakalım darısı diğer arkadaşlarımın ve benim başıma
Başlayalım canım Yasin-i Şerif'e sıradaki arkadaşımız için.

İnşallah hamilesindir canım ya
Vakti gelmiştir belkide ne malum
Test yaptın mı evde idrar testi??

tabiki yazarim canim allahim sanada isteyen herkesede nasip etsin insallah...canim benim adetime 1 hafta varken goguslerimde gerginlik ve aci basladi uclari cok aciyordu birde cok tuhaf bir halde bir sinirlilik birden aglama hissi cok tuhafti ..midemde hassasiyet herzaman yedigim seyler mideme dokunup agri yapmaya basladi ve birkac gun icinde hemen goguslerimin rengi degisti bas donmesi basladi ama mide bulantisi hala yok ne zaman baslar veya baslar mi hic bilmiyorum...birde koku duyum cok iyi degildi ama cok hassaslasti cnm midem bulanmiyor ama her koku cok keskin gelyor en son ve en onemlisi yaaa ben her koseye kivrilip uyumak istiyorum yaaaaaa bu nekadar kotu yaa tam is yaparken islerimin ortasinda uykum geliyor yarim yarim uyuyup uyaniyorum ve cok fazla cise gidiyorum gecede en az 3 defa harap oluyorum artik tuvalette uyuyup kaliyorum yaaa sonra bi kendime geliyorum ki ana ben lavabodayim butun bunlardan sonra test yaptim ve hemen 2 cizgi cikti kan tahlillerim yapildi kontrol edildi 1 haftadir hersey iyi gozuktu ama hep disgebelik suphesi vardi ve enson bugun ultrasonda baktilar ve keseyi gorduler cok sukur rabbime kesemizi gorduk birde bebisimizi gorursek tamam olacak .... sizlere hemen haber vermedim belki kimyasaldir belki dis gebeliktir tam netlessin arkadaslarima soyleyeyim hemen dedimama dun moralim cok bozuktu artik soyledim iyikide soylemisim cok sagolun hepiniz dualarinizla destek oldunuz bizi ayakta tuttunuz allahim olmayanlarada nasip eder insallah bu arada seninde guzel haberlerini bekliyorum cok dua ediyorum canim senin icin insallah hamilesindir saglikli bir gebelik gecirirsin tatlim,,,

kizlar hadi nolur diliyorum allahtan hepiniz hamis kalirsiniz yalniz kaldim bennnn yaaa hadi sizde sira nolur nolur allahim arkadaslarimada hayirli evlatlar nasip eyle ....hep beraber bir topik acip ordan devam edelim yeni konumuzla insallah kizlar yaaaa

canim benim cok tesekkur ederim darsi sizlerin ve bekleyenlerin basina canim sakin stres yapayin ben bu ay bebegi tamamen unuttum biz aklimizdan cikardik bebek fikrini tam o sirada geldi cok sukur allahima rabbim sizinde yuzunuzu guldursun insallah canim en kisa zamnda

bende nisan 1 de bruksel tub bebek istanbulda ilk tedavimize baslayacagiz allahin izniyle.
rabbim hayirlisiyla isteyen tum ciftlere saglikli akilli hayirli evlatlar nasip etsin insallah
IKISER UCER HEMDE HATTA DORDER VALLAHI HIIIIC FARKETMEZ
cennet kokusunu bizede koklatsin
evimizi ocagimizi senlendirsin
bebek aglamasindan kulaklarimiz agrisin :))
komsularimizdan gece gunduz sikayetler gelsin
evimizin icleri bebislerle dolsun tassin insallah
halilarimiza kussunlar kaka yapsinlar
ustumuz basimiz kusmuk kokusundan gecilmesin :))
tum bunlar bile bana o kadar guzel geliyorki allahim tez zamanda hayirlisiyla evlat sahibi olmak isteyen kullarinin dualarina duaciyiz sen kabul et allahim
amin

bende nisan 1 de bruksel tub bebek istanbulda ilk tedavimize baslayacagiz allahin izniyle.
rabbim hayirlisiyla isteyen tum ciftlere saglikli akilli hayirli evlatlar nasip etsin insallah
tum bunlar bile bana o kadar guzel geliyorki allahim tez zamanda hayirlisiyla evlat sahibi olmak isteyen kullarinin dualarina duaciyiz sen kabul et allahim
amin

amin

kizlar yeni listemizi simdi yapiyorum aysenur arkadasimiz icin hayirli bir is ve hayirli bir yuva evlilik icin basliyoruz kizlar 41 adet yasin-i serif

1--guis=============================5 adet
2--lamazi77=========================5 adet+1
3--canommmm=======================5 adet+1
4--aysenur.gee======================5 adet
5--vck=============================5 adet
6--merve02=========================5 adet+1
7--sedosumm========================4 adet+1
8--cemrem29========================5 adet +1
9--tweety==========================2 adet

bu listemiz bitince kizlar bebek icin yeni okumalarimiza baslayabiliriz allah dualarimizi kabul etsin insallah bu arada gecen duamizdan vck arkadasimizin ki eksik kaldi arkadaslar 5 kisi paylasip okuyalim onuda isimlein yanina +1 olarak yaziyorum tatlislar gecen bebek icin olan duamizdir +1 olanlar diger sayilar ise aysenur arkadasimiz icindir haydi allah kabul etsin kizlar iyi geceler allah rahatlik versin byeeee....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…