Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

kızlar bende geldim adettim bitti listeye benide ekleyin gene 2 gün öncede rahim filmi çekildim dua edin kızlar bana bu filmden sonra 6 ay içinde kendinden hamile kalma olasılığım varmış

inşallah canım...

Kizlar eger liste yaparsaniz beni de ekleyin tatlislar ama carsambadan once okuyamayacagim kislar

Amin canım inşallah hepimiz en kısa zamanda hayırlısıylakavuşuruz bebişlerimize be de 6 senedir bebeğinin yolunu gözleyen biri olarak tüm dualarımda herkes için dua ediyorum. Rabbim kollarımızı boş bırakmasın inşallah

kızlar şimdi kime ve hangi duayı okuycaz biran evvel başlayalım isterseniz?birde bizim sohbetimizde kutlu doğum haftasına yetişmek üzere hatimler ,salavatı şerifeler ,ihlas suresi,fatiha sureleri dağıtıldı bizde isterseniz böyle toplu hatimler ve dualar okuyalım

Artık kimse uğramıyor ya gelsenizde sıradaki arkadaş için duaya başlasak bir an önce

Ayyyyyy super olur kizzlar yaaaaa hadi hep beraber hatim indirelim cuzleri paylasalm. Kaatilmak isteyen arkadaslarla hatim indirelim hep beraber ne dwrsiniz kizlarrrrr

kızlar aşılamam malesef tutmadı dünyam başımıa yıkıldı adeta umutluydum çünkü çok büyük yıkım yaşadım yazarken bile gözyaşlarıma hakim olamıyorum:2:

kızlar aşılamam malesef tutmadı dünyam başımıa yıkıldı adeta umutluydum çünkü çok büyük yıkım yaşadım yazarken bile gözyaşlarıma hakim olamıyorum:2:

Canim benim yaaa sikma canini tatlim allah buyuktur allahtan hayirlisi canim benim bir cok bayan asilamadan bir sonraki ay kendiliginden hamile kaliyor diye duymustum hani vucutta ilaclarin etkisi devam ettigi icin onumuzdeki ay bitanem insallah inanki stres yaptigimiz icin olmuyor baska bisey degil canim stres hormonu vucudu cok kotu yonetiyor lutfen sikma cqnini uzulme olur mu rabbimin bilip bizim bilmedigimiz biseyler vardir canim mutlakaa allaha emanet ol caniim bi sikintin olursa ozelden msj atabilirsin cnm

canimmm üzülme hayirlisi olsun,ALLAH INSALLAH ISTEYEN HERKESE SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN(AMIN)

bende dün bebek kiyafetleri gördüm agliyacaktim nerdeyse,zor tuttum kendimi ne yapalim sinavimiz buymus

canimmm üzülme hayirlisi olsun,ALLAH INSALLAH ISTEYEN HERKESE SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN(AMIN)

bende dün bebek kiyafetleri gördüm agliyacaktim nerdeyse,zor tuttum kendimi ne yapalim sinavimiz buymus

Aynen. Canim ya bizde bu sekilde sinav oluyoruz allah isteyen ve degerini bilen herkese en kisa zamanda saglikli ve hayirli evlat nasip eder insallah rabbim ellerimizi actik yuzlerimizi sana donduk sen bizleri mahrum birakma yarabbi

canım üzülme bizimde hayattaki sınavımız bu demekki allaha şükür iki evimiz arabamız eşimin işi herşey yerinde allaha şükür ama bebek yok ama inanıyorum allah vericek elbette bir gün bize bebişlerimizi hayatta öyle şeyler varki bazıları bakamaz çöplere atar bebişleri yokluktan başka şekillerde sınanırlar bizlerde bu şekilde sınanıyoruz daha çok tevekkül etmeliyiz yaradanımıza daha çok şükür etmeliyiz kendimizi koyuvermemeliyiz hayat çocuk değilki olmuyorsa git esirgeme kurumumlarında evlatlık edin onlarında yuvaya ihtiyaçları var hep pozitif düşün diyeceğim ama haklısın bazen olmuyor ne kadar dirensekte hep aklımızda

canım üzülme sıkma canını herşey bizim için bende ocak ayında yaptırdım olmadı kısmet herşey demek ki zamanı değilmiş rabbim olması gereken zamanda
inşallah seni ve isteyen herkese annelik duygusunu tattırır.sen moralini ne kadar yüksek tutarsan o kadar güzel gerçekleşir herşey bu iş biraz sabır gerektiriyor tatlım
gerçekten üzülme önümüzdeki aşamalara odaklan ki sonuçta güzel olsun....

canım benim lütfen üzülme haline şükret biz tüpbebek yapacak spermi bile bulamıyoruz belki umutların yarına kaldı ama en azından senin için yarın var peki ben ve benim gibiler ne yapsın senin geçtiğin aşamalardan geçmeyi o kadar çok isterdim ki ama benim için hep bir hayal oldu eşimde 1 tane bile sperm yok .o yüzden haline üzülüp ağlayacaığına rabbime şükret en azından bizim gibileri düşünüp şükret olurmu canım.

kizlar dua okumak isteyen arkadaslar haydi toplanip dualarimiza baslayalim kimler katilmak ister ne icin ve kimin icin okuyalim kimin icin baslayalim kizlar hadi karar verin sayimizi tamamlayip duamiza baslayabiliriz..........

canım bende katılmak istiyorum bebek için istiyorum listeye ekleye bilirisn ismim emel arkadaşlar asıl ismini yazarsa hediye ederken daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…